EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La fuerza del destino

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La fuerza del destino

Post by Miloš92 on 12.06.12 17:36

Lasiha je carica... Da nije bilo nje ne bi serija bila tako dobra. Stvarno odlično napisan lik.

Do neke 30 epizode svaka epizoda će biti uzbudljiva, i skoro pa će se sve otkriti. Al od 30 pa do neke recimo 55-60 mnogo je dosadna serija. Onda je opet odlična sve do poslednjih 10-ak epizoda koje su meni bile užasno dosadne i razvučene.

To je moj utusak o seriji, verujem da neki drugi misle drugačije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10267

Back to top Go down

Post by Falcon on 12.09.12 13:44

Koji preokreti od 85 epizode, nemogu vjerovati. Ovo mi postaje jaako zanimljivo, čak i neobično za Televisu. wow
Falcon
Member
Member

Poruka : 275

Back to top Go down

Post by Falcon on 10.10.12 13:41

Pogledao sam posljednje epizode.

Moram priznati da su posljenjdnje dvije epizode bile pravi smor, sve se vrtjelo oko Ivana, Camila i onih vračeva koji se obično pojave u većini Televisinih telenovela i oni čudesno izliječe glavne likove. Ono sa Camilom su uradili solidno, činilo se da je umro, al je ipak živ na kraju. Zatim su zanemarili one likove koji se vuku kroz cijele epizode.

U glavnom jedna obična solidna telenovela kojoj dajem ocjenu (dobar) 3.

Nadao sam se da će biti malo bolji kraj smile2
Falcon
Member
Member

Poruka : 275

Back to top Go down

Post by MStefan on 10.10.12 21:36

Meni je ova serija bas gledljiva. Solidna prica, glumci fantasticni! thumbup
Dopalo mi se sto Maripaz nije bila tipicna zloca, tipa, ubica, zeli samo lose glavnim junacima, vec je bila pohlepna i zbog toga je radila sve sto jeste (ucene i ostalo).
Glavni par je odlican! naklon Dopada mi se i to sto su znali kada trebaju da stanu i sto nisu produzili seriju (101/102 epizode je sasvim dovoljno).
Nema nista u seriji sto bih mogao izdvojiti i reci da mi je bas smetalo, jer je stvarno bilo uzivanje gledati je, mada sa starijim Televisinim klasicima je ipak ne mogu porediti. Ocena: 8.5/10

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2055

Back to top Go down

Post by Alejandro123 on 15.10.12 18:55

Kod nas se završila, gledao sam ju tu i tamo, iako mi je bila dosadna, ali volio sam Maripaz wub

Alejandro123
New member
New member

Poruka : 15

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.11.12 13:46

@Lucas wrote:Ja ne znam kako ona za nju piše priču nakon što je grozno obradila LFDD. stars
Bolje da je nastavila pisati za Carlu ili je mogla napisati nešto za MaPat,Nicandra ili Nesmu.
http://emdt.forumsr.com/t466p10-la-sustituta#20746
Sad si me nasmejao... Tebi je LFDD loše uradjena? A ono što radi Nicandro ti je dobro? Ja ne vidim šta je tu produkcijski moglo bolje da se uradi, jedino je Zaratini mogla da napiše malo zanimljivju priču jer u pojedninim delovima je bila dosadnjikava.

EDIT BY LAKI: Razdvojio i prebacio iz teme "La sustituta" ovaj i par narednih postova koje se odnose na Rosy i LFDD.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lucas on 29.11.12 14:01

Nisam rekao da je Nicandrovo dobro,ali bi sigurno uradio bolje od Rosy koja se nikako nije snašla u 'nekomedijskom' zanru,a i loše ju je napravila jer je naučila radili po orginalu,a ovdje nije imala po čemu raditi,jer je to bila orginalna priča.
A glumci koje je izabrala su vrh glume. (Ne znam zašto je Sandrica prihvatila tu ulogu roll )

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.11.12 14:20

Apsolutno se ne slažem sa tobom, al dobro, sto ljudi sto ćudi. Što se produkcijskog dela tiče ja nemam ni jednu zamerku. Žena je okupila najbolju televisinu ekipu, jer imati Zaratini i Canna u istoj seirji nije ni malo lako. Glumačka ekipa sasvim ok, osim pojednicana (prvenstveno mislim na Zepedu). Lokacije predivne, scenografije super... Meni sve bilo super... smile Kao što sam već rekao priča jeste u pojedinim delovima mogla biti bolja, al svakako je opet bolja od većine u poslednje vreme. Što bi Laki rekao neke serije su usporene cele. A i to da je naučila raditi po originalu ne kapiram baš, imala je ona i ranije serije koje su bili originali, al i rimejke koje je radila je dosta izmenila. Svakako od Nicandra je u svakom pogledu bolja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lucas on 29.11.12 14:27

Ne samo što je bio problem što je priča orginalna,nego je i da tako kazem obična,tipična,a ne neka komedija ili teen serija kakve je radila.
Neka se onda drzi onoga što najbolje zna i sve pet.

Imala je ona i dobre glumce,ali bilo je na pretek antitalenata. Zapeda prvi,o Laishi da ni ne govorim facepalm Ali ona baba od Lucije (nemam pojma kako se zapravo zove) je definitivno dobila nagradu za najgoru glumu,skupa sa Laishom.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

angel o lfdd

Post by Ángel on 29.11.12 14:41

Ni meni LFDD nije legla, usporena je, a meni je glavni cetverac predosadan.

Sandra, Zepeda, Soto, Maripaz, grozno glume, likovi nisu losi, ali falilo je dosta dinamike i bolje hemije i glume menju njima.

Juan Ferra i majka od Sandre i Maripaz su pojeli seriju.
Njih dvoje i Marcelo Cordoba - respect.

Kika i onaj matori su isto bili strava i uzas.

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics