EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mónica Spear

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Go down

Re: Mónica Spear

Post by kristinkv86 on 25.08.14 19:38

Place mi se,sada dok gledam ovo.Jos sam sad pocela da vrtim neke video sinimke... sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3250

Back to top Go down

Post by Lusi on 25.08.14 21:30

Ovaj kompletni intervju sam nedavno gledala, ni sama ne znam kako sam uspela da odgeldam sve posto nakon ove tragedije retko sam bilo sta gledala, nisam mogla.
Njih dvoje su carobni...ne znam ali meni su oni nesto posebno...
Ja evo i posle 8 meseci ne mogu da verujem da se ovo desilo...

Member
Member

Poruka : 322
Godina : 27

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 26.08.14 11:14

Ja ne mogu da gledam nista,a da se ne rasplacem.A Monika i Manuel Sosa su zaista nesto posebno.Tuzna sam jako zbog svega sto joj se dogodilo,i sto je vise nema,ali,ne mogu,a da se ne zahvalim Bogu sto je mala Maja ziva.Bice njoj dobro sa bakama i dekama i sa cika Kokom Sosom.A kako je samo slatka,dusica... sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 24.09.14 21:13

Osuđeni ubojice bivše miss Venezuele i njenog supruga

Osuđeni su ubojice bivše miss Venezuele, Monice Spear i njenog supruga Thomasa Henryja...

Osuđeni su ubojice bivše miss Venezuele, Monice Spear i njenog supruga Thomasa Henryja.

Trojica muškaraca priznala su ubojstva te su proglašeni krivima i osuđeni na 24 - 26 godina u zatvoru, piše BBC. Iako Venezuela ima jako visoku stopu ubojstava, brutalnost zločina zgrozila je zemlju. Da podsjetimo, Monica se sa partnerom i kćerkicom vraćala s odmora u rodnoj Venezueli. Muškarci su ih ubili dok su čekali vučnu službu nakon prometne nesreće na autocesti Cabello - Valencia. Pokušali su ih opljačkati, no sve je rezultiralo smrću missice i njenog partnera.

Ubijeni su pred petogodišnjom kćeri koja je ranjena metkom u nogu. Muškarci koji su počinili ubojstva članovi su bande koja je kao metu imala motoriste na autocesti iz Valencije prema Puerto Cabellu. Uhićeno je još sedmero ljudi, no oni niječu krivnju za ubojstva. Obitelj lijepe Monice inače je živjela u SAD-u. Tijekom vožnje probušene su im gume, pa su čekali pomoć. Umjesto toga, ubrzo ih je okružila banda. Sa kćeri su se sakrili u automobil, no upucani su i na mjestu su preminuli. Nakon tragičnog stradavanja ove mlade obitelji, u Venezueli si pokrenuti prosvjedi protiv visoke stope kriminala. Predsjednik Nicolas Maduro obećao je tada da će 'čeličnom šakom' krenuti u borbu protiv kriminala te borbu učiniti prioritetom.

Izvor: vecernji.hr
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3259

Back to top Go down

Post by Katarina on 14.10.14 13:58

Specijal povodom njenog rodjendana

Katarina
Junior member
Junior member

Poruka : 120

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.10.14 19:37

Dirljiv speciajal,jako potresan,poucan i zanimljiv.Rasplakala sam se kada su malu Maju pitali:"Volela bi da se vratis u Karakas"?Ona odgovara:"Da".Posle ide pitanje:"Kada mislis da ces moci da se vratis u Venecuelu"?Odgovor:"Kada tamo vise ne bude opasno". sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Katarina on 22.02.15 12:27

Snimak iz emisije emitovane ove nedelje

Katarina
Junior member
Junior member

Poruka : 120