EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cielo rojo

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Cielo rojo

Post by laki on 02.09.11 21:12

"Brindar por la mala cosa que es buenisima"
rofl naklon
Sad je promenila priču wow Nedostaju mi njene odvale cry

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.09.11 1:32

Sad je promenila priču wow Nedostaju mi njene odvale

Ovo nije ona rekla... Pila je sa Marianom i Lukreciom. Onda je Mariana rekla: "Brindar por la mala cosa que es buenisima" A da si video tad facu od Loreto... Sgrožena, spominje boga, krsti se...

A od kada je Bernardo poljubio Loreto ima snove u kojima umesto "la mala cosa" govori "la buena cosa"...

Sve u svemu u seriji se ne dešava ništa posebno al meni je opet zanimljiva... Mislio sam da će biti dosadno sad kad nema Gonzala, ali Loreto ga neprestano spominje, i pridodajemo tada bezbroj epiteta.

Nadam se da će sad posle sutrašnje epizode preći na neke druge teme koje nisu vezane za Danielinu trudnoću... Ako bude zanimljivo javljam ti Laki. Onda možeš slobodno da preskočiš ovih 20-ak epizod ašto nisi gledao i nastaviš, jer ništa nisi propustio.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10570

Back to top Go down

Post by @lex on 04.09.11 15:49

I dalje su mi odlične epizode. Mnogo mi je bilo žao kad je Karolina umrla, iako nije bila neki poseban lik i iako se priča posle njenog odlaska nije promenila, ipak nije zaslužila da onako završi.

Onda slede dva šoka. Prvo, Viktor je živ. shock Dobro, to se i očekivalo, mislim bilo je očigledno iz Loretinih telefonskih razgovora, ali opet mi je bilo malo čudno, nisam ga još očekivao.

Zatim, Loreto i Bernardo, njihove scene, pa poljubac. rofl Stvarno je odlično što je Vonn to ubacio. Pa onda njen san. lol1 lol2 Stvarno bi mogli onako da je srede kao u snu, izgledala bi mnogo mlađe. Sad samo čekam da i Loreto dobije "la mala cosa". Mnogo mi se sviđa što se ovde sasvim slobodno govori o seksu, svaki lik je donekle seksualno opterećen. smile2 Čitao sam neke komentare i mnogi se slažu da bi serija definitivno trebalo da se zove "La Mala Cosa". lol2

Mnogo su mi bile smešne scene u klubu. Loreto i Danijela se svađaju na jednoj strani, Andres, Sebastijan i Marijana na drugoj, a Alma se bije sa Lukresijom na trećoj. rofl
Lukresija i Marijana su mi stvarno genijalne, pogotovu ova druga. Kako se smejala Lukresiji, pa posle i ona završila u bazenu. smile2

Loreto mi je bila fenomenalna(još jednom) kad ju je Alma zvala, pokušavajući da je natera da prizna ubistva, a Loreto je pitala: " De que te fumas en la mañana?" lol2

Sebastian i Daniela su mi odličan par, jedva čekam da se konačno otkrije istina i da nastave svoju priču, nervira me kad ovako pate. Alonso mi je u početku bio simpatičan, sad mi je odvratan. Ipak mi je bilo žao Rikarda. Patrisija je najgora od svih, neka konačno umre, ne mogu vise da je gledam. wall

Sad ću da odgledam 75.epizodu, baš me interesuje šta će biti sa Almom.

EDIT: Još jedno iznenađenje. shock Loreto gurnula Andresa u svađi i ovaj je zamalo poginuo. Malo su glupo uradili, ona koja je tri puta slabija od njega ga gurnula ne baš jako, i on razbio prozor i preleteo preko terase, al ajde.

Takođe se pojavila Gabriela Vergara na jednoj cortinilli.
@lex
Member
Member

Poruka : 220

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.09.11 3:28

Ovu seriju jedino što vadi su fenomenalni dijalozi i Loreto, jer sama radnja u poslednje vreme je poprilično dosadnjikava... Blago rečeno vrte jedno te isto u krug. Desi se nešto, a onda 10 epizoda samo to vrte. Baš me zanima koliko će da traje ovo sa Andresom.

Valjda će postati zanimljivije sad kad se vrati Victor i udje u seriju Gaby Vergara.

Par zanimljivih scena iz 77 epizode

Lukrecia: Que decia Sebastian si enteraria que tu metiste su mama dos veces en cama?
Cesar: Como dos veces?
Lukrecia: Que, ya te vas?

Onda priča sa Marianom:

Lukrecia: Le di a Cesar la catedra de la mala cosa.

Prosto neverovatno je da niko u seriji seks više ne zove seks, svi kad pričaju o tome kažu la mala cosa... Definitivno treba promeniti naziv serije smile2

Onda scena iz neke od prethodnih epizoda:

Lucrecia: Imbecil!!

Mariana: Perra!!

Lucrecia:Traidora!!

Mariana:Estupida..!!

Lucrecia: Hay... te quiero amiga :/

Mariana: Igual yo... haha..!

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.09.11 22:16

Kakvi su ovo snovi? Kakve su ovo gluposti?

Užas šta rade od onako dobre serije!

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by @lex on 11.09.11 16:22

Meni su ovi snovi bili odlicni, jer predstavljaju skrivene zelje svakog od ovih likova. Najbolja mi je bila Paty (sa 10 muzeva smile2 ) i naravno Lukresija, kad je sanjala da je Andres dosao da je moli za oprostaj.

-No, Andres, es que ni aunque tiraras tus pantaloncitos rosas.
-Pero esos eran los que te gustaban... lol2 lol2 lol2

Sesar mi je i pre bio odvratan, sad mi je jos gori otkad je spavao sa Lukresijom. Gaston mi je isto mnogo ljigav, a o Patrisiji i Alonsu i da ne govorim.

Bilo mi je isto mnogo simpaticno kad je Alma na vencanju rekla: -Aunque suena muy cursi-el amor triunfo. I onda krene da se smeje onako zarazno. rofl

@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.09.11 16:31

Obožavam osmeh od Edith. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by @lex on 12.09.11 0:03

Obožavam osmeh od Edith.

Da, divna je. Ima mnogo lep glas.

Mnogo mi je bilo smesno kad je Alma dosla kod Loreto, i kad je Viktor izasao iz sobe, a Loreto pitala: -" Se conocen?" smile2

Ali Loreto je mnogo pocela da me nervira, posebno sad kad je Alma ponovo u zatvoru zbog nje. Mislim, sve ona uspe da zavara, kao da su svi debili. Uopste se niko ne potrudi da proveri da li je "David" stvarno Viktor, da pogledaju fotografije. Mnogo je pocela da mi ide na zivce, jedini je Gonzalo umeo da je spusti.
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by @lex on 19.09.11 1:45

Serija je i dalje zanimljiva. Pojavili su se novi likovi- Aleida (Gaby Vergara), njena cerka Veronika, koja ce ocigledno biti sa Sebastianom, zatim Sofija, Aleidina sestra, Salomon (mislim da se tako zove), Aleidin brat, inace malo caknut, i Nathan, koji ce izgleda da se muva sa Danielom, a i bili bi dobar par cini mi se. Lik koji glumi Gaby Vergara jos nema nekog velikog znacaja, samo se zna da radi kao doktorka u zatvoru, pa pretpostavljam da ce joj se svideti Andres.

Loreto je naterala onu sluzavku da daje Almi neke kapi, i ona debil pristala. roll Mogla je da kaze Almi, ona bi joj pomogla sigurno. Nadam se da ce je Alma ubrzo izbaciti na ulicu. Onaj Sesar mi je ubedljivo najodvratniji i najiritantniji lik u celoj seriji, ogavan je. Ponovo je spavao sa Lukresijom, mada je meni Lukresija u celoj toj situaciji smesna, stvarno mi je odlican lik. smile2

Bas me je zaintrigiralo kad sam video da je onaj Ismael izgleda ziv, jer je poslao Rosi poruku na fejsu. Nadam se da je neko zeza, da onaj kreten nije stvarno ziv.
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.09.11 23:38

87. ep

Koliko je Edith samo lepa u onoj sceni u budućnosti kad se radja dete od Daniele... Negde sam pročitao komentar da je dete sigurno crno, i ja sam na to pomislio... Sigurno je otac od Sebastiana bio crnac.

A onda me je iznenadila scena na kraju... Nikad nisam čuo ni u jednoj seriji od Televise ili Tv aztece da neko nekome kaže "Maricon de mierda"... Alma je to rekla Victoru.

I sad dal će ga ubiti ili ne... U poslednjim epizodama često pominje da ne može dva puta da robija za isti zločin, a i uz sve to sanjala je da ga ubija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics