EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cielo rojo

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Cielo rojo

Post by laki on 14.01.12 13:58

Gran final

Rose , cursi novela facepalm puke
Spoiler:
Hahahha Loreto je oblačila venčanicu wow rofl
Bljak Viktorov kraj thumbdown Bolje da ga je Alma koknula lol1
Loreto i njen kraj facepalm Tipičan! puke puke puke "Lepa" plavuša lol1

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Ángel on 14.01.12 14:46

Ova Azteca je stvarno puke
Nisu sposobni pristojno snimiti ni pad sa III-IV sprata, nego samo prikazu telo dole kako lezi... facepalm

Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.01.12 22:10

0dgledao i poslednju epizodu... Konačno se i ovo završi.

Može se reći da poslednja epizoda nije bila loša.

Kod Vonna mi se uvek svidjalo šone postoji skoz dobar lik,pa tako niprotagonisti. Andres je pustio Vktora da padne, a Alma je otvoreno pokazala svoju srecu zbog toga

Nism očekivao kraj za Veronicu, poče i ona da se druži sa totoom

Poslednja scena Mariane i Rikarda odlična... Poučna posednja Rikrdova rečnica.

Žao mi je Patite, bila mi je jedan od omiljenih likova

Voleo bih da su chulite završile kao u snu od Mariane... La cueva de la mala cosa... smile2

Kraj od Loreto glup, bolje da je pobegla... Celu seriju pokušavaju a joj izvuku priznanje zločina tako što će je snimiti i svaki put ih je provalila, i sad na kraju se baš to desilo.

Gata Nata, Patan Natan... smile2

Ipak je na kraju Almita poslednja rekla: "Que dios los bendiga"

Kraj je bio što bi Alma sama rekla: "rosa i cursi"

Sve u svemu serija bi bila odlična da nije bilo produžavanja... I da kakvo cielo rojo, la mala cosa je vladala serijom.

Hahahha Loreto je oblačila venčanicu

Da, udala se za papita Bernia i aktivirala je la mala cosu samo zbog ljubavi

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10713

Back to top Go down

Post by @lex on 15.01.12 15:25

Nazalost zavrsila se i ova serija. Stvarno je bila odlicna, odavno mi nijedna nije bila tako zanimljiva i intenzivna od pocetka do samog kraja. Sto se mene tice mogli su jos da produze.

Svi glumci su bili perfektni u svojim ulogama, likovi su bili odlicno napisani, pocev od Andresa i Alme, preko Danijele, Sebastijana do Marijane, Lukresije i genijalne donja Loreto. Regina Torne je kraljica, stvarno klanjam joj se. naklon naklon naklon Malo je bio glup njen kraj (stvarno sam mislio da je nece uhvatiti), bilo je nekako na brzinu, ali su se definitivno izvukli Loretinim smejanjem i ovacijama. "Gracias juez!" rofl lol2 Moram pogledati jos serija u kojima je glumila ova kraljica.

Edith mi je takodje bila genijalna, vec sam rekao da je po mom misljenju Alma uloga njene karijere, skroz netipicna protagonistkinja. Ona i Maurisio odlican par, svidja mi se sto nisu bili razdvojeni tokom cele serije, izuzev ono malo na pocetku i sad oko Aleide, ali sve u svemu nije bilo puno. Sad mi pade na pamet kad su Andres i Markos pricali o Alminoj i Viktorovoj bebi, Markos je valjda rekao kako je mali bas sladak, a Andres: "Kako i ne bi kad mu je otac dijabeticar!" lol2 lol2

Danijela i Sebastijan odlican par, trebalo bi ih spojiti u jos nekoj seriji. Kad se samo setim koliko mi je Alejandra bila antipaticna pre nego sto sam poceo da gledam seriju, sad mi je jedna od omiljenih.

Lukresija i Marijana... sad Nemam reci za njih dve, fenomenalne su bile tokom cele serije, stvarno sam ocekivao da ce Lukresija da se izleci. Andrea Noli je izgledala kao da je stvarno umrla. smile2 Marijanin i Rikardov dijalog na kraju jako tuzan.

Natanov i Veronikin kraj mi se nije svideo. Zapravo, ovo sa Veronikom je skroz originalno, ali mi je ipak bilo krivo. Sama, bolesna, bez posla, bez icega... Samo sam ocekivao kad ce Aleida da izleti i ubije jos nekog. smile2

Sve u svemu, genijalna serija. Jedva cekam da izadju alternativni krajevi, treblo bi u ponedeljak. Takodje cekam sledecu Vonnovu seriju, Quererte Asi. Sve se nadam da bi Edith mogla biti glavna, ali videcemo.
@lex
Member
Member

Poruka : 220

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.01.12 16:03

Cielo rojo | El amor según las chulitas

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko on 18.01.12 10:00

U pravom kraju koji se Azteci nije svideo i koja je nateral Erica da ga promeni Alma ubija Loreto

http://masquetelenovelas.blogspot.com/2012/01/el-verdadero-final-de-cielo-rojo.html?spref=fb
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 692
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by @lex on 18.01.12 14:01

To bi bilo odlicno, ja sam na kraju i ocekivao neki veci sukob izmedju njih dve,jer su se ipak tokom cele serije njih dve mrzele i prepirale.

Kad ce vise Azteca da izbaci te alternativne krajeve?
@lex
Member
Member

Poruka : 220

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.01.12 15:13

Slika nastala prilikom snimanja alternativnog kraja koji nikako da prikažu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 03.03.12 22:22

Članak iz februarskog broja "TV Novela"

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by mimi on 03.03.12 22:44

Ne bih se bas slozila sa kriticarima da je bolja od "Kraljice juga", a posebno mi je spica katastofalna. Pratim je na RTL-u i dobra je radnja za sada , jedna od boljih telenovela u poslednjih nekoliko godina svakako. smile
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top