EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Alguien te mira

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Alguien te mira

Post by Hierro on 24.08.11 0:09

Hulijanov lik je savrsen(dobro ne kao Martinov u MSED). smile Jako mi je zao sto nisam od pocetka gledao, nego od sredine.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1670
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefy on 27.08.11 15:45

Ovi debili sa Prve još nisu objavili šta kreće posle ovoga. Kako me nerviraju!

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3920
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Marko on 31.08.11 12:55

Danas predposlednja epizoda je zanimljiva. Jadna Valerija bas mi je zao. Tatjana zasluzuje da umre zbog svega sto je uradila.
A dubleri su se samo tako videli u sceni tuce izmedju Rodriga i Hulijana, kao da oni to nisu mogli da odrade, kako je Valerija letela na kutuje i ovaj je davio dok ga je ona obrgrlila nogama. Vraca akrobacije iz Valerije rofl
Jos sutra i kraj cry
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 689
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Hierro on 31.08.11 23:49

Marko wrote:Danas predposlednja epizoda je zanimljiva. Jadna Valerija bas mi je zao. Tatjana zasluzuje da umre zbog svega sto je uradila.
A dubleri su se samo tako videli u sceni tuce izmedju Rodriga i Hulijana, kao da oni to nisu mogli da odrade, kako je Valerija letela na kutuje i ovaj je davio dok ga je ona obrgrlila nogama. Vraca akrobacije iz Valerije rofl
Jos sutra i kraj cry

Slazem se sa tobom. Valeria nije trebalo da umre. Bolje da su umrle Piedad ili Tatjana. Veoma glupi likovi. A Valeria je meni bila medju omiljenima.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 31.08.11 23:58

od valerije nema glupljeg lika u celoj seriji! to što ti uvek voliš te najgluplje, to već nije problem serije! lol1
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefy on 01.09.11 0:00

Meni je ovde omiljeni lik Hulijan, skroz mi je kul. smile2 Ta Valerija me baš nervira, svaku epizodu koju sam uhvatio, ona uvek plače za Rodrigom ili namešta da Piedad pomisli da je ona sa njim. -.-

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3920
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Hierro on 01.09.11 13:13

Stefy wrote:Meni je ovde omiljeni lik Hulijan, skroz mi je kul. smile2 Ta Valerija me baš nervira, svaku epizodu koju sam uhvatio, ona uvek plače za Rodrigom ili namešta da Piedad pomisli da je ona sa njim. -.-

Uopste nije namestala da Piedad pomisli da je Rodrigo sa njom. Da je neka druga serija u pitanju(npr Televisina) Valeria bi bila kurvetina.

Ovaj kraj sa Hulijanom mi je bio nekako prebrz. Ja sam mislio da je Rodrigo goreo. smile2
Ubedljivo najbolja secna je sa Matilde i Emiliom, kada pricaju u parku i on namesta siske kao Julian. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 01.09.11 13:27

Hierro wrote:
Stefy wrote:Meni je ovde omiljeni lik Hulijan, skroz mi je kul. smile2 Ta Valerija me baš nervira, svaku epizodu koju sam uhvatio, ona uvek plače za Rodrigom ili namešta da Piedad pomisli da je ona sa njim. -.-

Uopste nije namestala da Piedad pomisli da je Rodrigo sa njom. Da je neka druga serija u pitanju(npr Televisina) Valeria bi bila kurvetina.

Ovaj kraj sa Hulijanom mi je bio nekako prebrz. Ja sam mislio da je Rodrigo goreo. smile2
Ubedljivo najbolja secna je sa Matilde i Emiliom, kada pricaju u parku i on namesta siske kao Julian. smile

Kako misliš nije nameštala? blink Jednom kad je Piedad zvala, ova je rekla da ona i njen dečko odmaraju. Onda ima i kad je Piedad bila, a ova otvorila vrata u donjem vešu. I to nije dovoljno da Piedad pomisli da su zajedno?! wow
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2918
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Bayron on 01.09.11 13:44

nije valerija bila takva..... ono, imala je par takvih momenata, ali je sve vreme bila svesna da ne može da stoji između njih dvoje, nije im pravila spletke i dodatno ih zavađivala, već je i pokušavala da ih pomiri, sve je radila kao rodrigo...... i na kraju, zbog njih dvoje i izgubila život...... ali sve njene vrline na stranu, lik je bio prenaporan, a gluma caroline tejere očajna.....

ovi majmuni sa prve otsekoše odjavnu špicu sa scenama piedad i rodriga koje se pojavljuju samo u toj odjavnoj na kraju poslednje epizode! besan
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Hierro on 01.09.11 14:04

Bayron wrote:nije valerija bila takva..... ono, imala je par takvih momenata, ali je sve vreme bila svesna da ne može da stoji između njih dvoje, nije im pravila spletke i dodatno ih zavađivala, već je i pokušavala da ih pomiri, sve je radila kao rodrigo...... i na kraju, zbog njih dvoje i izgubila život...... ali sve njene vrline na stranu, lik je bio prenaporan, a gluma caroline tejere očajna.....

ovi majmuni sa prve otsekoše odjavnu špicu sa scenama piedad i rodriga koje se pojavljuju samo u toj odjavnoj na kraju poslednje epizode! besan

Bas se videlo da su prekinuli te scene. Krenulo nesto sa njima i onda iskoci onaj strumf i kaze "STIGAO SAM DA GLEDAM MOJU PRVU". smile
Kod Valerije mi nije jasno to sto uvek nosi onu kapu i rukavice. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next