EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Fernando Colunga

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Fernando Colunga

Post by manumicko on 15.07.13 0:53

nekako mi je već jaaako dosadilo da je on u serijama ... nek se malo odmori... jedno vreme je kod nas bilo tako da je u svakoj ili svakoj drugoj seriji on bio glavni lik i jednostavno mi dosadilo da gledam njegovu facu opet i opet pa mislim ima i drugih super talentovanih glumaca da odglume neku ulogu.

manumicko
New member
New member

Poruka : 23

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 20.03.14 0:07

Fernando Colunga - mislim da nema osobe koja nije cula za to ime. Licno obozavam vecinu njegovih serija i bila sam njegov veliki fan dugi niz godina, medjutim zadnjih par serija u kojima je glumio mi se nisu dopale. Apsurdna mi je cinjenica da i dan danas igra mladice od 25, 30 godina koje je glumio i prije 15 godina.....ok izgleda on dosta mladje ali budimo realni bolje bi mu stajala uloga nekog tipa njegovih godina. Ubjedljivo najbolji mu je lik Manuela Fuentes Gere kojeg je savrseno odglumio. Upravo Amor real mi je jedna od najboljih serija, ukljucujuci Esmeraldu i Zlobnicu. To sto se govori da ga je zamjenio William Levy je presmjesno, Fernando je za njega institucija.

Member

Poruka : 366

Back to top Go down

Post by telenovela on 06.04.14 13:06

On je postao nekakav alfa mužjak što se tiče glavnih likova u telenovelama, ali sad ga već i sustižu godine, pa više i nije toliko aktuelan, došlo je do smene generacija.
telenovela
New member
New member

Poruka : 26

Back to top Go down

Post by Jasmi87 on 27.04.14 20:48

Fernandov sam fan od malena, obozavam ga. Ma sta god neki pricali i mislili o njemu, on je za mene najbolji.
Odgeldala sam sve njegove telenovele, filmove, sve sto je snimio. Pratim njegovu karijeru, clan sam Colunga Team-a i drugih fan stranica odavno. Fernando je trenutno u vezi sa Blankom Soto.  winky 
Jasmi87
New member
New member

Poruka : 28

Back to top Go down

Post by Lusi on 28.04.14 1:36

Slazem se sa tobm, ali cini mi se da je to za vezu sa Blankomipak samo trac smile

Member
Member

Poruka : 352
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Jasmi87 on 28.04.14 1:59

Lusi nije trac istina je. Znam zbog cega to tvrdim. Cak zive zajedno vec duze vreme. To su nam potvrdile osobe koje ga licno znaju pa cak i iz proukcije PEAM.  winky
Jasmi87
New member
New member

Poruka : 28

Back to top Go down

Post by Stefan on 28.04.14 11:59

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl 

Fernando Kolunga je peder. To su potvrdile osobe koja ga lično znaju.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2918

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.04.14 13:32

A ja dosadi i Bogu i ljudima,ali,ovog coveka,najprostije receno-obozavam,i kao glumca,i kao osobu,gledala sam ga u gotovo svim njegovim telenovelama koje su kod nas prikazivane,sa izuzetkom "Sebicnih majki".E,sad,i da je gej,to ga ne cini manje dobrim covekom i glumcem,i od moje naklonosti ne gubi ama bas nista,zato sto osobe i inace ne procenjujem na osnovu njihovog seksualnog opredeljenja.Njegov zivot-njegova stvar,a ja mu zelim sve najbolje. smile Uzelela sam ga se. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3386

Back to top Go down

Post by Stefan on 28.04.14 13:35

Ma uopšte nije bitno da li voli muškarce ili žene, ali su mi smešna ta nastojanja da se predstavi kao ne znam kakav kazanova, kad to, najprostije rečeno, nije. Uostalom, zna se da je "TV Notas" plasirao priču o njegovoj vezi sa Blankom Soto, a sve to, naravno, saznaju iz izvora iz produkcije, ali i od glumčevih prijatelja.  rofl lol1 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2918

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.04.14 13:38

A to da je Vilijam Levi prevazisao Fernanda Kolungu...'leba mi,preturicu de od smeha na tu cinjenicu. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3386

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics