EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El internado

Page 5 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El internado

Post by raider54 on 05.10.11 16:59

Konacno sam zavrsio sa gledanjem ove serije smile2
Serija je meni predobrra, jedna od najboljih kojih sam gledao i prva serija koju sam pregledao "skidajuci" je s interneta..Prvih 5 sezona mi je bilo perfektno dok su u 6 i 7 sezoni malo sra..li...Vecina likova mi je super, ima onih koji su me malo nervirali al sve u svemu extraa je..Najdrazi lik mi je Carolina wub a Paula i Evelin su mi preeeslatke i bas ce mi nedostajati kao i cijela serija...Moja ocjena za ovu seriju je 9/10 smile
raider54
Senior member
Senior member

Poruka : 515

Back to top Go down

Post by hari_95 on 05.10.11 18:57

Ja sam prije pogledao 2x3. Nije valjda da je sad onaj Fermin mrtav? Dosao je novi kontakt i upucao ga i videlo se kako tone.. Nadam se da nije, prica oko njega mi je bas zanimljiva...(mada kada razmislim mozda je i mrtav, jer je u onom bloku pisalo 'Prvo je bila svjetlost, a poslije su pocela ubistva ili kako vec' . Kajetano je ubijen... ) Neka me prosvijetli neko, da ne lupam bezveze xD Pojavila se i Hulija. Koji je lik rofl Bas sam ostao shock kad je na kraju pocela da se ljubi sa ocuhom. Vratila se i Hasinta. Odvalio sam se kad je prisla Elsi za ruckom i rekla joj: Da li da narucim toalet papir? Mnogo seru ova djeca lol2 Inace je pita za svaku sitnicu da je nervira xD Saznalo se i zasto je ne podnosi. Super su flashback-ovi. Paula , lista rofl , je na onim slikama gdje su i ostali sirocici, ima isti IQ kao i ona Espi sa drveta - 152 smile2. Radnja je stvarno interesantna, super su zapleti, samo mi treba godina da se nakanim da pogledam epizodu jer bas dugo traju. smile2

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by raider54 on 06.10.11 10:12

Hasinta je kraljica rofl Samo nastavi da gledas neces se pokajti!! smile2
raider54
Senior member
Senior member

Poruka : 515

Back to top Go down

Post by hari_95 on 19.10.11 19:22

Pogledao drugu sezonu. Dobar zaplet ovo sa Ektorom. Sad svi misle da je on ubica, psihopata a zapravo je onaj stari profesor (do sad nije bio toliko bitan pa mu ni ime ne znam plez), koji inace drzi majku od Markosa i Paule. Prvo pomislih da je Amelija zbog plave kose. Djeluje mi da ce ona da se smuva sa Markosom. Mnogo se nesto gledaju u zadnjih par epizoda xD Paula mi je omiljeni lik, uvijek se odvalim na nju i Evelin sa pitanjima kako se dobijaju djeca, odakle izlaze pa veza od Evelin i onog klinca, pa kad je Paula pokazala srednji prst Ivanu rofl
Da ne komentarisem previse, serija je za sada perfektna i mnogo dobro uradjena.
P.S Neka neko od moderatora promijeni u opisu teme ovo:
Antena 3 | 2007- 20010
u
Antena 3 | 2007- 2010
vjerovatno da sam pogrijesio kada sam otvarao temu a vise nemam opciju edit winky

hari_95
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by hari_95 on 22.10.11 21:35

Onaj Kamilo je odvratan, matorac obicni. Jadna majka od Paule i Markosa sa onim djetetom dole. Bas me zanima ta organizacija za koju radi Kamilo kao i njeni ostali clanovi.
Sada mi je isto interesantno ovo sto Hulija vidja onog Kajetana. Ocigledno da je duh ili nesto natprirodno cim se onako brzo pomerio sa jednog mjesta na drugo.
I onaj Markosov advokat muti nesto, nasli su mu na telefonu da ima dosije svaokg ucenika osim Markosa i Ivana. Ima i ona Kristina sto je Mateo ubio.
Nora mi je isto za sad super, bas me zanima da li ce Paula i Evelin slagati ili ce joj reci za sliku smile2
U svakom slucaju odlicna serija, drzi paznju i uvijek se desi nesto neocekivano!!

I da pitam nesto vas koji ste gledali.. Cije je ono dijete dole sa Markosovom majkom? Ona kaze njen sin, ali ko je otac? Nije valjda Kamilo? facepalm

hari_95
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Barbie on 23.10.11 0:19

Nije Kamilo otac tog deteta. To je njeno s njen muz, al saznaces dalje sta je fora s to dete i sta je fora s Paula (zasto toliko nalikuje na Eva, ne znam dal Eva se pojavila do te epke do gde si sad?). I naravno sta je fora s ta organizacija smile2 Ostaci do kraja so Internado, sve ces saznati smile2 smile2 smile2
Ja u zivotu nisam gledala toliko interesantna serija. Ovo je prva moja spanska serija koja sam odgledala i utisce su neverovatne. Misterija, horor, avantura, tajne, ljubav, sve u jedno. Americke serije nisu ni do kolena ovaa serija po njena gluma, sadrzaj i radnja.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1227

Back to top Go down

Post by hari_95 on 23.10.11 15:57

Barbie wrote:Nije Kamilo otac tog deteta. To je njeno s njen muz, al saznaces dalje sta je fora s to dete i sta je fora s Paula (zasto toliko nalikuje na Eva, ne znam dal Eva se pojavila do te epke do gde si sad?). I naravno sta je fora s ta organizacija smile2 Ostaci do kraja so Internado, sve ces saznati smile2 smile2 smile2

Pa zar ima jos neko ko lici na Paulu? rofl Za sada ima samo Irene Espi i to joj je majka. To se otkrilo.
A i Hektor dodje onaj Samuel Espi sto crta dobro, mislim. Kada je advokat od Markosa dosao, Hektor nije htio da ih primi, ali kada je video sliku od Paule prihvatio ih je. I kasnije je uzeo Paulin zub i testirao ga i pisalo je da su rezultati pozitivni. Tako da pretpostavjam da mu dodju djeca od sestre.

hari_95
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by hari_95 on 06.11.11 18:17

Pogledah i trecu sezonu.
Spoiler:
Jako uzbudljivo finale, puno preokreta, akcije, par emotivnih scena... Drago mi je da se Sandra/Irene izvukla iz prolaza, bas me zanima da li ce je ova organizacija koja trazi sliku mucti, zatvarati i slicno, kao i sta ce biti sa onim djetetom koje je pustila u onoj rijeci. Nora je umrla sad Bas mi je bilo zao, bila mi je dobar lik. Volim sposobne zenske likove plez Flashbackovi su mi super, dobra fora da se zamazu oci oko Samuela i Ektora. Paula je konacno videla Sandru, mada sumnjam da ce joj ko povjerovati. Buni me oko Paule jedna stvar. Ono kada ona sanja. Jos u prvoj sezoni je bila oteta, mislim da je tada setala sa Gnomom, i kasnije se samo kao probudila ali sa istim ocima koje su imale djevojcice, sa onih snimaka, koje su bila mucene i kojima su uzimani organi. Sada u trecoj su je Mateo i Kamilo oteli i prikljucili je sa malim Samuelom. Nije valjda da i njoj uzimaju organe blink Nadam se da ce to malo bolje obijasniti.
Amelija i Markos su mi bezveze kao par. Bilo je naznaka da ce se smuvati, ali oni isto kao da su imali neku kres semu, nisu vodili nijedan normalan razgovor kao par, osim kad je ovaj sretne na dorucku ili po hodnicima skole.
Nadam se da je zavrsena stvar sa duhovima, nepotrebno mi je to. Kajetana je ubio Noiret, ocigledno da sad i on pripada nekoj organizaciji rofl

hari_95
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bad boy on 06.11.11 18:22

Hari, opušteno, sve je objašnjeno, naravno ne nacrtano kao u dalekom nam Mehiku, ali može se skontati suština... smile

Finale 3. sezone je super, ali finale 4. je najbolje! Mislim da ćeš se opasno šokirati. smile2

Samo napred do 6. sezone...
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Marko on 10.11.11 15:31

Odlucih da krenem sa gledanjem. Zavrsio sam prvu sezonu. Mislim da u poslednjih godinu/dve/tri nisam gledao tako dobru seriju. Jako je dobar. Sva ta mistera, zavrzlame.
Imam milion zasto? kako? sta ko muti svi na svoju ruku imaju neku tajnu. Maria wub jako lepa glumica, lici na Ivanovu mladju sestru nego na mamu ali dobro. Esla jos mi je se cini nesto poznata, kada ono glumila u UPA. Jacinta je kraljica. Carolina i Marcos su jako lep par, steta sto nece imati happy end. Ivan sve sto 'zlo' uradi plati suzama, on od likova najvise place, koliko mi se cini. Kada sam na wikipediji pogledao spisak 'ubijenih' ima ih bome podosta. Ne znam sta ce jos biti, polako se upoznajem sa likovima. Kraj sezone je dobar, zanima me ko je ubijen u sumi, mislim da je neki totalno nebitan lik. Oni tuneli i pronalazak snimka a kasnije i leseva sirocadi i Alfonsa je odlican.

Ko je gledao da mi kaze hoce li se uskoro objasniti stvar oko onoga stvorenja iz sume. Jacinta ga poznaje. Bas me zanima njegova prica.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 692
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next