EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kassandra

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kassandra

Post by gossip boy(an) on 30.08.11 17:04

i ja sam o tome razmisljao...to bi bio povratak na Prvu tv ,spanskih serija...mozdanposle zabranjeno voce,ili jos bolje posle kad lisce pada

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Marko on 30.08.11 18:48

I na operi-17 bio clanak o Kasandri
http://www.opera-17.com/tv/2011/08/27/foto-ovako-danas-izgleda-kassandra/
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 676
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by @lex on 30.08.11 21:54

Dobar je prilog, samo ona vise uopste nema ovu kratku plavu kosu, vratila je crnu boju i ima opet onu staru duzinu. Mogli su malo bolje da istraze. huh
@lex
Member
Member

Poruka : 220

Back to top Go down

Post by joey on 30.08.11 22:04

Pa imaju slike i te nove slike iz ove njene nove serije ...
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Ejpril on 31.08.11 14:42

sad konacno doso Randu cool
ovaj deo dok nije dosla opet Erminija je bio poprilicno dosadan

Senior member

Poruka : 885

Back to top Go down

Post by laki on 22.10.11 1:36

Gleda ovo neko? zvizd Lepo je prisetiti se serije wub
Na BN sat je danas završena 125 epizoda. Najuzbudljivije scene slede ...
Suđenje Kassandri uveliko traje, Manrike jadan daje sve od sebe da oslobodi Kassandru. naklon Toliko je bio uzbuđen što će da ispituje Luis Davida da je prohodao cool Luis David shvatio Manrikeovu taktiku, pa na kraju ove epizode i lažno priznao da je ubio brata.
Za divno čudo sećam se mnogo scena od ranije wow Pogotovu sećam se kad se kao klinac strahovao i pitao se gde je sad ono pismo. Kod koga li je? mrgreen zvizd
Rosaura mi je mnogo smešna kad počne da histeriše da je ne uhvate lol1
Istim očima ne mogu da gledam Osvalda Riosa, nekako postao mi odbojan valjda zbog svega što se dešavalo posle snimanja ove serije.
Trenutno je suđenje kao što rekoh, pa može da prođe i pet epizoda da se ništa konkretno ne desi, to je mana i svakako ovakav tempo radnje danas svakako bi me odbilo da nastavim da gledam. No, posebnu draž ima ovo wub

Poređujući malo sa Peregrinom, Lartilliksica je morala je izbaci neke stvari zbog prilagođavanja modernom dobu ali i lošem izboru glumaca (ja sam bio ubeđen da je ona nešto izostavila u odnosu na original, no nije).
Npr Kasandra je u ovom drugom delu dok čeka suđenje na slobodi i radi kao plesačica i pevačica u Randuovom hotelu, kod Peregrine mi to nismo videli. Luis David ovde planira da preuzme krivicu tek kad Kasandrin advokat to pomene, ovamo Rodolfo to čini vrlo brzo nakon što Peregrinu uhapse. Tako da je serija u Caracolovoj proizvodnji automatski imala više epizoda. Dalje, Luis Davidova (ex)devojka Norma vuče se kroz celu seriju (doduše istinski potpuno nepotrebna), u Peregrini taj se lik pojavljivao samo malo na početku. Eto malo poređenja mrgreen

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 22.10.11 14:22

Ja sam gledao malo jutros! mrgreen
Super je suđenje. smile
Manrike se baš uživeo u odbranu! rofl Rosaura skrenula! zvizd
I na kraju Luis David 'priznao'!
Pogotovu sećam se kad se kao klinac strahovao i pitao se gde je sad ono pismo. Kod koga li je?
Je'l se sećaš?Molim te, napiši kod koga je. plez:

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 588

Back to top Go down

Post by Barbie on 22.10.11 15:06

Ја kao sto pamtim, Alfonso ostavio pisma kod Matias pre smrti i onda on jedan dan ubaci u Kassandrina tasna kad ona dodje u kuci. I Matias recice Rosauri gde je pismo i ona ide da ga uzme na silom od Kasandra. Obozavala sam te epizode egyptian
Gledala sam dva tri puta skracena verzija i nevidene emocije, secanja vezuje me s Kasandra. Ovo je bila prva telenovela prikazana kod nas u vreme kad jedna televizija radila i postigla fenomenalna popularnost, kao sto vidim i u Srbija i Crna Gora postigla te rezultate.
Coraima i Soto su jedini latino zvezde koi posetile Makedoniju. Kasandra je legenda i serija definitivno vredi. Peregrina mozda se drzala do originalnu pricu, no serija po glumce i sve ostalo je bila katastrofa.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1132

Back to top Go down

Post by Ejpril on 22.10.11 16:12

izgleda da ne pratim samo ja redovno lol1
od svih serija trenutno Kassandra mi najvise drzi paznju egyptian sad je odlican deo..jos od kako se vratio Randu je odlicno egyptian al sad pogotovu ..a vencanje ce biti najbolje thumbsup Marinko ima da ***
ne mogu da ga smislim ni njega ni derpea od Luis Davida odlepio
Randu rules! aplauz
Ejpril
Senior member
Senior member

Poruka : 885

Back to top Go down

Post by Barbie on 22.10.11 17:04

Ja sam ga mrzila Randu kad isla serija. Pogotovo boila sam se od njega u pocetku kad nije davao Kasandri da ide nigde uvece.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1132

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics