EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El internado

Page 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

View previous topic View next topic Go down

Re: El internado

Post by Phoebe on 01.09.15 1:46

@Stefy wrote:
@Phoebe wrote:Ivan me tako nervira.
Meni to nije jasno. stars Meni je on tako jak lik, možda najjači u celoj seriji i možda lik koji je najviše napredovao od početka do kraja serije. Tako je kompleksan, a glumac ga tako odlično iznosi. Meni je on baš obeležio ovu seriju, mnogo sam se za njega vezao i bio sam zadovoljan kako je sve ispalo na kraju sa njim.

Nisam to dobro objasnila. To je za sad. Slazem se da je kompleksan lik, ali nimalo mi se ne svidja kako se ponekad ponasa prema ljudima, vredja i dere se. Msm smanji malo dozivljaj. Ali ipak trebam da obnovim gradivo za 1. i 2. sezonu.

Senior member

Poruka : 762
Godina : 26

Back to top Go down

Post by joey on 01.09.15 7:44

Ne čitajte ako želite da gledate.

@Stefy, nema veze, hvala na odgovoru.

I evo, ja sam počeo četvrtu epizodu 6. sezone, i počela se vraćati upravo ta priča oko svetlosti i mutiranih životinja (mada je to sad objašnjeno kao posledica neke radijacije iz podzemnih prostorija).  Ne znam zašto, ali mislim da oni ovih pola stvari nisu ovako planirali na početku, nekako su se upetljali.  Al' dobro, makar je jaako zanimljivo i nepredvidivo, bar zasad.

Ovo mi je jedna od retkih serija gde bukvalno saznajem stvari samo na TV-u, bez ikakvih spojlera sa neta i bilo čega. Ne znam apsolutno ništa dalje od onoga što sam gledao, a to odavno nisam "doživeo".  Milina je gledati.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by joey on 09.11.15 20:37

Evo upravo sam završio sa gledanjem Internata. Serija mi postala jedna od omiljenijih koje sam ikada gledao, i generalno je odlična.
Ne bih sad detaljno da komentarišem, ali mi je nekako sam kraj blag, kako se bliži završna scena konstatno očekujem nešto još, još, još... i na kraju ništa. Ostade tako, jako lepo, ali sve kao da mi nešto fali.  Mada, možda je to posledica toga što je serije uvek bila dosta brza, interesantna pa nisam navikao da se ovako slegne, kraj "nesrazmeran" sa ostatkom serije.

Ali opet kažem, serija je predobra, i preporučujem ako ima još takvih koji nisu - da je obavezno pogledaju.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Sava on 24.03.17 16:22

Carlota García y Denisse Peña vuelven a trabajar juntas siete años después de 'El Internado'

Las actrices Carlota García y Denisse Peña, que interpretaron a Paula y Evelyn en la serie de Antena 3, han vuelto a compartir pantalla en una nueva ficción tras su paso por 'El Internado'.

Las actrices forman parte del reparto de 'iFamily', la nueva ficción de La 1. García y Peña vuelven a reencontrarse en otra serie de televisión siendo lo más comentado del capítulo. Y es que de niñas ¡ya no tienen nada!

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by FanSte on 24.03.17 17:22

Da ih čovek ne prepozna. wow Baš lepo što će ponovo raditi zajedno, obožavao sam ih u Internatu. aw
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1695
Godina : 22

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 25.03.17 9:57

Porasle devojčice.:)Kad se samo setim koliko su mi bile slatke u Internatu.Kakva serija je to bila...

~dragana~
Member
Member

Poruka : 443

Back to top Go down

Post by FanSte on 26.03.17 1:22

Žalosno je što se Španci više ni ne truda da naprave ovakvo nešto. Valjda je ekonomičnije praviti dramice - limunadice.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1695
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

View previous topic View next topic Back to top