EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cielo rojo

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Cielo rojo

Post by Miloš92 on 08.10.11 4:14

Serija je definitivno ponovo dobra kao na početku.

Loreto u zatvoru mi je presmešna. lol2

Izgleda da je Mariana našla novog partnera za La mala cosa, i to piletina.

Ponavljam po ko zna koji put, obožavam scene Lukrecie i Mariane. aplauz

Kako je samo opisala zatvor: "Praviću se da sam došla u posetu paklu da posetim svoje ortake, a onda ću da izadjem" smile2

Pitaje Bernardo ko je otac od Hesusa, a ona se prekrsti i kaže: "Sveti duh, budalo!"

"Almita i Hesus son medios hermanitos" - koja faca od Loreto (neprevazidjena Torne)... Koliko je u La lobi bila zla, zla da ti dodje da je zadaviš, ovde je duhovita. smile

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10856

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.10.11 23:29

Serija stvarno ne bi bila ovo što jeste da nema bake Loreto

Njene scene u zatvoru su više nego smešne... Počela je i engleski da govori.

Al kad je rekla: "Ovde se bolje provodim nego što sam očekivala." crko sam od smeha, naravno sve to je propratila njena nenormalno smešna faca.

Loreto plaća da je ne muče u zatvoru, a Alma će platiti da joj zagorčaju život... Ovo mi se baš i ne svidja

Ova Aleida me baš nervira, ona i njen toto

A Calo kako se promenio, nisam ga prepoznao

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 14.10.11 15:38

Ove dve se nikada neće naučiti pameti stars
@crissgeithner A. Cristina Geithner
CIELO ROJO!!! Mariana y Lucrecia celebran su nueva vida...

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.10.11 15:47

Zaista su neprevazidjene... U sekundi kažu jedna drugoj sve najbolje, a onda posle kao da ništa nije bilo.

Ovo bi mogao biti nečiji san, jer vidi se ruka od Loreto... Osim ako ne budu ovako proslavile njen izlazak iz zatvora.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.10.11 19:02

Odgledana i 105.

Jao kako mi je tupav lik od Daniele... Ona je navodno protagonista juvenil, a likovi od Paty, Rose i Andree su mnogo više zanimljiviji od njenog... Njena uloga je završena onog trenutka kad se saznalo da su Sebastian i ona brat i sestra. Od tada se apsolutno ništa ne dešava sa njom. Prosto mi je žao da gledam Lazcano u ovakvoj ulozi.

Alma je sad trudna, al kad su prikazali one scene u budućnosti kad se Daniela poradja uopšte nije imala stomak.

Samo ne znam sa kojim pravom Markos i Andrea nešto zameraju Cesaru.

Ova Aleida je tako glup lik da je to strašno... Ako su već zbog produžavanja serije hteli da ubace novu villanu mogli su da osmisle neku mnogo bolju.

Andrei Escalone svaka čast... Koliko dobar lik.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by @lex on 21.10.11 2:26

Upravo sam pogledao 105.epizodu, za vikend cu odgledati ovonedeljne.

Serija mi i dalje jeste zanimljiva, ali su me mnoge stvari razocarale. Vonn pokusava da ubaci nova dogadjanja u skoro svaku epizodu, ali sada stvarno preteruje. Mislim, kad samo pogledam poslednjih par epizoda i stvari koje su se izdesavale- Viktor nije Loretin sin, ali Hesus jeste, zatim ovo sa Markosom i Andreom (to me je najvise zaprepastilo), Almina trudnoca (mada mislim da ce izgubiti dete), a osecam da ce i sa Danielinim detetom biti neka glupost. Aleida mi je uzasna sa ovim glasovima, ali to ne bi bilo toliko otrcano da i Salomon ne cuje te iste glasove.

Za sada jedine koje stalno drze paznju i koje su genijalne jesu Marijana i Lukresija. Nasmeju me u svakoj epizodi, Vonn za njih ima vise nego dobru inspiraciju. Cak je i Loreto malo pocela da gubi na originalnosti.

Ocekujem da se nesto konkretnije da se desi izmedju Alme i Andresa, sad su u nekom neutralnom stanju, "nit' smrdi, nit' mirise". I dalje ocekujem da Alma ubije nekog, imam osecaj da ce nekome doci glave. smile2

I da, slazem se sa komentarima da seriju treba preimenovati u CIELO LOCO.
@lex
Member
Member

Poruka : 220

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.10.11 3:01

a osecam da ce i sa Danielinim detetom biti neka glupost

Skoro pa sam 100% siguran da će roditi malog crnca... smile2 Sigurno se Lukrecia u prošlosti spandjala sa crncem, a moždai kinezom... smile2

Za sada jedine koje stalno drze paznju i koje su genijalne jesu Marijana i Lukresija

To sam ponovio već više puta... Fenomenalne su

zatim ovo sa Markosom i Andreom

Najgore od svega što oni zameraju Cesaru za Lukreciu...

Almina trudnoca (mada mislim da ce izgubiti dete

I ja to mislim, jer kad se Daniela poradja Alma nema stomak.

Aleida mi je uzasna sa ovim glasovima

Ne znam šta bi Vergari da prihvati ovako glup lik... A tek svrhu lika njenog brata ne shvatam. Jedino ako se kasnije ne ispostavi da su sa nekim od likova iz prve postave bili u nekoj vezi u prošlosti.

Cak je i Loreto malo pocela da gubi na originalnosti.

Slažem se... Nema više odvale kao ranije. Poslednje smešno mi je bilo kada je sanjala da puca Almi u La mala cosu. Kaže tu i tamo nešto zanimljivo u zatvoru, al nije to kao ranije.

Što se tiče Andresa, gluplji lik skoro nisam video, baš me nervira... Uopšte ne zaslužuje Almitu i bila bi fora da na kraju ne ostane sa njim.

I da, slazem se sa komentarima da seriju treba preimenovati u CIELO LOCO.

Ja mislim da joj ipak više odgovara naziv La mala cosa.

I da... Jedino dobro u ovoj seriji u poslednje vreme je sve ovo sa Paty... Defitivno najbolji lik u seriji. Paty sa početka i Paty sada, nigde veze.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by @lex on 21.10.11 14:55

Skoro pa sam 100% siguran da će roditi malog crnca... Sigurno se Lukrecia u prošlosti spandjala sa crncem, a moždai kinezom...

Hm, dobra teorija, ali opet ne znam da li je to moguce, onda bi Sebastian bio mulat... Mada mozda ce se sada ispoljiti taj recesivni gen i dete bude crno, ko zna.. smile2 To bi svakako bilo originalno, ali ne znam koliko dobro.

Poslednje smešno mi je bilo kada je sanjala da puca Almi u La mala cosu.

Da, to je bilo vrhunski, a isto mi je bilo smesno sad u 105.epizodi kad se setala po onom zatvorskom dvoristu, a one ostale zatvorenice nose onaj carsav iznad nje, stite je od sunca. rofl

Jedino dobro u ovoj seriji u poslednje vreme je sve ovo sa Paty

Svidja mi se ovaj njen odnos sa Almom u poslednje vreme, to sto u njoj na neki nacin pronalazi majku.
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by @lex on 23.10.11 1:11

Hahaha, ova Loreto je nevidjena kraljica. lol1 Sad je dosla na ideju da napise knjigu o LA MALA COSA; jos kad je rekla da bi bilo dobro da ide po zatvoru i intervjuise ostale zene, ja sam pao u komu... lol2 lol2 lol2 Kako je samo spontano to rekla...

Jos kad je onoj Martini rekla: "40 godina? Sta je to, pa to proleti zacas." rofl rofl Zaista mi postaje omiljena villana, Regina je stvarno genijalna.
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.10.11 1:44

Da, to je bilo super... smile2

Zaista mi postaje omiljena villana, Regina je stvarno genijalna.

Meni je Helena Rojo uvek nekako bila simbol odlične negativke, ali sad kad gledam Torne shvatam da ima mnogo boljih glumica. Čudi me da Torne nije u televisi.

A što se tiče da ti je omiljena villana... I ako je ona ovde kao glavna zloća ja je ne vidim tako, mislim da bi bolje bilo da nije ubila nikoga... Meni je njen lik više simpatičan, smešan nego opasan i lik koga ću da mrzim.

Predlažem ti da odgledaš La lobu... Tamo ćeš videti kao Torne igra jednu pravu villanu. Tamo je umesto La mala cosa stalno govorile "Inocentes". Mislim da će mi Prudencia Alcazar ostati zauvek omiljena villana.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics