EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mónica Spear

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mónica Spear

Post by Stefan on 09.01.14 23:27

Da, dvojica su maloletnici, mislim da jedan ima 15, drugi 16 godina.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2860
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.01.14 13:40

10.01.2014 07:20
Sedmoro uhapšenih zbog ubistva bivše mis Venecuele

KARAKAS - Sedam osoba uhapšeno je zbog ubistva Monike Sper, koja je 2004. godine izabrana za mis Venecuele i njenog bivšeg supruga, koji su bili žrtve neuspele pljačke naoružane bande koja je par ubila naočigled njihove petogodišnje ćerke.

Ključnu ulogu u hapšenju osumnjičenih odigrala je digitalna kamera Monike Sper, koja je poslednjih godina živela u Majamiju, saopštio je šef kriminalističke policije Hose Gregorio Sijeralta.

On je novinarima izjavio da je kamera pronađena tokom pretresa kuće jednog od osumnjičenih i da su ih snimci doveli do kriminalne bande.

Prema njegovim rečima, 11 članova bande je učestvovalo u ubistvu, ali su četvorica u bekstvu.
Sumnja se da je čin ubistva obavio jedan 19-godišnjak, dodao je Sijeralta, navodeći da oružje još nije pronađeno, prenela je agencija AP.

Sper (29) i njenog bivšeg supruga Henrija Berija (39), britanskog državljanina, ubili su u ponedeljak uveče pljačkaši na autoputu između Puerta Kabelja i Valensije, u centralnoj oblasti Venecuele. Ćerka Maja je primljena u bolnicu u Karakasu zbog zadobijenih povreda noge i nalazi se u stabilnom stanju.

Njima je pukla automobilska guma zbog prepreke koju su, kako sumnja policija, postavili kriminalci na neosvetljenom delu puta.

Nesrećni par je čekao 45 minuta da im dođe neko iz službe za pomoć na putu. U momentu kada se pojavio kamion šlep službe pojavili su se i pljačkaši.

Sper i njena porodica pokušali su da se sakriju u automobilu, ali su im prišli kriminalci i ispalili više hitaca.
Par se razveo 2013. godine, ali je ostao u dobrim odnosima.

Sper je pobedila na izboru za mis Venecuele 2004. godine, a njena popularnost otvorila joj je vrata za uloge u sapunskim serijama koje je snimala i van granica svoje zemlje.

Kako je otkrila u jednom intervjuu prošle godine, bezbednosni problemi u njenoj domovini su bili glavni razlog preseljenja u SAD.

Tragedija poznatog para ujedinila je vlast i opoziciju da napokon mora da se stane na put kriminalcima.
Zvanični podaci pokazuju da je sa 79 ubistava na 100.000 stanovnika u 2013. godini, Venecuela među zemljama sa najvišom stopom kriminala u svetu, u kojoj se na svaki 21 minut desi ubistvo.

Predsednik Venecuele Nikolas Maduro obećao je da će posle ovog zločina uslediti odgovor "gvozdenom pesnicom".
"Neće biti tolerancije prema onima koji ubijaju nevine ljude koji imaju pravo da žive", izjavio je Maduro.

Sper i Beri će danas biti sahranjeni.

AP Photo/Alejandro Cegarra

tanjug.rs
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by salem on 10.01.14 19:39

Samo smrtna kazna za ubice!

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Stefan on 10.01.14 23:38

"People en español" piše o sahrani. Ako sam dobro razumeo, ona je ubijena na dan očevog rođendana...?  tuzni 

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.01.14 2:25

I ova voditeljka reče Monika Sper. besan Meni je mnogo žao ove žene, ponavljam, iako je nisam gledao ni u jednoj seriji. Žalosno za prvenstveno za njenu ćerku i porodicu. PEE piše i da ćerka još uvek ne zna da su joj roditelji umrli. cry Tragično, veoma tragično.

Možda Prva razmisli, pa emituje neku njenu seriju (PP ili FS).

Moderator

Poruka : 3833
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 11.01.14 8:18

Tužna je i činjenica da ovoliko komentarišemo temu za Moniku, a dok je bila živa, bile su komentarisane 1-2 strane.
Slažem se sa Stefijem oko PP ili FS, ja sam to Pinku predložio da da posle Oluje, onako Televisino nemaju ništa da valja.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 11.01.14 15:35

Jeste,Stefane,dobro si razumeo,nazalost,kazu da je njena majka zatrudnela na dan rodjendana njenog oca,7.januara mu je bio rodjendan,a ona je ubijena nekoliko sati pre toga. sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3279

Back to top Go down

Post by Stefan on 11.01.14 16:20

Da, to za trudnoću sam zaboravio da napišem. Što se tiče serija koje pominjete, ne verujem da će od toga biti nešto. A i lično mislim da bi ona splačina nazvana "Pasion Prohibida" bila čist promašaj. Više sam za "Flor Salvaje".  aw Mada, najviše od svega za "Mi prima Ciela" svakako, jer je to definitivno uloga koja je obeležila Monicinu karijeru.

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by petiix on 12.01.14 18:19

sad RIP Monica

petiix
New member
New member