EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Fernando Colunga

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Fernando Colunga

Post by MStefan on 28.04.14 19:58

Devojka je očigledno Colungin fan, pa ne želi da čuje negativne stavove o njenom miljeniku (mada treba biti objektivan, ali ako je ona zaključila tako, okej), tako da ti ne vredi da je ubeđuješ u suprotno, Stefane. To niko ne može dokazati, i uvek kažem da svako ima pravo na mišljenje.
Cenite glumce prema onome kako obavljaju svoj posao, a njihov privatan život ostavite tabloidima i ljudima koje to zanima.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Jasmi87 on 28.04.14 20:26

StefaneM tvoji drugari nisu dali misljnje prema njemu vec su ga lepo izvredjali i usput su mene izvredjali pogledaj samo njihove poruke, ovaj mi cak ponudio vibrator nema sta bas lepo ponasanje. Ja postujem misljenje drugih ljudi vezana za Fernanda bila onda negativna ili poztivina (ne mogu svi da ga vole al barem ne moraju da ga vredjaju samo zato sto im se ne svidja) Mogu da daje mislnjenje o nejmu na uctiv nacin a ne da vredjaju i omalovazavaju. Ja sam dosla na ovu temu jer mi je on omljieni glumac i samo sam dala svoj komentar oni su prvi poceli da me provociraju i napadaju.
Jasmi87
New member
New member

Poruka : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.04.14 21:53

Devojko niti te ko provocira niti te napada.

Protiv Colunge nemam ništa. Skroz sam ravnodušan. Mogu da ga gledam i gledao sam dosta njegovih serija. Eto čak sam medju retkima koji je gledao PEAM, gde je ruku na srce bio nikada gori. Moje mišljenje je da je iz uloge u ulogu sve slabiji. Njegovo zlatno doba je bilo kada je radio sa Carlom, sve posle toga nije vredno pomena.

Moj komentar nije bio protiv njega, već protiv tebe. Mislim, ako nisi razumela.

Na tvoje "Rekao je da nije gej", ja sam rekao čak i da jeste ne bi priznao javno jer mu meksikanci to ne bi oprostili. I da ismejao sam se slatko na tvoje pozdane izvore i dokaze da živi sa Blankom. Prosto obožavam te pouzdane izvore. Evo opet se smejem.  rofl 

Što se vibratora tiče. Spomenula si svršavanje, ja sam ti preporučio vibrator da ti pomogne.

Toliko na ovu temu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10720

Back to top Go down

Post by Xsica on 29.04.14 0:01

ajme al ste se pokefali shock 

joj bila sam zacopana u njega ko mala, no sad što sam starija više nije to to, jednostavno mi nije napet. U Otimačica i Esmerada mu je lik bio užas a i on ga je odglumio da se jedino moš smijat,stvarno su mu tu bile premutave uloge.

Najbolji je kod Carle Estrade, iako jedina serija od nje da mi je draga je Amor Real i po meni sa Adelom ima do sad najbolju kemiju.

To dal je gay ili ne iskreno mi svejedno kafa   ali i da je, kužim da ne želi reč jel bi mu to shebalo karijeru

Junior member
Junior member

Poruka : 198

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.04.14 0:17

ali i da je, kužim da ne želi reč jel bi mu to shebalo karijeru

Upravo je to poenta priče koju dotična ne može da skapira.

A to da li je gej ili nije ne zanima me. Lično mislim da jeste, al njegov problem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10720

Back to top Go down

Post by Jasmi87 on 29.04.14 0:38

Milose 92 zabole me za tvoje misljenje i misljenje tvojih istomisljenika.  rofl rofl rofl
Jasmi87
New member
New member

Back to top Go down

Post by Jasmi87 on 03.05.14 2:17

Jasmi87
New member
New member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 03.05.14 13:46

Blanka Soto je preslatka,a ova na jednoj od prethodnih fotki,valjda je Lili Estefan. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3420

Back to top Go down

Post by Jasmi87 on 03.05.14 18:57

Jeste Lili Estefan. A slike su od pre neki dan. Fernando trenunto glumi u pozorisnoj predstavi Obsucro total sa Blankom,Ernestom i Ajlin. smile 

Jasmi87
New member
New member

Back to top Go down

Post by Barbie on 03.05.14 22:03

Jasmi87 wrote:
OMG, kakvi je ovaj potpis, Colunga u orgazam  shock rofl 
Meni je on bio ok u Esmeralda, Usurpadora i onda u Carline serije, al od MEPS pa dalje mi bio uzasan.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1227

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics