EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cielo rojo

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

View previous topic View next topic Go down

Re: Cielo rojo

Post by kristinkv86 on 03.01.18 1:34

Izvinjavam se sto upadam, bila je Torne u "Televisi", do 1998. godine, pa je presla u "Asteku". Ja sam je gledala u filmu "Como agua para chocolate", kad sam bila bas klinka, pa tada nisam znala ni ko je, ni sta je, skontala sam to tek kada sam je videla u "Belindi", gde je glumila Eloisu Fuentemajor, i tu mi je bila sjajna.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3480

Back to top Go down

Post by Sava on 03.01.18 3:30

Tu "Belindu" sam nešto na preskoke gledao, ali se ničega ne sećam. Ali mi je ostala Torne u pamćenju, iako se ne sećam ničega u vezi njenog lika, osim da je valjda bila baba glavne negativke. Piše da je igrala i u "Catalini & Sebastianu", ali je se ni tamo ne sećam, a i to sam gledao na preskoke. U svakom slučaju, odlična je kao Loreto. Mada ona je više komična negativka, nego što je recimo bila Agata u "Pecados ajenos", koja je bila parodija. Mada je i ona sa svojim ispadima bila komična. Ali Loreto mi je nekako bolje odrađen lik.

Što se tiče Vonna, ne znam šta je sa njim. U ovom intervjuu (februar 2017.), na pitanje šta mu je sledeće u planu, rekao je "Tengo una historia que se llama Sol de Medianoche, que sea con la que posiblemente siga. Estoy definiendo cosas de trabajo a futuro. Creo que podría regresar a Televisa después de varios años con TV Azteca."

Sećam se još ranije te serije, ne znam što je beše otkazaše.

Takođe napisali su "Ha creado más de 25 telenovelas con cadenas internacionales como Televisa y TV Azteca, en México, y con Telemundo, en EE. UU., muchas de las cuales han tenido versiones en India, Turquía, China e Israel."

zbun

Posting Freak

Poruka : 2034

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.01.18 3:47

U CYS je bila ona neka usedelica iz sela. Valjda je u maldosti bila zaljubljena u Basanezovog oca, on se oženio sa drugom pa ga je zbog toga mrzela. Nešto tako je bilo. Belinde se baš slabo sećam, mislim da je nisam redvno ni pratio. Loreto je sjajan lik. Jeste villana ali presimpatična. U Lobi je već druga priča. Tamo je bila ona prava pravcata surova villana.

Što se tiče PA. Jesu bile dobre Agata, Ines i Elena ali su mi Loreto i chulite bolje. Imale su mnogo smešnijih i boljih momenata.

Što se tiče Vonna, ne znam šta je sa njim. U ovom intervjuu (februar 2017.), na pitanje šta mu je sledeće u planu, rekao je "Tengo una historia que se llama Sol de Medianoche, que sea con la que posiblemente siga. Estoy definiendo cosas de trabajo a futuro. Creo que podría regresar a Televisa después de varios años con TV Azteca."

Sećam se još ranije te serije, ne znam što je beše otkazaše

SDM je spremao za Aztecu nakon CR ali su je oni otkazali jer je priča previše "jaka" za njhovu publiku. Onda je on na brzinu smućkao VAD.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11007

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics