EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cielo rojo

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Re: Cielo rojo

Post by kristinkv86 on 03.01.18 1:34

Izvinjavam se sto upadam, bila je Torne u "Televisi", do 1998. godine, pa je presla u "Asteku". Ja sam je gledala u filmu "Como agua para chocolate", kad sam bila bas klinka, pa tada nisam znala ni ko je, ni sta je, skontala sam to tek kada sam je videla u "Belindi", gde je glumila Eloisu Fuentemajor, i tu mi je bila sjajna.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3579

Back to top Go down

Post by Sava on 03.01.18 3:30

Tu "Belindu" sam nešto na preskoke gledao, ali se ničega ne sećam. Ali mi je ostala Torne u pamćenju, iako se ne sećam ničega u vezi njenog lika, osim da je valjda bila baba glavne negativke. Piše da je igrala i u "Catalini & Sebastianu", ali je se ni tamo ne sećam, a i to sam gledao na preskoke. U svakom slučaju, odlična je kao Loreto. Mada ona je više komična negativka, nego što je recimo bila Agata u "Pecados ajenos", koja je bila parodija. Mada je i ona sa svojim ispadima bila komična. Ali Loreto mi je nekako bolje odrađen lik.

Što se tiče Vonna, ne znam šta je sa njim. U ovom intervjuu (februar 2017.), na pitanje šta mu je sledeće u planu, rekao je "Tengo una historia que se llama Sol de Medianoche, que sea con la que posiblemente siga. Estoy definiendo cosas de trabajo a futuro. Creo que podría regresar a Televisa después de varios años con TV Azteca."

Sećam se još ranije te serije, ne znam što je beše otkazaše.

Takođe napisali su "Ha creado más de 25 telenovelas con cadenas internacionales como Televisa y TV Azteca, en México, y con Telemundo, en EE. UU., muchas de las cuales han tenido versiones en India, Turquía, China e Israel."

zbun

Posting Freak

Poruka : 2086

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.01.18 3:47

U CYS je bila ona neka usedelica iz sela. Valjda je u maldosti bila zaljubljena u Basanezovog oca, on se oženio sa drugom pa ga je zbog toga mrzela. Nešto tako je bilo. Belinde se baš slabo sećam, mislim da je nisam redvno ni pratio. Loreto je sjajan lik. Jeste villana ali presimpatična. U Lobi je već druga priča. Tamo je bila ona prava pravcata surova villana.

Što se tiče PA. Jesu bile dobre Agata, Ines i Elena ali su mi Loreto i chulite bolje. Imale su mnogo smešnijih i boljih momenata.

Što se tiče Vonna, ne znam šta je sa njim. U ovom intervjuu (februar 2017.), na pitanje šta mu je sledeće u planu, rekao je "Tengo una historia que se llama Sol de Medianoche, que sea con la que posiblemente siga. Estoy definiendo cosas de trabajo a futuro. Creo que podría regresar a Televisa después de varios años con TV Azteca."

Sećam se još ranije te serije, ne znam što je beše otkazaše

SDM je spremao za Aztecu nakon CR ali su je oni otkazali jer je priča previše "jaka" za njhovu publiku. Onda je on na brzinu smućkao VAD.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11299

Back to top Go down

Post by Sava on 23.01.18 0:25

Sad sam na epkama kada su Sebastian i Cesar u Parizu, zajedno sa Andresom i Lucrecijom, a Daniela saznala da je trudna. Čitao sam da će roditi crnče. Valjda tad povežu da nisu brat i sestra. Ricardo, Mariana i Alonso, koji trio naklon Ricardo, kada je saznao za Marianinu prevaru sa Andresom, krene da joj prebacuje, ova mu odgovara da ju je nazvao prostitutkom, a on je upita "A to nisi?". A tek ovo deljenje Alonsa. naklon Prvo trojka, pa njih dvojica sami, pa ova da bi napravila Ricarda ljubomornim, sama se se sastane sa njim. Nenormalni su. rofl Aura je odlična. Ovde i izgleda vrhunski. Ponavljam, ali šteta što je imala onako slab lik u LHP. A tek Mariana i Lucrecia u duetu. aw Mariana: "Misliš li da sam stvarno bila loša majka?", a Lucrecia: "Nisi bila dobra kao ja, ali obavila si svoje." look Volim njihovu brutalnu iskrenost. 

Pa prilazi Loreto da poljubi Almu u obraz, a ova odgovara: "Rado bih vas poljubila, poput Jude". A Loreto: "Možemo da razmenimo i šamare, čini mi se da si pomalo mazohista", uz njen kez. Pa joj govori kako je sluškinja (misleći na Natu) odnela Danieline stvari, a Alma joj odgovara joj je Nata prijateljica, a ne sluškinja. Loreto: "Svako bira po svojoj meri". I naravno mala cosa. Loreto: "Ko bolje od majke može naučiti korišćenju zle stvari? To je tvoja specijalnost”. Alma: "I vaša, koliko čujem. Čak ste i plaćali njom."  naklon Pa onda kad Loreto pominje da će Alma i Gonzalo biti kod gospodina, Bernardo pita kod kog gospodina, a ova pokaže prstom ka gore. I "Esta en casa de Lola", pa onaj njen smeh. Ili kad je bila u bolnici, pa jr Bernardo pita koji joj je sledeći korak, a ova odgovara da sačeka sledeću epizodu. lol1 Otkrilo se zašto mrzi Almu. Sve vuče korene iz prošlosti. Ne dopada mi se što joj je onaj sin živ i što će se vratiti. Ubi Alminog oca i upuca Gonzala.

U čemu je fora sa Natom? Je li aseksualna? Lezbejka? Onaj Calo mi je užas, tj. glumac je toliko iskarikiran i izgleda kao tridesetogodišnji emo, ne znam šta su hteli onakvim izgledom da postignu. Izgleda smešno, ne žestoko. Takođe, Carolina je užas. Da su bolji glumci ta priča bi bila interesantnija, jer baš obećava. A ova krešti kako zine. Užasni su oboje.

Od ovih mlađih Rosa mi je super. Realna, direktna, pravi prijatelj. I onaj bivši bucko Ćonćo je zanimljiv. Sebastian i Daniela dave. Ona se opet vratila kod babe, Alma i Andres sad nisu zajedno zbog njih. Sad Gonzalo umire, a ostavlja Almi nasledstvo. Tu će verovatno biti cirkus sa Ricardovoim sestrama.

Još se i dešava dosta toga, ali opet umeju da zamaraju. zbun Kada se pojavljuje Vergara sa ludom familijom?

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.01.18 0:53

Scena casa de Lola je... naklon rofl

A Nata gata i Nathan patan su hit. Kako ih je sve vreme podjebavala Loreto.  rofl

Ja se više i ne sećam šta je bilo na kraju sa Natom. Koliko se sećam spandjala se i ona s a nekim. Ali sa kim nemam pojma.  smile2

Ne sećam se kad se pojavljuje Vergara ali dosta kasnije. Tamo možda oko 90-100 epizode.

Sad Gonzalo umire, a ostavlja Almi nasledstvo

Tu je valjda bila ova scena:

Scena Alma, Mariana i Lukresija.

Mariana: Si como diria dona Loreto, manipulo mi suegro con el uso de la mala cosa.
Alma: Ni tan mala fijate, por que me salio rebuena.
Mariana: Ay verdad?
Alma: Si, mala cosa la que ustedes tienen. La usan, la reusan, la compartan, pues no les cae ningun dinerito. Yo creo que les salio defectuosa.

Ili je već bila.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 01.02.18 19:48

Mariana se kresnula sa Alonsom.

rofl 

Pogibe Carolina. Očekivao sam da će više zakomplikovati priču sa njom i Carlosom, baš me iznenadilo ovo.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 05.02.18 3:16

La mala cosa rastura. cool

Alma i Andres, Lucrecia uči zanat Cesara (koji je postao mnogo ljigav), Alonso kreše paralelno Paty, Marianu, doskoro i Ricarda naklon a druži se sa i Gastonom. Sad ucenjuje Ricarda da mu ovaj kupi stan. Paty se kreše sa Calom, pa je ovaj zarazio kondilomima.

Loreto se napalila na Bernarda (njen san sa plavom perikom i modernijom garderobom koja je manje u stilu drakule rofl), Rosa i Gaston pokušavaju da spavaju, njemu se ne diže. Plus ceo cirkus sa Rosom i onim likom što je ucenjivao.

Mnogo mi je debilno što Daniela hoće da rodi dete. Ok, ona i Sebastian nisu u srodstvu, to mi znamo, oni ne, ali koja je logika da svesno želiš da rodiš dete rođenog brata, nadajući se da će sve biti kako treba?

Pojavila se Betty Monroe, izgleda da će da je spoje sa Ricardom. Bio je kratki isečak bliske budućnosti gde se Alma svađa i šamara sa Vergarom. Tako da se verovatno i ona uskoro pojavljuje.

Andresov pad kroz prozor facepalm Loreto jeste krupna žena, ali da ga je onom snagom gurne, teško. Vratio se i Victor. roll

Edith mi nikad lepše nije izgledala kao ovde. Bolje izgleda nego i u VAD. Blista sa plavom kosom, sva je kao aristokratkinja. Koliko je lepša ovde, nego iz vremena Esperanse i Salome.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.02.18 3:30

La mala cosa je ukrala šou. Meni je bio hit što je to otišlo do te mere da su svi likovi seks nazivali la mala cosa. rofl

Andresov pad kroz prozor facepalm Loreto jeste krupna žena, ali da ga je onom snagom gurne, teško.

To su svi tada komentarisali. smile2 Al čekaj da vidiš cirkus u zatvoru. Ono se ne može opisati.  rofl

Mnogo mi je debilno što Daniela hoće da rodi dete. Ok, ona i Sebastian nisu u srodstvu, to mi znamo, oni ne, ali koja je logika da svesno želiš da rodiš dete rođenog brata, nadajući se da će sve biti kako treba?

I mene je to nerviralo ali oprošteno im je jer su rodjenjem deteta napravili sjajan zaplet ili bolje reći rasplet.

Victor...  besan Al bar će njegov dolazak izazvati razne reakcije kod Alme, bila je genijalna u onim epizodama kada je bila u fazonu ne može se dva puta robijati za isti zločin.

Istina, Edith nigde nije bila lepša.  wub

Jao nedostaju mi ovakve serije. Ne znam što Joshua ne dovuče opet Vonna u Aztecu i naprave neku cirkuščinu poput ove i PA.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 06.02.18 0:57

Pojavila se Vergara sa ćerkom, u međuvremenu je i njen brat došao u njihov stan, gde su sad svi zajedno, sa Sofijom. Ona se već smuvala sa Ricardom. Vergara odlično izgleda. Za sada joj je lik normalan, mada znam da kasnije povileni. Gledao sam neke isečke po youtubeu, kasnije samo urla i histeriše. *_* Ona i njen brat imaju šizofreniju? Ova mala što joj igra ćerku je preslatka i lik joj je zanimljiv. Kada je rekla da je ne zanimaju veze, Sebastianu prvo pade na pamet da je lezbejka. facepalm Vidim da je glavna u onoj propaloj Vonnovoj "Querete asi", i na nju sam mislio da bacim pogled. 

Došao je i Palacios kao novi šofer Alme i Nate. Onu treću nebitnu koleginicu su poslali kod bolesne mame, pretpostavljam da se neće više pojavljivati i da je dobila kartu u jednom pravcu.

Služavka sipa Almi neke kapi, po naređenju Loreto. facepalm Andres u zatvoru, sada su se okomili na njega oni silovatelji Mariane i Lucrecije. Lucrecia ih plaća da ga zlostavljaju, a Alma da ga ne diraju. lol1

A tek cirkus kada su Mariana i Ricardo pred decom otkrili prljav veš i međusobno se optuživali čija je ideja bila trojka sa Ricardom. Marianu izbacili iz kuće i sad je kod Lucrecije, koja se i dalje kreše sa Cesarom, koji je raskinuo veridbu sa Andreom. Lucrecia se spetljala i sa Victorom. naklon Tužna je scena bila kada je Paty izvređala Marianu da je nikakva majka. 

Sa kim li Loreto razgovara telefonom, kad nije Victor? hmm

Inače, za Lambu Garciju me uopšte nije iznenadilo da je gej. Vidi se pluma iz aviona.

Last edited by Sava on 06.02.18 1:44; edited 1 time in total

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.02.18 1:32

Ova mala što joj igra ćerku je preslatka i lik joj je zanimljiv

Maria Jose Magan. wub Mene je ona tako kupila čim sam je video ovde da sam poželeo da dobije glavnu ulgou, što se brzo i desilo u "Quiererte asi". Ali nažalost veoma brzo se vratila na sporedne uloge. Gledao sam je kasnije u "Tanto amor", pa onda i u "Senori Acero" a sad koliko sam video glumi u ovoj novoj Castrovoj. Kraj njenog lika je jedno od većih iznenadjenja. smile

Došao je i Palacios kao novi šofer Alme i Nate. Onu treću nebitnu koleginicu su poslali kod bolesne mame, pretpostavljam da se neće više pojavljivati i da je dobila kartu u jednom pravcu.

E sad su tu Natan patan i Gata Nata, što bi Loreto rekla. rofl

Tužna je scena bila kada je Paty izvređala Marianu da je nikakva majka.

Paty jest bila nenormalna ali je zaista u mnogim momentima samo govorila surovu istinu. Jel to ona scena kada je rekla Maariani da je ona njena slika i prilika. A onda Lucrecia i Mariana pričale o tome kako su one kurve ali poštene. smile2

Uglavnom, rekao bih da si na kraju zadovoljan sa serijom.

Vidim da je glavna u onoj propaloj Vonnovoj "Querete asi", i na nju sam mislio da bacim pogled.

Ne znam šta da ti kažem za QA. Meni je serija od početka bila ok. Ako se dobro sećam početak jeste bio malo sporiji ali su kasnije bili dobri. Malo drugačije od svega što je Vonn radio.
Aura je sjajna villana. Jeste je glumila na neki jako ali jako čudan način ali mislim da je to prosto tako osmislila. Od prve do poslednje scene je bila u tom nekom jako čudnom fazonu. Ali Emilia je bila sjajan lik. Njeno čuveno "El asunto" i "Ne te confundas amor" su bili "La mala cosa" ove serije. Ili nezabravna replika "Mislim da je dnevna soba ipak malo previše crvena." Pomerala im je dupe sa tom rečenicom. rofl rofl rofl
Glavni su bili ok. Jedan od onih pametnih parova koji su skoro tokom čitave serije bili zajedno i nisu padali na spletke.
Bernie Paz je isto imao dobar lik. Kao i njegova ćerka. Ta glumica je tu izgledala vauuu. wub Sad se baš nedavno pojavila u "Senori Acero". To mi je žao što današnje producentkse kuće ne koriste dobre i lepe glumce. Eto ta devojka je imala sve da bude vodeća villana. Ovde je imala odličan lik.
Bilo je tu dobrih i sporednih priča, Vergara i njena porodica su bili zanimljivi. Pa onda ona opaljena što je glumila Sylvia Saenz, ne mogu da se setim kako se zvala. Tu je i Rosa i CR.
Medjutim, od starta su imali neki laganiji tempo i taman kad je krenula ona prava cirkuščina u stilu Vonna oni su odlučili da skrate seriju. I očigledno poslednjih 40 epizoda koje su bile najbolje spakovali u 5 epizode. Tako da mislim da ti se najviše zbog tog skraćivanja ne isplati da gledaš. Može da se shvati ali ipak je bilo previše ubrzano. Al ono baci pogled da sam proceni. Ako ništa drugo nema previše epizoda. Eto sad kad pišem sve ovo, kapiram da mi je serija ipak ostala u lepom sećanju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Back to top