EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cielo rojo

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Re: Cielo rojo

Post by Sava on 06.02.18 2:18

Paty jest bila nenormalna ali je zaista u mnogim momentima samo govorila surovu istinu. Jel to ona scena kada je rekla Maariani da je ona njena slika i prilika. A onda Lucrecia i Mariana pričale o tome kako su one kurve ali poštene.  Uglavnom, rekao bih da si na kraju zadovoljan sa serijom.
Ranije je bio taj razgovor chullita. smile2 Ovaj poslednji je pred Marianin odlazak iz kuće, pa je posle kukala Lucreciji da su joj deca nezahvalna i brže bolje otišla u lov na matore udovce. raspa

Sad su mi zanimljivi. Bio je jedan naporan period, ali sada svi likovi mute nešto, jedni protiv drugih, jedni sa drugima, baš su cirkus. Dopada mi se što su se neke stvari brzo rešile. Plan Alme i Daniele da podmetnu Danielino dete kao Almino je odmah propao i odmah su same rekle istinu Sebastianu, nisu davili sa tim. Takođe, ni Loreto ni Lucrecia nisu poveravole u tu priču, što mi se dopalo. Odmah su svi provalili da je David zapravo Victor, ni on to nije ni krio. Sad se setim one debilane iz Prodige, sa maskiranim Salvadorom. facepalm

Mnogo je čudna serija. Otvoreno se govori o seksu, o trojkama, o kondilomima, o problemima potencije... Paty je nekoliko puta podjebavala brata da je marica, Mariana Ricarda takođe, znam da kasnije Alma kaže Victoru maricon de mierda. naklon Mislim da se u ovoj seriji Vonn najviše igrao seksom i seksualnim igrama među likovima, uopšte napetošću i i uspaljenošću među likovima. Svi sa svima. Koliko se sećam ni TDP, ni PA, ni VAD (nju sam jedinu u celosti pogledao, pre dve na preskoke, pa ne mogu da tvrdim) nisu imali ovoliko obilje la mala cose. Provlačilo se u VAD dobrih fora, ali ne u meri kao ovde. PA je veći cirkus, ali cela ta serija je više kao parodija, ovi su ozbiljniji. Znam Vonnov stil, ali mislim da je ovde prevazišao samog sebe. Pa u kojoj telenoveli je viđeno da neki lik kresne skoro celu familiju: oca, majku, ćerku, pa pokuša i sina da smuti? naklon

Da ne govorim o babinim izjavama, kad tera Bernarda da piše levom rukom, mada može i desnom, jer je ionako pismen kao i dete sa posebnim potrebama. naklon

Setih se da je mučena LMDJ zamenila CR. Koja šteta što Vergaru nisu stavili kao Lauru tamo, bila bi idealna. Mislim da si i ti to komentarisao. Ako su mogli ovu Monroe odmah da ubace, šteta što nisu i Vergaru.

Što se tiče QA, videću. Čitao sam tvoje komentare. Svakako ću baciti pogled na početne epke. Glavni mi je nikakav, za uloge kao u Prodigi. Znam da igra i Veronica Merchant i Wendy de los Cobos, obe su posle otišle u VAD. Kao i ona ludača što je Taniji smestila ubistvo roditelja u VAD, tu je valjda Vergarina ćerka.

Posting Freak

Poruka : 2052

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.02.18 2:40

Kao što sam ti odmah rekao. Meni su bili dobri, bilo je dosadnih delova ali koja serija ih pa nema. Tamo pred kraj jesu baš smorili, videlo se da su ih podužili.

I da ovde je seks harao. Ukrao je šou. Bukvalno se nije znalo više ko koga jebe. rofl Ali vidi se da je Vonn od starta opipavao puls publike, kada je video da su svi oduševljeni la mala cosom , onda je još više ubacio.

znam da kasnije Alma kaže Victoru maricon de mierda.

Sećam se te scene. Znam da se digla frka oko toga. Jer je to valjda bio prvi put da je tako nešto izgovoreno u Televisi ili Azteci. I još to izgovori glavna glumica.

Pa u kojoj telenoveli je viđeno da neki lik kresne skoro celu familiju: oca, majku, ćerku, pa pokuša i sina da smuti?

Ni u jednoj. Ta porodica je bila... rofl naklon

Setih se da je mučena LMDJ zamenila CR. Koja šteta što Vergaru nisu stavili kao Lauru tamo, bila bi idealna. Mislim da si i ti to komentarisao. Ako su mogli ovu Monroe odmah da ubace, šteta što nisu i Vergaru.

Monroe izlazi pre kraja serije. Upravo zbog snimanja LMDJ. Sećam se da je i Noli trebalo da glumi neku od žena ali ne mogu da se setim koju ali su odustali zbog toga da ne bi morala ranije da izadje iz CR.

Kao i ona ludača što je Taniji smestila ubistvo roditelja u VAD, tu je valjda Vergarina ćerka.

Da, da... I ona je tu. Na nju sam zaboravio. Ona je valjda u početku opterećena telefonom, kasnje je neko siluje. Nešto mi je tako ostalo u glavi. Ko će više sve popamtiti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11149

Back to top Go down

Post by Stefan on 06.02.18 8:07

@Sava wrote: Pa u kojoj telenoveli je viđeno da neki lik kresne skoro celu familiju: oca, majku, ćerku, pa pokuša i sina da smuti? naklon

Wtf? shock Ko je glumio te likove? huh Evo nisam iz zatucanog Meksika, ali sam u šoku. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3033
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.02.18 9:37

Aura (mama), Alberto Casanova (tata), Andrea Escalona (ćerka), Humberto Bua (sin) i Jorge Luiz Vasquez (jebač). rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 09.02.18 0:14

Našao sam linkove u HD-u, najzad je veći užitak gledati.

Nisu loši novi likovi. Otarasili su se nekih starih poput Caroline, Alonsa i Gonzala, a doveli su Aleidu, Veronicu, Salomona, Sofiju i Natana da začine priču. Natan ispade Rosin ujak, a Rosinu autističnu majku je Bernardo silovao i oduzeo joj dete, pa se ova ubila. Super što se to već sad otkrilo. Povezali ga sa njom. Veronicu sa Sebastianom, Sofiju sa Ricardom, Aleidu sa Andresom. Jedino ne znam da li će i Salomon imati svoju priču.

Scena kada Alma iscenira napad na nju fenomenalno. rofl Vraća Loreto i Victoru istom merom. Alonso odjebao Patriciju i nestao. Pretpostavljam da ga više neće biti.

Nije valjda onaj Natin muž Loretin sin i saveznik koga zove telefonom? blink Baš ga zakomplikovaše, a Victor joj onda sigurno nije sin. Victor omamio i silovao Almu i ne bi me iznenadilo da je po onom kratkom isečku kada prikazuju bližu budućnost gde Andres govori Almi da to ne može da prihvati, ova ostala trudna. facepalm

Aleida krenula da čuje glasove u glavi (glas zvani Toto). aw Prvi  put u 92. epizodi, dok je posmatrala Andresa u zatvoru. "Te gusta, te gusta mucho, no te hagas, te trae loca, lo quieres para ti. Eso es lo que eres, una zorra que navega en piel de oveja!" Bila je normalna čitave tri epizode. Dakle i bata i seka su šizofreničari, s tim da je Salomon svestan da je bolestan i pije lekove, a ova tvrdi na čuje nikakve glasove. Već je krenula da se meša u odnos Alme i Andresa, pa je prijavila da Andres ima sakriven mobilni, koji su mu oduzeli. Nadam se da će uskoro izaći iz zatvora. Baš dave sa njim tamo.

Ova scena rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.02.18 1:31

Scena kada Alma iscenira napad na nju fenomenalno. rofl Vraća Loreto i Victoru istom merom. Alonso odjebao Patriciju i nestao. Pretpostavljam da ga više neće biti.

Jedna od najboljih scena. naklon Zato volim Vonove glavne junakinje. Sve su nenormalne. I Natalia u PA je platila da drogiraju Ines u zatvoru jer su isto radile njoj.

Nije valjda onaj Natin muž Loretin sin i saveznik koga zove telefonom?

Može biti. smile

Kada je Victor silovao Almu, tu je bila ona scena kad se ona budi ujutri i kaže "Osećam se kao da sam imala seks."

Aleida krenula da čuje glasove u glavi (glas zvani Toto). aw Prvi  put u 92. epizodi, dok je posmatrala Andresa u zatvoru. "Te gusta, te gusta mucho, no te hagas, te trae loca, lo quieres para ti. Eso es lo que eres, una zorra que navega en piel de oveja!" Bila je normalna čitave tri epizode. Dakle i bata i seka su šizofreničari, s tim da je Salomon svestan da je bolestan i pije lekove, a ova tvrdi na čuje nikakve glasove. Već je krenula da se meša u odnos Alme i Andresa, pa je prijavila da Andres ima sakriven mobilni, koji su mu oduzeli. Nadam se da će uskoro izaći iz zatvora. Baš dave sa njim tamo.

Toto je posebna priča. Biće još iznenadjenja sa njim. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 12.02.18 1:16

Alma trudna, Andres kresnuo Aleidu, Marcos se poljubio sa Andreom ( facepalm ), Paty trudna, Sebastian uhvatio Cesara i Lucreciju na delu, Calo tera i dalje po starom... Ali Loreto u zatvoru, sa sve zatvorenicama koje plaća i koje joj drže hladovinu i šetkaju za njom ("Zatvorenice podriguju na oba načina") naklon Cirkus na sve strane.

I jeste joj Jesus sin. Samo da ne dave sa Andresovim izlaskom iz zatvora. Pojavio se i Zacharski, Miloše pitao sam te koga on igra. Igra sina nekog dede na kojeg je Lucrecia bacila oko i koji navodno hoće da se oženi njom. Mariana radi kao njegova sekretarica, otkad je Ricardo izbacio iz kuće i pokušala je da mu se nabaci, ali se ovaj zalepio za Lucreciju. Neki cirkus će sigurno i tu da ispadne.

Odlične su bile scene rasprave Paty, Mariane i Ricarda oko njenog eventualnog abortusa, kad Ricardo pomene da se i Mariana premišljala oko abortusa, dok je čekala Paty. Gaston ima anoreksiju. Ta porodica je definitivno najsjebanija, ali i najzabavnija. pogtovu kad se i Sofia umeša u celu priču.

Kakva im je gledanost bila svojevremeno? Išli su u isto vreme kad i ona Dos hogares?

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.02.18 1:26

Jao sad sam se setio. Tog dedu i sve oko njega sam skroz zaboravio. A sad sam se setio i koji cirkus sledi oko toga. smile2

Kakva im je gledanost bila svojevremeno? Išli su u isto vreme kad i ona Dos hogares?

Za Aztecine standarde bila je exito.

Rating más alto >> 14.3 (13 enero 2012 - Final)
Rating más bajo >> 8.9 (15 septiembre 2011)

PROMEDIO TOTAL >> 11.1

>> Promedios Mensuales:

Mayo: 10.8
Junio: 10.9
Julio: 11.2
Agosto: 11.4
Septiembre: 11.3
Octubre: 10.8
Noviembre: 11.0
Diciembre: 10.5
Enero: 11.7

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 17.02.18 3:03

Daniela rodila crnče naklon I taman kad sam se ponadao da će se najzad otkriti da ona i Sebastian nisu u sredstvu, opet je neko lažirao dnk analizu. Dokle više?!  wall Pa njih dvoje su odvojeni 90% serije. Čitao sam da je trebao da bude mali Kinez, ali nisu našli odgovarajuću bebu, pa je mali na kraju melez.

Pretpostavljam da Aleida stoji iza toga. Ona, posle nadogradnje kose izgleda vrhunski, ali za sada mi je njen lik razočarenje. Baš je obećavala na početku, pogotovu kad je krenula da čuje glasove, pa se nekako i borila sama sa sobom, ali posle otvaranja sopstvene ordinacije i prolaska vremena, samo naskače bezuspešno na Andresa, nenormalna je i pre svega debilna. Salo opet živi sa njima. Neku tajnu muljaju ona i Sofia oko njenog bivšeg muža i Sofijine ćerke. Verovatno je ili ubila ili pokušala da ubije muža.

Veza Marcosa i Andree mi je bljak. Pogotovu Andrea mosca muerta koja nije htela da bude sa Cesarom zbog duha svoje mame ( facepalm ), ali joj nije problem da spava sa njenim mužem. Ogavna mi je ta priča.

Ricardo je postao mnogo ljigav. Toliko pljuje Gonzala, a kao da je on mnogo bolji otac, a porodica mu se bukvalno raspada i ne zna se ko je sjebaniji. Gaston ispade najnormlaniji. On i Rosa kao par su pun pogodak.

Lucrecia i Mariana naklon Udale se za oca i sina, koji su poginuli u saobraćajnoj nesreći i sada ratuju oko nasledstva. Sa njih dve je uvek neki cirkus, mada više sa Marianom. Od trojke pa nadalje, do tuče sa Sofijom na njenoj svadbi, pa zavođenje piletine, pa rat oko nasledstva, pa pokušaji da iskamči pare Andresu. Presmešne su.

Loreto se spanđala sa Bernardom, koji sada izvodi gospodina i svuda nosi šešir. lol1 Ali kad su se žvalili na sred restorana, pa ih Daniela videla, a Loreto se postidela. rofl Baba je urnebes. 

Baš me zanima lik Jesusa nadalje. Niko ne sumnja na njega, a ispade jedan od većih negativaca. A tek šta li planira sa mučenom Natom...

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 22.02.18 2:17

@Miloš92 wrote:137. ep

Kako pevaju Lukrecia i Mariana... Super je bila cela scena, njihov razgovor... Obe su fenomenalne glumice, al Aura je u prethodnoj epizodi zaslužila čistu 10-ku... Kako je ubedljivo plakala.

Lukrecia: "Deberiamos grabar un disco"  

A disk će se zvati "Las coquetas de la mala cosa" Mada nisam siguran da je prva reč coquetas, jer su obe onako pijane smrmljale. Čulo se nešto tipa cuquitas. (jeste, "Las cuquitas de la mala cosa"). 

A kad postanu poznate trebale bi da usvoje mnogo dece, različitih rasa kao što rade svi poznati.

Mariana: "No, no... Tu no te imaginas el trabajo que a mi me costo criar mis hijos, chulita. Deverdad, pues yo sinceramente no estoy para cambiar penales."
Lukrecia: "Tu nunca estas cambiando penales."
Mariana: "No?"
Lukrecia: "Ni yo tampoco."
Mariana: "Brindo por eso chulita, brindo por eso."

Definitivno neprevazidjene lujke.

Mariana je svoju decu naučila o mnogo toga... Svoju Patitu je posebno podučavala kako da izbaci u prvi plan svoje atribute, kako da se dobro ljubi. I ne samo to, naučula je kako da dodiruje muškarca kako bi ga učinila srećnim. Ali isto tako Patita nikad nju nije videla drogiranu.

Onda kaže Lukrecia: "No, eso si que no... Tu abras sido la mas piruja entre las pirujas, pero decente! Drogadicta jamas!"

Mariana: "Jamas... Entoses no entiendo como ella repite que es mi obra. Deverdad no entiendo quen se supone que le dio ese mal ejemplo."

Na prvi pogled smešne scena, a ustvari su tako tužne.
thumbup

Odlična scena, pogotovu kad se vidi sa koliko tuge razgovaraju. Same su svesne koliko su zapravo nezainteresovane bile za svoju decu, a i dalje su, ali i dalje to ne prihvataju i pokušavaju međusobno da se opravdaju. Paty ispade najsebanija posledica toga. Kad Lucrecia pomene da nikad nisu menjale pelene, već su to činile dadilje, pa nazdrave. naklon U nekoj ranijoj epizodi kad su pozvale stripere, a Loreto sedi šokirana. rofl 

Ova scena iz ranijih epizoda:

"Buscalo en mi mala cosa." rofl naklon

Otkrila se DNK afera najzad, pa je Sebastian odjebao Lucreciju zauvek. Aleida je lažirala rezultate naravno.

Koji cirkus sa Sofijom, ona ispade isto luda kao i Aleida. Salo još ispade najnormalniji. Laže da joj  je mrtva ćerka živa i da živi u Italiji, a zapravo želi da namami Ricarda tamo kako bi ga koknula i uzela pare. Aleida ubila doktora koji joj je pomogao da lažira DNK analizu. Njen lik je i dalje retardiran. Vergara vrišti za nekim cirkus villanom, a ova Aleida je samo debilna. Obećavala je na početku, šteta što je sada ovoliko retardirana.

Interesantan video sa Aleidom i Saloom i njihovom šizofrenijom:

Nisam znao da imaju cortinille. Ove epke koje sam skinuo ih nemaju.

Vero izgleda ponovo bolesna. Njen lik mi je odličan. Bolji da su nju ostavili sa Sebastianom na kraju.

Sebastian i Daniela su prilično dosadni i nezanimljivi, a i više od pola serije nisu zajedno. I Rosa, i Paty, i Calo, i Cesar, i Vero, pa čak i ona Andrea su zanimljiviji od njih dvoje.

Loreto opet u zatvoru, ovaj put je zatvorenice muče. Victora takođe kreću da tuku.

Alma i Andres smaraju. Čas se mire, čas se svađaju i tako u nedogled.

Još 20ak epki do kraja, mada su sada baš usporili tempo. Nije im trebalo produženje.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Back to top