EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El internado

Page 1 of 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down

El internado

Post by hari_95 on 05.08.11 2:07

EL INTERNADO
(INTERNAT)

Antena 3, 2007 - 2010
Broj epizoda: 71

Počinje nova školska godina u internatu La Laguna Negra (Crna laguna), prestižnoj obrazovnoj instituciji, koja se nalazi na sred šume, gde studiraju deca najuticajnih i najmoćnijih ljudi u zemlji. Članovi internata, učenici, profesori i svi zaposleni koji rade ponovo se sreću posle raspusta i svi su uzbuđeni zbog nove školske godine.

Ove godine, dolaze dva nova učenika u inetrnat: Marcos Novoa Pazos i njegova sestra Paula, koji moraju da započnu novi život posle nestanka njihovih roditelja. Tek je stigla i nova čistačica, María, mlada žena mučne prošlosti za koji niko u inernatu ne zna da je pobegla iz psihijatrijske bolnice i da je došla ovde u potragu za sinom.

Sa druge strane, neki učenici otkrivaju, posle nestanka jednog starijeg profesora, misteriju koju krije Laguna Negra, ne shvatajući da su u opasnosti zbog organizacije koja traži zakopano blago u internatu i drugu, koja navodno trguje organima dece. Ubijaju jednog od učenika i žele da završe i sa ostalima. Ali neprijatelj je mnogo bliži nego što oni misle, jer u ovom internatu, ništa nije kao što izlgleda i neke osobe se pretvaraju da su neke druge i rade na projektu Géminis (Blizanci).

Uloge:
Martin Rivas - Markos Novoa
Blanka Suarez - Hulija
Elena Furijase - Viki
Marta Azas - Amelija
Danijel Retuerta - Roke
Amparo Baro - Hasinta
Natalija Miljan - Elsa
Luis Merlo - Ektor de la Vega
Irene Montala - Rebeka
Ana de Armas - Karol
Raul Fernandez - Fermin
Ismael Martinez - Martin
Karlos Leal - Nojret
Marta Torne - Marija
Havijer Rios - Hugo
Karlota Gasija - Paula
Hose Anhel Trigo - Ruben
Natalija Lopez - Klara
Havijer Sidonća - Lukas
Pedro Sivera - Kamilo
Eduardo Majo - Kuro
Injaki Font - Nikolas Garido
Eduardo Velasko - Pedro
Alehandro Boto - Mateo
Denis Penja - Evelin
Mariona Ribas - Nora
Honas Berami - Načo
Adam Kintero - Fernando
Alehandro Kasaseka - Toni
Lola Baldrič - Lusija

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Re: El internado

Post by hari_95 on 05.08.11 2:16

Upalih danas onaj film 3 Metra iznad neba da gledam i kad je zavrsio, posto imam naviku da udjem na kanal onaj ko je nesto postavio na isti kanal naleteh i na Internat. Posto sam jos ranije citao da je dobra serija, cak sam i neke epizode skidao za druga, odlucih da 'bacim oko'. I pogledah 3 epizode. Odlicna je serija, bas zarazna naklon Sve je puno misterije.
Vidim da glumi Adela iz UPA, i onaj iz Komsija. Bas mi je nekako cudno da ga gledam kao direktora, tamo je bio gej, cini mi se. E da tu je i coronel iz LRDS kao profesor fizickog smile2
Antena3 ima super serije. Upa, Seranovi, Komsije, pa sad ovo, a bogme i LRDS. Sumnjam da bi Telemundo napravio nesto tako dobro da nije bilo Antene smile2

hari_95
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by hari_95 on 06.08.11 14:21

Pogledah 6 epzioda tj. citavu prvu sezonu. Bas me zanima koji je ucenik prondjen mrtav u sumi. Sumnjam da je to iko od glavnih, sigurno ce biti neki skroz nebitan.
Ko je gledao je l' moze da mi kaze je l' se pojavljuju kasnije Markosovi i Paulini roditelji ili su stvarno mrtvi ?

hari_95
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bad boy on 06.08.11 14:50

@Hari:
Spoiler:
da, pojavljuju se, mislim da vec od kraja 2. sezone krece prica sa njima, a trebalo bi da su se vec pojavili u jednoj sceni gde se Markos priseca kad ih je zadnji put video, tj. kad su dosli da mu jave da su mrtvi.

A inace, neko bitan je umro. :P

Ja odgledao celu seriju, prve 4 sezone zaista odlične, fenomenalne! 5. je bila malo slabija, ali opet jako zanimljiva i sa mnogo preokreta, dok je 6. bila jednostavno OK, nista posebno, ali finale je bilo odlicno! Onda u 7. sezoni postoji 1 iole normalna epizoda a to je 7x01. Ostatak je tako jadan, patetican, predvidiv i nenormalno glup! Ali pare su to. Steta sto nisu stali na 6. Tako da slobodno pogledaj samo prvih 6 sezona, premijeru 7. i finale serije. Nećeš u sredini mnogo propustiti, a sve je u "previously" objašnjeno.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by laki on 06.08.11 14:58

Ja sam odgledao prvih 5 sezona, i stao na prvoj-drugoj epizodi šeste sezone. Ta sezona mi je počela nešto totalno bezveze yawn Mada možda i bacim pogled do kraja, čisto da se ne bace te dve sezone xD
Možda poslušam i Moletov savet winky
Inače, od 1-4 sezone su odlične naklon a peta sasvim OK. zvizd

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by hari_95 on 06.08.11 15:25

@Bad boy wrote:@Hari:
Spoiler:
da, pojavljuju se, mislim da vec od kraja 2. sezone krece prica sa njima, a trebalo bi da su se vec pojavili u jednoj sceni gde se Markos priseca kad ih je zadnji put video, tj. kad su dosli da mu jave da su mrtvi.

A inace, neko bitan je umro. plez

Ja odgledao celu seriju, prve 4 sezone zaista odlične, fenomenalne! 5. je bila malo slabija, ali opet jako zanimljiva i sa mnogo preokreta, dok je 6. bila jednostavno OK, nista posebno, ali finale je bilo odlicno! Onda u 7. sezoni postoji 1 iole normalna epizoda a to je 7x01. Ostatak je tako jadan, patetican, predvidiv i nenormalno glup! Ali pare su to. Steta sto nisu stali na 6. Tako da slobodno pogledaj samo prvih 6 sezona, premijeru 7. i finale serije. Nećeš u sredini mnogo propustiti, a sve je u "previously" objašnjeno.

I pretpostavljao sam da nisu mrtvi, kad im nisu nasli tijela. Mislim da do sad nije bilo scena sa Markosovim ocem, osim one gdje Fermin gleda na komp njegove slike. E on mi je uzasno sumnjiv, kuje nesto protiv Hektora, ali se nije otkrilo sta za sada smile2
Nadam se da je onda Ivan, on je bas iritiran. Samo da nije Paula, meni su ona i Evelin bas super klinke wow
Citao sam i ranije od ljudi koji su gledali da poslije samo upropaste seriju sa zadnjom sezonom. smile2

hari_95
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bonita Barbara on 06.08.11 20:19

Ja sam ovo gledala na AXN ,super serija!Sad čekam 5 sezonu nikako da počne. sad

Bonita Barbara
Junior member
Junior member

Poruka : 90

Back to top Go down

Post by Sava on 24.08.11 16:10

Juce sam uhvatio nas AXN-u, bila je epizoda kada se svi vracaju sa odmora, Marcosa je napao onaj deda mraz i misle da je to Hector.

Meni je serija bila u pocetku odlicna, posle me nesto i mrzelo da gledam. Inace ne podnosim Yona Gonzaleza, a i ovaj sto glumi Marcosa mi je antipatican.

Posting Freak

Poruka : 1860

Back to top Go down

Post by laki on 24.08.11 16:11

U koliko sati je to na AXN? Moćda puste nove epizode, mislim koje nisam gledao smile2

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Sava on 24.08.11 16:37

ovo juce je bilo oko 3 nocu smile2

Posting Freak

Poruka : 1860

Back to top Go down