EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El internado

Page 6 of 28 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El internado

Post by hari_95 on 10.11.11 16:06

@Marko wrote:

Ko je gledao da mi kaze hoce li se uskoro objasniti stvar oko onoga stvorenja iz sume. Jacinta ga poznaje. Bas me zanima njegova prica.

I ja sam prvo mislio da je neko nebitan umro da nam se zamazu oci, ali videces vec.
To o Gnomu ce se otkriti, ako se ne varam, na kraju druge sezone, ako te zanima citaj spojler

Spoiler:
Gnom je brat od Else. Kada Elsa bude trudna saznace da nosi blizance, ali ce ubrzo da pobaci jer je jedno dijete imalo neku bolest i ne bi se rodilo normalno. Njoj doktor kaze da je i njena majka rodila blizance, sto Elsa nije znala. Otkopa grob brata i vidi da tamo nema nicega. Jacinta je radila u Internatu i dok je bilo Sirotiste, i posto je Elsin otac odbacio Gnoma (on je slucajno gurnuo majku i ubio je, a i nije bilo normalan, dijete ometeno u razvoju ili sta vec). Gnom zivi u sumi i samo mu je Jacinta pomagala i zna ko je. Na kraju druge sezone policija ga ubija, jer misle da je kriv za smrt od sudinice(koja ce se tek pojaviti)

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.11 16:14

Ko je gledao da mi kaze hoce li se uskoro objasniti stvar oko onoga stvorenja iz sume. Jacinta ga poznaje. Bas me zanima njegova prica.

Objasniće koliko se ja sećam u 2-oj sezoni

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by Bad boy on 10.11.11 23:04

O pobogu! Kakvo je to gledanje misterije, kad želite da saznate spoilere?
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by milosss on 12.11.11 2:27

Jel pocinje ovo sutra na B92 ili ne,posto na telatekstu pise da ide utakmica?

milosss
Junior member
Junior member

Poruka : 110

Back to top Go down

Post by salem on 12.11.11 12:14

Kad krece ova serija i da li ima reprizu?
Glupi B 92

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.11.11 12:19

mora prvo da se namiri tenis, ja sam se baš obradovao juče kad je đoković predao meč u nadi da neće biti prenosa finala, a ono ništa! valjda sledećeg vikenda, ako opet šta ne iskrsne! roll

Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by salem on 12.11.11 12:30

Kreteni,pocecu da skidam ovu seriju roll

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Marko on 17.11.11 14:41

Odgledao sam i drugu sezonu.

Nisam mislio da ce Cayetana ubiti, ali eto, ubise ga. Ova sezona je dosta dobra. Julijin dolazak i vatacenje sa ocuhom shock pa dobro mogu nisu u nikakvom rodu smile Maria i Fermin su dobar kao par, mislim da ovde do kraja niko sa nikim nece ostati. Jacinta kraljica, kada se vratila sa transplatacije i pocela da zavitlava Elsu. Dobra je i cela prica oko njenog brata i ono vracanje u proslost, sve je zaista dobro uradjeno. Irena Espi je Marcosova i Paulina majka shock tu sam se malo iznenadio ali kako su epizode odmicale sve je bilo jasno. Plus ona ziva i zatvorena u podrumu od strane onog matorca, nisam mu ni ime upamtio (eto koliko mi je bio vazan lik). Deda Mraz napao Marcosa i sada svi misle da je on ubica. Fermin upao u onu sobu sa kavezima. Sta li ce sa njim biti. Kraj sezone je dobar. Cuo se pucanj, ko li je pucao Ivan, ili onaj novi kontakt sto je uhvatio Mariju. Iznenadio sam se kada je Carolina spalila sve dokaze, ali znao sam da postoji razlog, njena mama. Svako normalan bi to uradio. Paula i Ivan i srednji prst rofl Novi profesor Martin i onaj odvaratan oziljak na ledjima je prica za sebe. Sto li je koknuo onu Cristinu ili sta je vec tu bilo, ko ce ga znati. Nisam ocekivao da ce Jacintina kcerka onako zavrsiti bar sam se nadao da ce prvo pricati sa njom pa joj onda nesto biti, ali eto uspela je dobiti Miguela.

Uskoro nastavljam i krecem sa trecom sezonom. Videcemo sta nam Internat jos sprema.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Marko on 25.11.11 18:23

Odgledao 3 i 4 sezonu.

Odose i Mateo i Nora. Mada mi je bilo vise zao Nore, zaista je odlicna bila. Camilo me sve vise nervira. Marcos i Amelija par i nisu neki. Julia i Cayetano stars dobra je prica oko duhova. Sve je objasnjeno kada joj se otac prikazao na njegovoj sahrani.
Malo su smorili oko Sandre/Irene i cele njene price. Na kraju sezone videla je Paula, ali naravno niko joj nije poverovao. Ali onda pronalazak tanjira na kojem je ona ispisala ekserom ili cime vec. Fermin i onaj njegov je odveli. Dobro bar sada zivi 'normalno' ali opet je drze zatvorenu. Malog Samuela pronasla Elsa neko ga ostavio ispred Internata, ona ga pomocu Noireta na neko vreme usvojila. U medjuvremenu Noiret postao direktor skole jer se Elsa posvetila bebi.
Amelija na strani zla. Kako me je to iznerviralo. A ona kucka jedna odvratna. Razumem i njen razlog zbog cega im se pridruzila, ali imalo je toliko situacija u kojima je mogla da pomogne Marcosu, ako zaista oseca nesto prema njemu. Carolina je otkrila da nesto muti sa Noiretom, ali naravno niko joj ne veruje. I cvet u sobi koji joj je spao nije nista pomogao, jedva cekam da se to otkrije i da Marcos shvati o kakvom je debilu rec.
Paula i Evelyn kakve one izjave imaju i provale imaju wub najludji likovi. U skolu dosli Martin i Lucas ciji se snovi ostvaruju, zanimljivo. Jacinta okrivljena za ubistvo, ali se resila pomocu Elsinog oca koji je i zaista kriv. Finale cetvrte sezone. Zaista odlicno i napeto. Toni pred smrt rekao Ivanu da mu je Maria majka. Julijin ocuh na strani zla. Otkrivanje prolaza u crkvi i zastava naklon naklon
Pojavio se i Marcosov otac, naravno bez pamcenja. Ali setice se on...
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Bonita Barbara on 03.12.11 18:56

Umro je Hektor u 6 sezoni!!!Ne mogu vjerovat,sad su Marcos i sestra ponovno sami.Zna netko tko je izdajnik??Neka postavi mi spoiler pliz!Malo ga rastežu sad su opet ubacili neko čudovište i kakva je ono svijetlost u
šumi?

Bonita Barbara
Junior member
Junior member

Poruka : 90

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 28 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

View previous topic View next topic Back to top