EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Fernando Colunga

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Fernando Colunga

Post by Jasmi87 on 28.04.14 14:36

@Stefan wrote:Fernando Kolunga je peder. To su potvrdile osobe koja ga lično znaju.
Ma uopšte nije bitno da li voli muškarce ili žene, ali su mi smešna ta nastojanja da se predstavi kao ne znam kakav kazanova, kad to, najprostije rečeno, nije. Uostalom, zna se da je "TV Notas" plasirao priču o njegovoj vezi sa Blankom Soto, a sve to, naravno, saznaju iz izvora iz produkcije, ali i od glumčevih prijatelja.

Veoma je jadno sa tvoje strane da nazivas nekog pederom i da lupas gluposti. To sto drugi pricaju i jos neki po tebi potvrdjuju da je Fernando gej mogu da okace macku o rep. Nema dokaza i nikada ih nece biti jer covek nije gej. Jednom su ga pitali da li je gej on je reako da nije, imas video na yt. Zasto ovo govorim, zato sto me nervira kad ljudi pricaju gluposti a ne znaju u stvari nista, ti si od onih ljudi koji vide ili cuju nesto na netu i odmah poveruju u to. Ti mozes da verujes u sta hoces to je tvoj izbor i ja nemam nameru da te ubedjujem u spuprotno. Ja kao njegov fan koji ga prati godinama znam sigurno bolje od tebe sta je on a sta nije.
Jasmi87
New member
New member

Poruka : 28

Back to top Go down

Post by Stefan on 28.04.14 14:41

Tako si ti pročitala na netu da je on u vezi sa Blankom Soto, pa brže-bolje poverovala. Nema dokaza da je u vezi sa njom i nikada ih neće ni biti.  rofl 

Ti, kao njegov fan koji ga prati godinama, veruje u ono što stvara najbolju (i u javnosti najpoželjniju) sliku o njemu. Ja kao neko ko je apsolutno ravnodušan prema njemu i njegovom antitalentu, malo objektivnije posmatram stvari.

A to što je on rekao da nije gej (ako je to rekao)... I Gabi Espino i Đankarlos Kanela poricali su da su u vezi dok je ona bila u braku sa Kristobalom Landerom. A vidi ih sad... Toliko.  hekla 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2969
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Jasmi87 on 28.04.14 14:55

Sve ovo sto si rekao je bas suprotno. plez I samo cu reci da ima dokaza da je u vezi sa Soto. njam E sad ako je on toliko antitalentovan i ti ravodusan prema njemu zasto ga non stop komentarises i pratis. Ne bih rekla da si ravnodusan. winky Pozdrav.

PS. Mozemo se ovako raspravljati do sutra a ja nemam vremena za to.
Jasmi87
New member
New member

Back to top Go down

Post by Stefan on 28.04.14 15:10

I baš zato što nemaš vremena visiš na forumu, a u slobodno vreme fotošopiraš svrš-svrš Kolungine face sa wannabe devojkom.  rofl

I otkud tebi to da ga non-stop komentarišem i pratim?  facepalm Garant si razgovarala sa njim putem telefona, pa ti se jadan požalio.  cry Pozdravi ga sledeći put kad se čujete i prenesi mu svu moju ljubav i pozdrave.  *_* 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2969
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.04.14 15:17

Jednom su ga pitali da li je gej on je reako da nije, imas video na yt

A da jeste verovatno bi priznao konzervativnim meksikancima.  rofl 

A na priču da si u kontaktu sa kim god već...  rofl 

Jasmina, po nicku bi rekao da si 87 godiše. Zar ne msiliš da je vreme da odrasteš?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10850

Back to top Go down

Post by Jasmi87 on 28.04.14 15:21

Hahahah vidi ko mi kaze, covek koji svoje vreme trosi veoma korisno na temi glumca kog mrzi. Tvoji jadni provokativni, vulgarni komentari govore da si jadna iskompleksirana osoba sa mozgom petogodisnjeg deteta. A ne mora niko da mi kaze da ga komentarises i pratis, sam to dokazujes.

A dal ja fotosopiram fotke, visim na forumu, svrsavam na njega je moj problem. Komentarisacu koliko mi se hoce na temi glumca kog podrzavam godnima. Pitanje sta ti radis ovde, na ovoj temi? Milose 92 ni ti nista nisi bolji.
Jasmi87
New member
New member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.04.14 15:30

Devojko ajde pravac po vibrator. Potreban ti je.  rofl 

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10850