EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cuando me sonreís

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Cuando me sonreís

Post by Sava on 27.01.13 21:50

Dobro je finale, mada se vidi da su ga malo zbrzali, ali je sve ipak fino ispalo. aw

Norma naklon Nisam mogao da je smislim u prvim epizodama kad se pojavila, ali je postala jedan od najboljih likova. "Yo soy Norma Taratuti y hoy vengo a trinfar". naklon Završi ona sa Juanom, sirota Roberta ostala kratkih rukava. lol1

Dobro su smislili ovo oko pomirenja, kviz ispade šou. Meli rofl

Mili&Juanse i Luna&Gaston aw aw Pomirenje M&J isto je ispalo malo zbrda-zdola, ali ne smeta, pošto su stvarno odlični zajedno, voleo bih da su više zajedničkih scena kao par imali.

Mercedes wub "No me mires asi" rofl Ona i Lavsky završiše zajedno, nisu mogli bolju kombinaciju da smisle. lol1

Victoria isto jedan od najgenijalnijih likova iz serije.

Sve u svemu odlična serijica!

Posting Freak

Poruka : 1916

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.02.13 14:31

odgledao sam prve dve epizode i resio da je odgledam celu zato sto ima samo 78 epizoda smile kroz nedelju dana cu je odgledati zato sto nemam obaveza a i serija je odlicna... likovi su genijalni, prica, glumci i veoma dobar humor.... odavno nisam pogledao nesto argentinsko tako da se nisam pokajao sto sam ovo krenuo da gledam... jeste rano govoriti zato sto sam pogledao samo prve dve epizode, ali dobro... glumci su mi manje vise poznati smile protagonistkinju prvi put vidim i ne cini mi se lose smile za sad nikog ne mogu da odvojim specijalno od likova zato sto su mi svi simpaticni i veoma smesni smile2 kad sam se za najavu trece epizode iskidao od smeha mogu da zamislim kako ce biti dog gledam epizodu jupi

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3361

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 18.02.13 13:12

treca epizoda je bila odlicna... ja sam umirao od smeha tokom cele epizode smile2 Mili mi je bila najsmesnija kada je usred vecere upala i rekla "Stigla je salata" a pod misku nosi ciniju sa salatom smile2 pa onda kada je Gastonov otac zapalio tiganj da bi spremio dezert Viktorijinoj majci rofl za te dve scene sam se odvalio zesce... smesno mi je bilo kada je i Viktorijin otac otisao u Gastonov garderober da bi isao u toalet a iz njega izlaze Huanse i njegov otac/deda smile2 odlicni su thumbsup kraj epizode je bio lep smile Lepo od Lune sto je ostavila ceduljicu ispod vrati Gastonu aw

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 18.02.13 17:00

odgledao 4, 5 i 6. epizodu smile2 iz epizode u epizodu su sve bolji i bolji... Gaston je priznao Huansea kao njegovog sina smile2 pre toga Huanse i njegov tata/deda su mu ukrali kreditnu karticu i bukvalno uzivali u svemu i svacemu... sopingovali, isli u spa, jeli, pili smile2 sve dok Gaston nije saznao da su mu ukrali kreditnu smile2 scena kada Luna i Gaston upadaju u svinjac je najsmesnija do sada smile2 odvalio sam se od smeha rofl razbise se sa sampanjcom :Du svakoj epizodi drze casu sampanjca kao modni detalj smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 19.02.13 17:14

Upravo zavrsio sa gledanjem devete epizode smile ja ne pamtim kad sam poslednji put gledao nesto smesnije smile2 bukvalno mi idu suze za pojedine scene rofl Gaston je skroz prolupao, na svakom cosku vidi Lunu... najsmesnije je kada je bio kod onog njegovog psihologa kojem kaze "evo i sad da se okrenem umesto vas cu ugledati nju" Gaston se okrece i ugleda Lunu obucenu kao njegov psiholog smile2 mnogo dobra scena smile2 ili kad je rekao Mersedes da mu donese nesto da jede posto nije doruckovao a ona mu nabraja sta mu je sve donele i govori "jugo, medialuna" a Gaston slaze facu i govori "Media que" rofl i izbacuje je iz kancelarije smile2 Jadna Milagros ona se bas zacopala u Huansea a on je ne sisa ni dva posto sad kako mi je bilo zao kada ga je pitala da li zeli da prica o poljubcu a on joj rekao ne sad Huan ima jos jednog sina lol2 kako se samo zeznuo onaj bolnicar smile2 rekao mu je da mu je ostalo jos samo sest meseci zivota smile2 on odmah na viski se bacio, cak je i Robertu napio smile2 odvalio sam se od smeha kada je Huanse rekao Viktoriji da ce od sad da je zove mama Vikunija smile2 odlicna serija, svima je preporucujem smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 20.02.13 20:06

malo je reci da placem uz ovu seriju ali od smeha smile2 zavrsio sa gledanjem 14. epizode i odmah se malo razocarao smile2 video avance za 15. epizodu...Gastonu se vratilo pamcenje smile2 bio je bolji kad je bio bez "pamcenja" smile2 jadna Roberta sta sve nije dozivela dok je Gaston bio u nekom njegovom novom svetu smile klinac je genijalan isti Huanse i Huan smile2 kako mi je Gaston bio smesan kada je rekao Huanu kada je Huampi dosao "Pazi sta ces da kazes" smile2 Luna je bila prelepa na zabavi wub kako se samo izvinjavala onoj zeni na engleskom sa kojom je Gaston trebao da radi smile2 njen englsko-spanski je za plakanje rofl svidja mi se i ljubavni trougao ako to i moze da se za sad nazove ljubavnim smile2 Faka-Mili-Huanse smile2 Mersedes je takodje dobra sa onim njenim ispadima i plakanjem smile2 a tek Viktorija smile2 iz epizode u epizodu su sve smesniji smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 20.02.13 20:15

Brzo ti ide gledanje. thumbsup

Luna i engleski - jedna od najboljih scena naklon "no asusting" rofl

Posting Freak

Poruka : 1916

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.02.13 19:08

Savo serija je odlicna smile2 zato je skoro maltene po ceo dan gledam smile upravo sam zavrsio sa gledanjem 19. epizode smile Mili i Faka se smuvali, a Huanse ih opet ne sisa ni dva posto smile2 pojavio se Marito rofl koji sou od coveka smile2 iako je imao malo scena do sada koje sam ja gledao svaka je bila genijalna smile2 ono igranje na sred ulice kada vodi Gastona u firmu a u medjuvremenu dok je crveno on izlazi iz koli i igra sa nekim curama koje nalazi uz njegov hit smile2 zarazna neka pesmica... vrckanje je pobedilo smile2 ona Viktorijina majka je zlocka smile2 mislio sam da je dobrica kad ono sok smile2 Huanse i Huan su napokon vratili dug Negru, naravno uz Gastonovu pomoc i malo falsifikovanje Viktorijinog potpisa, zato sto koza nije htela da pare da ovi vrate dug zato sto je jadan Gaston pre toga za istu sumu novca morao da plati kauciju Huanu i Huanseu smile2 Roberta je dobila otkaz... odlicna je scena kada Viktorija ulazi u kuhinju i pita je zasto place a ona joj odgovara(Roberta) da place zato sto sece sargarapu rofl
Viktorija: ja sam mislila da se place dok se sece luk.
Roberta: sta ti znas kad nikada nisi kuvala rofl
dobro pa je Roberta naisla na dobru snahu koja joj je odmah nasla posao smile2 i to kod njih u baru smile2 e da smesno mi je bilo kada Luna kao odlazi iz grada zbog Gastona i govori Mili da ce na selu da seta i cuva krave smile2 koji likovi smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 28.02.13 17:49

zavrsio sa gledanjem 30. epizode smile sve su bolji i bolji... Luna je opet sa Maritom, Gaston i Viktorija nisu vec nekoliko epizoda zajedno... pojavila se i Paula... fin lik iako laze zato sto ju je Huan zamolio... rekao joj je da ce umreti za pet meseci zato sto mu je toliko ostalo... ja mislim da je Roberta zaljubljena u Huana... zato malo po malo pa ga prisluskuje, prati sta radi... prvo je rekla Gastonu da su Huan i Luna u vezi pa je posle nekoliko epizoda rekla da su Huan i Paula u vezi rofl naravno Gaston sve to prihvata sa vriskom smile2 likovi su odlicni... za sad mi je najsmesniji Marito... super su tandem on i Luna... dobar je i sa Viktorijom koja me je totalno osvojila... sad u 30. epizodi se napila smile2 mnogo je smesna bila smile Huanse me ponekad nervira.... dobro je pa je Mili odmah svatila kakav je na vreme... ne svidja mi se Faka... on jeste simpa i smesan ali mi ne ide uz Mili smile romanticni momenti koji su do sad bili u vezi Lune i Gastona na kraju uvek smesno zavrse sto mi se svidja smile2 tipa kada je Gaston zamisljao kako on svira klavir a Luna peva obucena u crnu haljinu sa dubokim dekolteom.... on se jadan sav uziveo a ona mu poklopi prste sa onim kao "otvorom" za klavirske tipke smile2 to je jedna od meni smesnijih scena smile2 Marito je sto posto lud... sve zivo ljubi i musko i zensko... hvata ih za dupe, udara ih po ramenu, grli, ljubi gde stigne smile2 mnogo dobar lik smile jedva cekam da vidim da li ce biti i svadbe njega i Lune zato sto ju je pitao da se uda za njega smile malac je takodje simpatican... eto smiruje koliko toliko Gastona smile2 cak mu je i preslo u naviku da se zavlaci u Gastonov krevet i jedne cokoladni sladolel sa njim dok "resavaju" probleme smile Mersedes je prekomicna smile2 e da nju Huan ponekad spopada smile2 kako je bila smesna kada se prerusila u Viktoriju Hardi smile2 odlican joj je lik... Lavski se ne pojavljuje vec nekoliko epizoda smile kao i Martin smile e da karaoke vece u baru je bilo odlicno smile Mili ima prelep glas, a Gaston Faraon je bio takodje odlican tokom svog predstavljanja rofl

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 08.03.13 21:21

odgledah ovo cudo od serije smile2 veoma sam zadovoljan svim epizodama, odlicnim likovima, mnogo dobrim glumcima (cije cu karijere rado pratiti), kompletnom pricom, humorom, ljubavnim scenama kao i srecnim i tuznim smile niko mi nije isao na zivce pa da premotavam delove u kojima se odredjeni lik pojavljivao, svi su mi bili simpaticni pocevsi od Lune pa do Lavskija smile2 protagonisti Luna i Gaston su bili odlicni, ali su mi mnogo drazi ostali Mili i Huanse smile tokom cele serije sam mislio da ce na kraju Huan i Roberta da ostanu zajedno, medjutim, zeznuo sam se smile Roberta je genijalan lik smile mnogo mi je bila smesna, uvek je lose skapala "kockice"... sve je pogresno uglavnom prenosila Gastonu koji uvek poludi kad god cuje nesto "novo" smile2 Marito mi je jedan od drazih likova, na njegov ples i pevanje sam se uvek smejao, naravno i na ono hvatanje bilo cije guze, bilo da je to Gastonova ili Lunina smile2 Viki je prava dobrica postala na kraju smile svidja mi se kod njenog lika to sto nije odjednom postala na kraju svetica, vec se postepeno menjala, steta sto je u poslednjoj, tacnije 77. epizodi imala samo nekoliko manjih scena, lepo od nje sto je i dosla na vencanje Lune i Gastona, koju u pocetku nije mogla da smisli smile2 Lunina i Milina majka je bila zestoki davez smile2 da ja imam onakvu majku ja bih se samo smejao, skroz otkacena zena smile2 odlicne su mi bile scene sa njom i Mili koja ju je uvek kulirala smile2 Mersedes i Lavski su na kraju ostali zajedno smile2 ja sam se sokirao kad sam ih video zajedno smile2 SALOM smile2 njen "promenjen" imidz je jos smesniji nego prethodni smile rodice i blizance aw mnogo su lep par Lusija i Faka i bas mi je drago sto su na kraju ostali zajedno. Huampi je napokon dobio u kompletu porodicu kakvu je uvek sanjao smile likovi koji su imali mali deo u seriji su takodje bili na neki nacin simpa kao sto je Herman, pa ona zena iz socijalnog sto je ucenjivala Huana da ako ne bude sa njom ima da kaze celu istinu Gastonu, kao i ona rokerka plavusa sto je na kraju postala sekretarica u produkciji smile2 ja sam bgm mislio da ce Herman da se muva oko Mili kad ono iznenadjenje smile2 Martina sam zaboravio da prokomentarisem smile2 onaj poljubac na kraju sa Mili me je malo iznenadio, ok najbolji su drugovi ali toliko da se ljube u usta smile2 steta sto to Gaston nije video lol2 dobro pa je i on na kraju nasao svoju "lepsu/jacu" polovinu smile2 meni su suze isle kada je Mersedes posle sto godina skapirala da je Martin gej... ona jadna se muvala oko njega lol2 evo i sad kad se setim tih scena vidim koliko ce mi serija nedostajati smile svakako svima je preporucujem smile poslednja epizoda je bila lepa smile steta sto nismo videli i Lunin porodjaj, e to bi tek bio sou za gledanje smile2 odusevila me je hemija izmedju parova M&H L&G *_* sve u svemu, ko nije odgledao ovo propustio je jednu veoma dobru dozu smeha smile poruka na kraju me je odusevila wub svidele su mi i pesme koje su pustali u seriji smile cak su i iz LaLole pustili u 69. epizodi smile sve,sve ali ovaj hit cu uvek slusati smile2 Marito - El Faraon
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics