EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La fuerza del destino

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La fuerza del destino

Post by laki on 29.11.12 14:41

@Lucas wrote:Ali ona baba od Lucije (nemam pojma kako se zapravo zove) je definitivno dobila nagradu za najgoru glumu,skupa sa Laishom.
Sve mogu da razumem, i da Zepada nije sjajan, i da je Laisha odvratna, i da Sandru neko ne voli, ma šta god hoćeš ... ali bakicu mi ne dirajte! nono
Delia Casanova je odlično glumila, čak usuđujem se da kažem da meni ona i prirodana izgleda onako, opičeno. Ako grešim, onda je gluma bila sjajna smile2 Ako pak je i u stvarnosti onakva, onda želim da je upoznam. rofl smile2

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.11.12 14:47

ali bakicu mi ne dirajte

Sa ovim se skroz slažem... Delia mi je bila fenomenalna, i njena gluma a i sam lik. Kad se samo setim kako me je Laki u jednoj epizodi presekao kad je rekao da su ubili nepravedno neki lik, a ja pomislio da je bakica Carlota u pitanju. Sreća pa je to bio Herardo.

Laisha mi je bila super, to ne mislim samo ja, jer pohvale su dolazile sa svih strana.

Što se tiče Sandre, meni ona spada u grupu onih glumica koje su za moj ukus precenjene. Nemam ništa protiv nje, lepa mi je, solidno glumi, mogu da je gledam, al da mi je sad nešto vauuuuu nije. Devojka je imala sreće da postigne dosta, a da nije neka nevidjena glumica. Al dobro nije jedina, ima i gorih a mnogo popularnijih od nje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10352

Back to top Go down

Post by Aurora on 14.04.13 21:50

Mene je glumica Delia Casanova užasno živcirala kao Jovita u Sin pecado concebido (2001) i kao Micaela u Tormenta en el paraíso (2007),ali moram priznati da me ovdje kao Carlota jako ugodno iznenadila i to je prva serija u kojoj mi ta glumica nimalo nije išla na živce,slobodno mogu reći da je "prošla popravni" nakon uloge ćasne sestre u Sin pecado concebido gdje ju smisliti nisam mogla,iako mi je to jedna od omiljenih telenovela,uloga Delije Casanove u njoj mi je bila katastrofa facepalm .Sandra Echeverría i David Zepeda su mi bili prekrasan par kao Lucía i Iván (spadaju mi u jedan od omiljenih parova iz telenovela koje sam vidjela).
Aurora
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Vlad on 06.09.15 19:20

Je l' preporučujete ovo za gledanje? Inače pregledam celu temu kad me zanima telenovela, ali ne bih spojlere. smile2 Znam da je bila hvaljena i gledana, ali razni smorovi su dobro prošli.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 06.09.15 19:57

dobra je. prema meni, kad se emitovala bila je sasvim pristojna naprema druge telenovele sto se emitovale tom periodu. nije nekakav cirkus niti ima neke wow desavanja ali nije lose da je pogledas. mene je podsecala na ona stara televisa. taj mali gradic, hacijende itd.
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 387

Back to top Go down

Post by Eiza on 06.09.15 20:47

@Vlad wrote:Je l' preporučujete ovo za gledanje? Inače pregledam celu temu kad me zanima telenovela, ali ne bih spojlere. smile2 Znam da je bila hvaljena i gledana, ali razni smorovi su dobro prošli.

Ovo ti jedna od onih serija u kojima da pogledaš prvih 20 i zadnjih 10 epizoda, sve si vidio. Bila je neviđeni smor sredinom, barem meni. Najiskrenije rečeno, gotovo da se ne sjećam nijedne epizode iz sredine, jer čim bi ona započela(u 12:40 h), ja bih u roku od 10 minuta već bila  zzzzz

Takva je bila i MPV. Ako se dobro sjećam, i Camaleonesi. Čini mi se, tipično za Ocampo. Ali zato su početci i finala naklon

Marcelo i Kika... wub

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.09.15 20:49

Svi su je hvalili kad je počela, ali meni nešto nije leglo. Sandru ne volim, a Zepeda i Soto mi nisu bili baš oličenja muškosti. roofl Laisha mi je takođe odvratna, kao i ona debela crna baba.

Odgledao sam skraćenu, i što reče Eiza, nemam pojma šta se dešavalo osim onoga na početku telenovele. wow

Moderator

Poruka : 8066

Back to top Go down

Post by Vlad on 06.09.15 21:56

Uf, MPV mi je bila baš smor.

Pa ako nije ništa specijalno, pogledaću kad budem mogao, ne žurim. Dobro je što nema mnogo epizoda.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 06.09.15 22:22

Lagana serija, i malo drugačija u odnosu na ostale televisine, tu prvenstveno mislim na glavnu junakinju. Meni je bila OK.

Member

Poruka : 360

Back to top Go down

Post by Kaua on 06.09.15 23:44

Evo ja mogu reći skroz suprotno od prethodnih kritika. Meni je ovo bila prva telenovela nakon poduže pauze od Manana es para siempre i Sortilegio.
Od naizgled obične slatkaste telenovele dobio sam priču punu iznenađujućih preokreta, netipičnih zapleta, dobrih likova i prilično dobre glume.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics