EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cuando me sonreís

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

View previous topic View next topic Go down

Re: Cuando me sonreís

Post by GuitarraJD on 19.09.13 22:40

Svoj prvi komentar na ovom forumu ostavit ću u postu ove serije smile
Nedavno sam odgledala cijelu seriju i malo je reći da sam se oduševila.
Drago mi je i vidjeti sve pozitivne komentare ovdje, jer stvarno je serija bila odlična, vesela, humoristična i slatka.
Likovi su skoro svi bili odlični, tako da je teško izdvojiti jednog, možda treba spomenuti Juampia kao lika i glumca koji ga je utjelovio, jer je stvarno mali odradio odličan posao. Luna, Mili, Juan, Juanse, Gaston, Roberta i svi ostali jednostavno svatko lud na svoj način, svatko zabavan na svoj način. Serija bez negativaca, jednostavno likovi koji su imali svoje vrline i mane.
Priča je bila ležerna, bez puno drame i spletki, baš onako za odgledat, dobro se nasmijat i uživati. Humor  tipičan argentinski, meni uvijek urnebesan.
Ako bih morala izdvojiti nešto što mi se ipak nije svidjelo, onda bi to bio velečasni Hernan, njegov lik mi se nije uklapao u ovu priču baš, a i glumac mi je nekako bio odbojan. Ali ništa što bi pogoršalo reputaciju serije.
Luna i Gaston wub aw Dok su se svađali njihove scene su bile genijalne i smiješne, kada su se voljeli bili su preslatki *_* 
Seriju bih preporučila svima koji se žele malo odmoriti od nekih teških priča i dobro nasmijati smile
U jednu ruku mi je bilo žao što je serija imala tako malo epizoda, ali opet drago mi je da nije imala više epizoda i da se time onda izgubio čar.
Za mene jedna od najboljih serija koje sam gledala, i jedna od rijetkih koja nije imala barem kratki dio koji je bio dosadan.

Zapravo, zna li netko zbog čega je imala tako mali broj epizoda, jer mi je to u stvari čudno za argentince?
Loša gledanost ili što?
GuitarraJD
Junior member
Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 19.09.13 23:16

@GuitarraJD wrote:Zapravo, zna li netko zbog čega je imala tako mali broj epizoda, jer mi je to u stvari čudno za argentince?
Loša gledanost ili što?
Nije ni bilo na početku planirano puno epizoda, ali jeste gledanost je bila slaba pa zato ima toliko epizoda. U internacionalnoj verzii ima 96 epizoda mislim. Te epizode dostupne su na Mundo Latino forumu.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 19.09.13 23:20

Hvala, tako sam i mislila, ali mi je stvarno nejasno kako je jedna tako super serija imala lošu gledanot.
Da, čula sam da postoji duža verzija, al ju nikako nisam mogla nać, tako da hvala i za to winky 

Junior member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 19.09.13 23:25

Išla je takođe u isti termin sa Los Unicos na Canalu 13 koja se emitovala već 6 meseca kada je CMS počela. Moglo bi se reći da je loš tajming imalo veliki uticaj u gledanosti.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 19.09.13 23:30

Aha, sad mi je jasno smile Da, Los Unicos je isto bila ooodlična serija, ali taj dobar raiting ih je na kraju i uništio, jer su postali grozni. Tako da mi je drago da se ovdje nije desilo isto smile

Junior member

Back to top Go down

Post by Matko on 20.09.13 0:10

@GuitarraJD wrote:Ako bih morala izdvojiti nešto što mi se ipak nije svidjelo, onda bi to bio velečasni Hernan, njegov lik mi se nije uklapao u ovu priču baš, a i glumac mi je nekako bio odbojan.
Baš ovo. smile Ako za ikoga mogu reći da mi je bio iritantan lik, onda je to on.

Možda u principu više zbog očite činjenice da su ubacili glumca da podignu gledanost, jer se klinke valjda pale na njega. roll Ta navodna karizma njegova mene bome nije dotaknula. Naporan je.

Negdje piše da inter. verzija ima 100 epizoda. 96, 100, to je tu negdje. Nisam gledao, ali koliko sam skužio nismo puno propustili. Čini mi se da je taj dio sa svećenikom bio samo još malo otegnut i to je to.

Senior member

Poruka : 768
Godina : 27

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 20.09.13 1:53

@Matko wrote:Ta navodna karizma njegova mene bome nije dotaknula. Naporan je.
smile2 Ma kakva karizma. Mislim, ne mogu reć da je bio grozan, al naspram drugih likova bio je nezanimljiv i nekako usporen. Mislim da bi mi se više svidjela da su od njega napravili neku sprdanciju ne tu temu što je svećenik. I možda neka parodija na Padre Coraje, ko što su radili u Sos mi vida smile2
Ali dobro, kao što sam rekla nije jako utjecalo na seriju, i nije dugo trajalo, tako da im stvarno ne zamjeram jako plez

Ma da, čitala sam da se u produženoj verziji on nešto muva s Milli, kako bi se osvetio Luni, nije da mi se čini extra zanimljivo, ali voljela bih pogledat zbog Juliete Diaz wub
GuitarraJD
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Angie on 22.05.15 0:19

drugi put sam odgledala seriju i stvarno mi je jedna od omiljenih humorističnih i ima odlične glumce naklon
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 918

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics