EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mónica Spear

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mónica Spear

Post by Sasha on 09.01.14 2:09

Oni ovo ispalili rafal po kolima, pa koga zakace, zakace ..cccc

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1859

Back to top Go down

Post by Stefan on 09.01.14 14:33

Što se više pojavljuju reakcije njenih kolega, to sam više sjeban. Evo šta kaže Manuel Sosa. cry A ponovo se oglasio i Roberto Manrique.  sad 

Jedino se nadam da će njena smrt podstaći vlast u Venecueli da preduzme nešto po pitanju nasilja. Jer da je na Monicinom mestu bila neka druga osoba, o tome se verovatno uopšte ne bi govorilo, s obzirom na to da se takve stvari tamo svakodnevno dešavaju. Ovako se možda nešto i promeni.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2813
Godina : 27

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 09.01.14 15:14

Ja još uvije ne mogu da vjerujem, samo čekam da objave da je to sve laž, ali ništa.
Još jednom, s moje strane- Monika, počivaj u miru. Tvoja telenovela Pasion prohibida je bila odlična, Flor salvaje planiram da gledam, a Mi prima ciela imam započetu, u tvoju čast ću odgledati tvoje telenovele, anđele. Volim te puno!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Lusi on 09.01.14 16:25

Ja u ovo necu poverovati nikada. I isto sve cekam da jave da je laz. Sve mi je teze da citam i gledam bilo sta u vezi svega ovoga, Jeancarlosova izjava i ovo sto je Coko napisao...ubija.
Jeste da se ovakve stvari desavaju stalno, ali kad se desi nekome koga "poznajes", nekome koga si voleo i cenio, postovao...Tuga ogromna, boli, mnogo.

Member
Member

Poruka : 301

Back to top Go down

Post by Stefan on 09.01.14 20:01

Venevision će u nedelju emitovati emisiju u sećanje na Monicu - "Monica Spear: Žena, majka, zvezda", voditeljka će biti Mariangel Ruiz...

VENEVISION RINDE HOMENAJE A LA MEMORIA DE MÓNICA SPEAR

Este domingo, 12 de enero, a las 8:00 PM, VENEVISION rendirá homenaje a la memoria de MÓNICA SPEAR (1984-2014), con el Programa Especial MÓNICA SPEAR: MUJER, MADRE, ESTRELLA, conducido por la también ex Miss Venezuela, animadora y actriz Mariangel Ruiz.  

Spear comenzó su carrera artística participando y obteniendo el triunfo en el MISS VENEZUELA 2004, y se convirtió posteriormente en una afamada actriz de la televisión nacional e internacional.

“Mónica fue un ejemplo extraordinario de que en la vida las cosas se alcanzan con voluntad y pasión.  Ella logró convertir su sueño realidad: ser actriz.  Fue una magnífica Miss Venezuela y una maravillosa representante de nuestro país en el Miss Universo, donde alcanzó una destacada posición como cuarta finalista”, declaró Osmel Sousa, Presidente de la Organización Miss Venezuela, cuyo testimonio estará también presente en el programa especial.

Manuel Fraiz-Grijalba, Vice-Presidente Ejecutivo de VENEVISION, agregó: “Mónica Spear dejó una huella muy importante en toda la televisión venezolana.  Aunque sólo trabajó en VENEVISION en la producción dramática “LA MUJER PERFECTA”, su actuación protagónica, interpretando a Micaela, fue emblemática e inolvidable.  Hemos decidido producir este homenaje en su memoria, reseñando su vida, sus inicios, sus éxitos y logros; así como las impresiones de sus seres queridos, su público, sus colegas y compañeros de trabajo, por su trágica y dolorosa desaparición”.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2813

Back to top Go down

Post by joey on 09.01.14 20:06

Ja isto nisam mogao da verujem da je ovo istina. Često po netu kruže takve priče, mada nažalost jeste.
Gledao sam je u prvih 7-8 epizoda Flor Salvaje, nakon toga sam prestao, ali uskoro planiram da nastavim.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.01.14 20:07

Juče je u Karakasu održan skup (protest) u Monikinu čast. Svi su imali bele balone koje su na kraju pustili.

Bili su i neki poznati, medju njima Mariangel Ruiz, Maria Antonieta Duque, Amanda Gutierrez.

Poznati su u ime svih predali zahtev vladi da zahtvaju da se pojača bezbednost u zemlji.

Evo slike:

Evo ga intervju Monikinih roditelja:

Evo slike Maye, u bolnici sa tetkom Carolinom.

https://pbs.twimg.com/media/BdhMEMLCYAAbJAj.jpg:large

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10070

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.01.14 21:18

Sokirana sam i tuzna. sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3217

Back to top Go down

Post by Matko on 09.01.14 22:11

@Stefan wrote:Što se više pojavljuju reakcije njenih kolega, to sam više sjeban. Evo šta kaže Manuel Sosa. cry A ponovo se oglasio i Roberto Manrique.  sad 

Jedino se nadam da će njena smrt podstaći vlast u Venecueli da preduzme nešto po pitanju nasilja. Jer da je na Monicinom mestu bila neka druga osoba, o tome se verovatno uopšte ne bi govorilo, s obzirom na to da se takve stvari tamo svakodnevno dešavaju. Ovako se možda nešto i promeni.
Coko Sosa sad 

Njihova Mi prima Ciela mi je bila i ostala van konkurencije po pitanju telenovela. Nevezano za radnju serije, kvalitetu, završetak ili nešto deseto, nisam je nikad uspoređivao koliko je bolja ili lošija od drugih. Monica je bila ta koja ju je učinila posebnom i davno sam rekao da će me teško ikad više dirnuti neki tv proizvod kao taj.

Mogu samo reći da se jednako nadam da će se ljudi trgnuti i da više neće biti toliko uništenih obitelji i života u Venezueli kao dosad.

Senior member

Poruka : 766
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Lusi on 09.01.14 23:18

Matko, u potpunosti se slazem sa tobom u vezi MPC. sad

Mislim da je jako tesko da se ovakvo stanje u Venecueli ikako promeni, ali se isto nadam da ce se vlasti, drzava ili ko vec malo trgnuti i nesto vise preduzeti. U ovome su cak izgleda i maloletnici ucestovavali (inace, nista novo za ovakve slucajeve tamo), a ako je tacno ono sto su mi rekli, cak razmatraju da uvedu smrtnu kaznu za slicne slucajeve. Sto bi, iskreno, i bilo najbojle s obzirom na okrutnost s kojom tamo ''ljudi'' , ubice unistavaju zivote.

Member
Member

Poruka : 301

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics