EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gledanost telenovela

Page 25 of 32 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Gledanost telenovela

Post by Miloš92 on 04.04.17 2:58

I meni apsolutno nikad nije bio problem da kažem kad je nešto exito, kad je fracaso.

Videli smo. Fudbal, sreda, petak... rofl rofl rofl

A ja ću samo reći da je od 2013 AAV najgledanija serija, ako se ne varam u svim terminima. Pa neka je i fracaso. plez

Čoveče je ne govorim šta je tebi realno ili ne. Ja kažem da je Globo nerealan što zadnjih nekoliko godina očekuje 35 a oni to jedva uspeju da dobace sa po nekom epizodom. Dobro su se setili da spuste. A o tome koliko je tih 40 bilo realno u to vreme govori činjenica da ih i njihov najveći boom AB nije imala.

Od mene toliko. Ne mogu ja sa tobom jer ti prosto ne možeš da prihvatiš da neko ima drugačije mišljenje od tebe.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Post by Franko on 04.04.17 11:10

A mislim Stef, pretjeruješ malo. Ako je i meta bila 40%, tvrdit da Indija, Estampa i pogotovo Avenida nisu uspješne jer su imale 39% nije baš logično. smile

La fiscal de hierro - 55/80
Las estrellas - 105/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 35/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2173
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stef on 04.04.17 12:19

Videli smo. Fudbal, sreda, petak... rofl rofl rofl

Nisi ti video ništa. Ili se barem praviš da nisi video.

Ako je neko pisao da je ALDA fracasote, to sam onda ja. I to sam pisao 116 puta.

Ne mogu ja sa tobom jer ti prosto ne možeš da prihvatiš da neko ima drugačije mišljenje od tebe.

rofl rofl rofl Ako neko ne može da prihvati drugačije mišljenje, onda si to ti.

Ja sam napisao šta sam imao na temu AAV. I nigde tebe nisam prozivao.

Ti si odmah nakon par postova počeo sa standardnim "ja sa tobom ne mogu da se raspravljam za ovo ili ono". Ono, valjda sam ja neka niža rasa, samo još fali da mi kažeš da sam nerealan. rofl

Ja mislim da je serija fracaso, ti misliš da nije i to je sve.
Jesam ti ja negde rekao da si nerealan ili štaveć jer misliš da nije?

I stvarno sa tobom više u rasprave ne ulazim. Ne jer "ne podnosim različita mišljenja" nego jer se stalno vrtimo oko jednog te istog. Uvek se dotačinjemo fudbala, srede i petka, uvek se od muve pravi magarac i počinje svađa, samo još fali da se spomene kako sam ja nerealan zbog toga, toga i toga.

Zaključak - Meni je AAV iako je najgledanija poslednjih godina fracaso, tebi nije, to je sve. smile2
Naravno da bi sad dali sve da imaju u 21 tu gledanost, al' jbg, nemaju.

Mislim da bi bilo dosta na ovu temu da se ne vrtimo u krug.
Rekli smo šta smo imali za AAV, svako od nas je dao svoje mišljenje i odbranio ga, that's all.

OK, Franko, možda si u pravu. Umem i ja nekad da se zanosim. smile2
Ali i dalje stojim pri tome da je poslednji pravi exito bila Duas Caras.
Ovo sve posle nje ili razoavel ili fracaso.

Posting Freak

Poruka : 6970
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.04.17 12:40

O hvala bogu pa ti je i Franko rekao koliko preterujes.

Znas li ti kad je bila DC? 2007. To ti je isto kao kad bi rekao da je FELS poslednji exito u meksiku.

I ne znam u cemu je problem sa fudbal, sredom i petkom. To su tvoje reci ne moje. rofl Nisam ja kriv sto je tebi potrebno 80 epizoda da shvatis da je serija krs i konacno prestanes da trazis izgovore za njen fracaso.

Prosto razmisljas kao ovi u Globu. Nerealni ste. smile2 Ne mozes ocekivati istu gledanost kao pre 10 godina. To je poenta svega i ne vidim sta je tu nelogicno ili laz.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 04.04.17 13:08

Ma da, gledanost prije 10 godina se ne može uspoređivati s današnjom kad je tržište u potpunosti drugačije. Pa npr. 2007. je "Pe na jaca" imala media geral 30% i smatrana čak ne ni cumplidorom, nego fracasom. 30% media geral. Cheias de charme je isto imala 30% medije geral samo 5 godina kasnije i smatrana je BOOM.

A ovo za mete. To je više do toga kako Globo ne zna na vrijeme prepoznat promjenu tržišta, gledateljstva itd.

Vjerujem da će se uskoro dogoditi ono šta se događa u Americi. Gledanost je na niskim granama, rijetke serije su baš boomovi, al bitno je ono šta kaže kritika i publika. Koliko serija s dobrim kritikama, a slabom gledanosti, traju po 5-6 godina. smile

Las estrellas - 105/150
Tempo de amar - 35/150
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.04.17 15:24

Skroz se slazem sa tobom. Mislim ono uhvatio se covek serija od pre 10 godina i ne odustaje. Ja sam mu prosto sa dve cinjenice objasnio kako te mete od 40 i kasnije 35 nisu realne. Avenida koja je bila jedan od najvecih exita nije postigla metu. A tij 35 u psolednjih par godina ne da nisu dostizni u proseku nego sveukupno nisu imali aj da lupim 20 dana. Ali Stef ne voli JEC i za njega je Avenida fracaso. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 04.04.17 15:33

Ne volim JEC-a, al' su njegove Cobras i DCDP bile exitazo, dve najgledanije serije prošle decenije u 19h. A Cobras mi je valjda uz Regru najgora njegova, DCDP prosek.

Čisto to da kažem da ne bude kako sam ja najveći JEC-ov hejter i kako priznajem exito samo kad meni odgovara. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 04.04.17 16:00

Nisam ni ja baš JEC-ov veliki obožavatelj, jedino mi je Da cor do pecado bila super. Sve ostale mi uopće nisu pasale. smile

Las estrellas - 105/150
Tempo de amar - 35/150
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 04.04.17 16:03

DCDP bi mi bila sjajna da u drugoj polovini barriga nije trajala jedno 50 epizoda. stars

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.04.17 16:05

Ma skroz je nebitno da li si nečiji fan. Meni tek nije omiljen. Ja nisam ni jednu njegovu celu odgledao. Meni je besmisleno insistirati na tome da Avenida nije exito jer nije imala 40 već 39. A DC je ako se dobro sećam iz priče imala 41. E ona je exitaso. Kao da je razlika ne znam koja. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 25 of 32 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics