EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pobres Rico

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Pobres Rico

Post by Miloš92 on 27.08.13 0:52

Isto tako je bilo u periodu posle PDG. Paola, Danna, Natasha, Michel, Baptista... Trpali su ih gde god su mogli.

Za mene je krajnje glupo napustiti jaču producentsku kuću zbog toga što nisu dobio neku ulogu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by laki on 27.08.13 11:02

Za mene je krajnje glupo napustiti jaču producentsku kuću zbog toga što nisu dobio neku ulogu.
shock 
Citiraću nekog sa foruma. "OK, sad sam čuo sve u životu".

A šta je trebala da radi? TMD za ekskluzivne ugovore veže glumce da snime 3 telenovele za period od 3 do 5 godina. Posle toga mogu da rade šta hoće. Kad joj nisu ponudili novi ugovor, posao je morala da traži na novo mesto.
Paola je imala te tri tvn - PDG, Mujer de espejo, Amores/de mercado.

Jedina koja je nema takvu vrstu ugovora a vezana je za tmd je Catherine Siachoque. Njoj debelo plaćaju da bude uz njih. lol1 Verovatno je tu i Veroni. Ali Catherine nepravizađena. 🇦🇼Ona je uz njih već 12 godina. naklon 
Mada tu je i Maritza, mada nju znamo ko je i kako vuče.

Pardon na off-u.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Bayron on 27.08.13 11:22

nije sve u široj popularnosti. pola te ekipe iz pdg je u drugom fazonu i više žele nacionalnu karijeru.

paola je i pre i posle rada na telemundu snimala kolumbijske "nacionalne" telenovele. u kolumbiji vrednuju rcnove i caracolove serije, dok su telemundove (pa i one koje je snimala rti u kolumbiji) za njih poput meksičkih i omalovažavaju ih. mislim da je više to uticalo na paolino povlačenje sa telemunda, od samog zorroa. a zorro je bio izuzetno ambiciozan projekat, na stranu što je na kraju ispao prosečno. za ove koji snimaju telenovele, čast je da se pojave u jednoj takvoj seriji.

recimo, u kolumbiji dannu uopšte ne doživljavaju kao kolumbijsku glumicu. bez obzira što je najuspešnije telenovele snimila tamo, ona je internacionalna glumica.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.08.13 12:16

Citiraću nekog sa foruma. "OK, sad sam čuo sve u životu".
A ja ću se zapitati koji je tvoj problem? rofl rofl rofl 
Paola je imala dosta dobar status u Telemundu. Od 3 serije dve su bile uspešne, tako da sigurno bi joj obnovili ugovor. Nije dobila šut kartu već joj samo nisu dali ulogu Esmeralde. Ok, verovatno joj nije bilo drago što dolazi tamo neka Favela i dobija ulogu, al svejedno to nije razlog da napustiš jednu od najačih producentskih kuća.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by MarkosEI on 27.08.13 17:52

@Bayron wrote:nije sve u široj popularnosti. pola te ekipe iz pdg je u drugom fazonu i više žele nacionalnu karijeru.

paola je i pre i posle rada na telemundu snimala kolumbijske "nacionalne" telenovele. u kolumbiji vrednuju rcnove i caracolove serije, dok su telemundove (pa i one koje je snimala rti u kolumbiji) za njih poput meksičkih i omalovažavaju ih. mislim da je više to uticalo na paolino povlačenje sa telemunda, od samog zorroa. a zorro je bio izuzetno ambiciozan projekat, na stranu što je na kraju ispao prosečno. za ove koji snimaju telenovele, čast je da se pojave u jednoj takvoj seriji.

recimo, u kolumbiji dannu uopšte ne doživljavaju kao kolumbijsku glumicu. bez obzira što je najuspešnije telenovele snimila tamo, ona je internacionalna glumica.
Moguće je da ima i toga. Kako kaže poslovica: "Bolje biti prvi u selu, nego poslednji u gradu".

I ne slažem se da je glupo napustiti seriju zbog jedne uloge. Ko zna koliko je još uloga njoj oduzeto i na koje načine. Ko zna šta joj je obećano ovom ulogom. Na kraju krajeva, da li biste vi imali poverenje u nekog ko vam obeća jedno, uradi drugo?
MarkosEI
New member
New member

Poruka : 29

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics