EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Aurora

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Aurora

Post by Bayron on 16.07.11 0:02

AURORA

Telemundo Studios Miami, 2010-2011
Broj epizoda: 135

Aurora je lepa dvadesetogodišnja devojka, beznadežno zaljubljena u Lorensa, sa kojim ostaje trudna. Saznavši za ovu vezu, roditelji je rastavljaju od voljenog mladića, a on, ubeđen da Aurora više ne želi da ga vidi i ne znajući za bebino postojanje, takođe odlučuje da se udalji od nje. Nekoliko meseci kasnije, rađa se Blanka i otkriva se da Aurora boluje od teške bolesti, za koju u tom trenutku nije bilo leka. Njen otac, ugledni lekar koji je slavu stekao zahvaljujući napredovanju u oblasti Kriogenike (nauka zasnovana na smrzavanju tela, da bi se ona očuvala), odlučuje da svoje znanje primeni na svojoj kćerki. Kroz komplikovan proces, on uspeva da zamrzne Auroru kako bi ona ostala živa dok naučnici ne pronađu lek. To je bila jedina nada roditeljima da ne izgube kćerku zauvek. Posle dvadeset godina, dolazi dan koji su svi sa nestrpljenjem čekali - Aurora se budi.

Nekada mlada devojka, sada je žena četrdesetih godina, koja izgleda isto kao i kada je zamrznuta. Nije svesna da je prošlo toliko vremena. Sve se promenilo, jedino je ona ostala ista. Njena najbolja prijateljica Natalija sada je udata za ljubav njenog života. Osim toga, fizički se čini da ima godina kao njena kćerka Blanka, koja ne zna za majčino postojanje. Sticajem okolnosti Aurora upoznaje Lorensovog sina Martina, dvadesetogodišnjaka koji je slika i prilika svog oca. Martin je očaran lepoticom i učiniće sve da je osvoji, ne znajući da je ta žena ljubav njegovog oca.

Kako će se Aurora navići na potpuno novi i drugačiji život i prihvatiti činjenicu da nije prespavala tek jednu noć, već dvadest godina? Kako će se izboriti sa osećanjima kada se sukobe ljubav iz prošlosti i ljubav iz sadašnjosti?

Uloge:

Sara Maldonado - Aurora Ponce de Leon
Jorge Luis Pila - Lorenzo Lobos
Eugenio Siller - Martin Lobos
Aylín Mujica - Vanessa Miller
Lisette Morelos - Blanca Ponce de León
Vanessa Pose - Vicky Hotton
Pablo Azar - César Lobos
Ismael La Rosa - Federico Álvarez de Toledo
Braulio Castillo - Gustavo Ponce de León
Karen Sentíes - Inés Ponce de León
Tali Duclaud - Nina Lobos
David Chocarro - Cristian Santana
Zully Montero - Catalina
Angélica María - Pasión Urquijo
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6928
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Aurora

Post by Hierro on 20.07.11 10:39

Eto i Aurori je kraj. Kraj nije los.
Prebrzo se odvila Ernestova smrt. On ubio Elizabeth i iznenada dosla Catalina i ubila ga. Ona Martinova smrt mi je presmesna. Dugo nisam video par u telenovelama da se toliko voli kao Martin i Vicky. Kad su bili razdvojeni samo su spominjali jedno drugo. smile2
Poslednja scena mi se svidela. Slavi se rodjendan male Aurore i Blanca donese tortu i svi se okupe oko nje i kazu da pozeli 3 zelje. Ona pozeli da bude kao njena majka, da bude "Ledena princeza". smile

Sve u svemu, meni se serija svidela. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1645
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Bayron on 20.07.11 10:50

ja sam se juče odvalio kada su se ona bolničarka i elizabeth jurcale po zgradi! smile2 valjda je elizabeth htela da je ubije, nisam gledao scene pre toga, pa se okliznula i počela da pada sa zgrade.... ova joj pruži ruku, spasi je i kaže "ja nisam ubica"... a elizabeth se sva raznežena zahvaljuje i dodaje "ali ja jesam"! wow kako ju je samo zavrljačila! thumbsup
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Nathan on 20.07.11 11:05

Koliko toliko sam je redovito pratio i meni se serija svidjela. Puno je bolja i zanimljivija od ovog smora što ide nakon nje. Nakon Aurorine smrti previše su se fokusirali na Martina i Vicky, a premalo su drugi došli do izražaja. Čak i odnos Angela i Lorenzo je bio bezveze, svako malo se svađaju, njoj se nešto ne sviđa, njemu se nešto ne sviđa i tako. Prvi dio mi je bio puno bolji, a Sara je odlično izvela lik Aurore budući da mi njezine uloge na Televisi nisu sjedale. smile
Nathan
Senior member
Senior member

Poruka : 729

Back to top Go down

Post by Hierro on 20.07.11 13:21

Naravno da je Aurora mnogo bolja od Herederosa. smile2
Slazem se da su dali previse prostora Martinu i Vicky(ispada da su oni bili glavni likovi).
Koliko su samo Eugenio Siller i Sara Maldonado bili dobri ovde. Bas sam ih zgotivio. Eugenio dobro peva i pesme su mu ok. Kao da kopira Jencarlosa Canelu sa tim. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1645
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefy on 20.07.11 20:39

Ne sviđa mi se telenovela uopšte. Prva epizoda je jedina koju sam celu odgledao i posle sam na preskoke gledao druge epizode i mogu reći da je fuj. Previše je bajkovita i naučno-fantastična, ne sviđa mi se.

Moderator

Poruka : 3727
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Bayron on 21.07.11 14:11

ma ova serija je prava pišijada!! smile2

rofl rofl rofl
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by laki on 21.07.11 14:17

Pazi kako da ne lol2 lol2 lol2
Najluđa mi je ona žena u pozadini lol1 idemo malo napred, pa malo nazad ...
Ovo ti je samo da odmoriš malo pre ručka ziveli

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Bucko on 21.07.11 16:43

Ja sam se pokidao na ovaj klip rofl Andzelina Dzoli hoce da snimi film o Aurori,a ne zna se ko je njena prava ljubav. rofl Jos ono kao sve ozbiljno. Bruka od serije,zali boze sto je snimana. A ova Aurora celu seriju provela po bolnicama,koliko vidim cool

Bucko
Junior member
Junior member

Poruka : 55
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.07.11 21:34

Hahahaha, ne mogu da verujem. xD Strašno, sada mi je serija još gora nego što je bila. xD

Moderator

Poruka : 3727
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics