EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cosita linda

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic View next topic Go down

Re: Cosita linda

Post by helenna27 on 20.09.15 11:10

Ja sam prosle godine odgledala vise od pola serije, nisam imala vremena da nastavim. Neke scene sam premotavala koje su mi bile dosadne. I da, telenovela nije nista nevidjeno, deo sa Vivianom je onaj tipican klise zaplet, ali je opet bila lagana, dobra za opustanje, radnja nije zamarala. Takodje, glavni par mi je bio odlican, iako je veca razlika u godinama, imali su hemije, i jako lepih scena. Narocito u prvih desetak epizoda, kada se upoznaju, pa ostanu na ostrvu zarobljeni wub
Anin lik mi je nekako bio realniji u odnosu na tipicne zenske likove u telenovelama, svidelo mi se to kako su prikazali njenu borbu sa svakodnevnicom, trazenje posla, dobijanje otkaza... Onda, deo sa plesom bas doprinosi da to deluje drugacije thumbup
Olegario je komedija ziva, ne znam koliko sam se puta nasmejala na njegove scene rofl
Deo sa bliznakinjama mi nije bio preterano zanimljiv, ali je Skarlet lepo razdvojila dva lika.
I muzika je odlicna winky

Senior member

Poruka : 855
Godina : 26

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 20.09.15 13:37

Ja nastavljam gledanje, svakako. smile Zaboravih juce da dodam da sam u ove dve epizode primetila i Dzejsona Kanelu, ciji lik mi deluje potpuno beznacajno, i kao da je samo statista. Verovatno je zasluzio da mu se ime nadje na uvodnoj spici, jer mu je Henkarlos brat. Da se ja pitam, visio bi na odjavnoj spici. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3421

Back to top Go down

Post by helenna27 on 20.09.15 15:52

Jeste, nebitan je lik i naporan stars
To sam premotavala smile2
helenna27
Senior member
Senior member