EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cielo rojo

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Cielo rojo

Post by @lex on 20.11.11 21:44

Ahahaha, ne mogu da prestanem da se smejem! rofl :ro lol1 fl: rofl Lukresija i Marijana su definitivno dva najbolja lika ikad vidjena u serijama.

-" Si quieres tener la grabadora, vas a tener que buscarla en mi mala cosa!" Hahahahaha, ne mogu da verujem, Vonn nije normalan. lol2
@lex
Member
Member

Poruka : 220

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.11.11 22:13

Cela ta epizoda je smešna... Prvo je svaka naredila ubistvo ove druge, onda su se potukle, izmamile priznanje jedna od druge, onda su se izmirile, odlučile da podele nasledstvo... A onda na kraju organizovale žurku sa striperima i pozvale donju Loreto. Kako mi je bila smešna Loreto kad se napila i počela da viče da joj nedostaje Bernardo.

A tek kad Mariana kaže Lukreciji chulita... smile2

A kako je Patita izgazila svoju maćehu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10851

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.11.11 19:34

@AztecaCieloRojo: Hoy tenemos un llamado con todo el elenco de #cielorojo últimos días de grabación

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.11.11 22:06

EricVonn1 Eric Vonn
Saludos a todos. Rehice el final... la empresa lo quiere "rosa". Rosa será.

EricVonn1 Eric Vonn
@ @LizzAndrew A veces la empresa pide cambios, y ya sucedió en CR. No será ya un final diferente, como lo propuse.

EricVonn1 Eric Vonn
Quedó puesto el "fin" a CR, ahora... uno propone, Dios dispone... y el diablo lo descompone. Espero salga al aire tal cual...

EricVonn1 Eric Vonn
Saludos a todos, ando como loco, no he podido entrar. Ya en pleno en la nueva novela.

Ništa od drugačijeg kraja

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.11.11 4:26

Seriju i dalje spašava crni humor, a i scene sa Loreto

Kaže joj Lukrecia: "Ko bi pomislio da će žena u vašim godinama da se spandja sa svojim šoferom."

A Loreto joj odgovara: "Nisam se spanjdala ja već la mala cosa" i pogleda u pravcu svoje la mala cose. smile2

A tek razgovor izmedju Lore i Bernia kad je izašao iz zatvora... Stavio joj glavu u krilo, a ona ga češka i usput razgovaraju o la mala cosa. lol2

A da ona se nije spetljala sa njim zbog toga što je ona htela... "la mala cosa es indepediente"

Marianin lik mi je trenutno fenomenalan... Pošto se sad otkrilo sve oko Sebastiana i Daniele, Mariana kaže Lukreciji: "Definitivno više nećeš moći da slaviš dan majki, jedino ako usvojiš dete."

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.11 2:45

137. ep

Kako pevaju Lukrecia i Mariana... Super je bila cela scena, njihov razgovor... Obe su fenomenalne glumice, al Aura je u prethodnoj epizodi zaslužila čistu 10-ku... Kako je ubedljivo plakala.

Lukrecia: "Deberiamos grabar un disco" lol2

Ne bi me iznenadilo da se i to desi pošto sad imaju para da ne znaju šta će sa njima.

A disk će se zvati "Las coquetas de la mala cosa" Mada nisam siguran da je prva reč coquetas, jer su obe onako pijane smrmljale. Čulo se nešto tipa cuquitas. smile2

A kad postanu poznate trebale bi da usvoje mnogo dece, različitih rasa kao što rade svi poznati.

Mariana: "No, no... Tu no te imaginas el trabajo que a mi me costo criar mis hijos, chulita. Deverdad, pues yo sinceramente no estoy para cambiar penales."
Lukrecia: "Tu nunca estas cambiando penales."
Mariana: "No?"
Lukrecia: "Ni yo tampoco."
Mariana: "Brindo por eso chulita, brindo por eso."

Definitivno neprevazidjene lujke.

Mariana je svoju decu naučila o mnogo toga... Svoju Patitu je posebno podučavala kako da izbaci u prvi plan svoje atribute, kako da se dobro ljubi. I ne samo to, naučula je kako da dodiruje muškarca kako bi ga učinila srećnim. Ali isto tako Patita nikad nju nije videla drogiranu. Onda kaže Lukrecia:

"No, eso si que no... Tu abras sido la mas piruja entre las pirujas, pero decente! Drogadicta jamas!"
Mariana: "Jamas... Entoses no entiendo como ella repite que es mi obra. Deverdad no entiendo quen se supone que le dio ese mal ejemplo."

Na prvi pogled smešne scena, a ustvari su tako tužne... Ko je gledao seriju pa odustao, vredi pogledati ovu epizodu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by @lex on 03.12.11 19:35

Cela 137. epizoda je fenomenalna, i ne samo ta, cela serija, odavno nisam gledao tako dobru. Cielo Rojo mi je, uz La Que No Podia Amar, trenutno najbolja serija koju gledam.

Mnogo me je obradovalo sto se izmedju Danijele i Sebastijana ponovo radja nesto. Zao mi je Natana malo, ali ipak su mi ovo dvoje drazi.
Alma je kraljica, kako samo uspe da spusti Aleidu, kad joj je rekla da joj cestita sto je uspela da zavede muskarca uz pomoc droga. lol2 Jos kad joj je pokazala nokte... smile2 Inace, obe su prelepe, stvarno ne mogu da se odlucim koja je lepsa.
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.12.11 0:46

Bilo je za očekivati da će lik Bety Monroe izaći pre kraja serije, jer zaista bi bilo glupo da je jedan dan gledaš u poslednjoj epizodi jedne serije, a već sledećeg dana u prvoj druge.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by @lex on 12.12.11 1:04

Neeee, jadna Lukresija! cry
Ne zelim da ovako zavrsi, zasto ona, a ne ova glupa Aleida ili bilo ko drugi? Zasto ona i Marijana ne mogu da imaju neki normalan kraj, nakon svega one i nisu bile neke negativke. Stvarno sam mislio da ce njih dve imati srecan kraj.
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.12.11 1:15

Stvarno sam mislio da ce njih dve imati srecan kraj.

Ja verujem da hoće... Sumnjam da će chulita sada umreti jer ima nekih 30-ak epizoda do kraja. Ja njih dve na kraju vidim kako otvaraju striptiz bara "La mala cosa", ako uopšte i dobiju to nasledstvo kojem se toliko nadaju. Lukrecia i Mariana su stvarno super likovi, mada ih je Vonn po malo udalji od centralne radnje odnosno od protagonista, mada to i nije tako loše jer je deo oko Alme i Andresa stvarno smarajući. Andrei i Auri svaka čast na glumi, skoro su me rasplakale.

Da, moram reći da je serija u poslednje vreme ponovo dobra... Lazcano se baš prolepšala nakon porodjaja.

Al Vonn nikako ne može da izvede da svi likovi u isto vreme budu dobri... Ovo sad sa Rositom mi je malo besmisleno, kao i Paty do skoro mi je bila omiljen lik a sad su je baš upropastili.

Veronica mi je odličan lik, prava dobrica, a uz to nije glupa, što je u serijama retkost... Pametna, lepa, mlada, savremena devojka.

Markos i Andrea me isto smaraju, baš mi je bezveze sve to sa njima.

Sve u svemu nakon onog smarajućeg dela na sredini serije(nekih 30-ak epizoda), posle toga serija je barem meni postala zanimljiva. Mada Loreto više nema svoje odvale.

Al ipak jedva čekam da se završi, previše su je odužili i s obzirom na to logično je da ne može stalno biti zanimljva. Ova serija je bila za maksimalno 110-120 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top