EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi destino eres tú

View previous topic View next topic Go down

Mi destino eres tú

Post by Ángel on 17.08.11 17:52

MI DESTINO ERES TÚ
(TI SI MOJA SUDBINA)

Televisa, 2000
Broj epizoda: 90

Andrea San Visente je mlada devojka, koja se strastveno i pravedno bori za one koji ne mogu sami da se brane. Ta strast dovešće je do sopstvene prošlosti, o kojoj ništa ne zna.
Ona živi sa ujakom Anselmom i ujnom Sulemom, koja joj je ispričala da su joj roditelji nastradali u saobraćajnoj nesreći, ali je istina potpuno drugačija. Insistirajući na tome da joj bude zahvalna što su nju i njenu sestru Đinu prihvatili i othranili, Sulema je sebi obezbedila da je Andrea doživotno izdržava.
Andrea se zaljubljuje u Ramira, bogatog mladića, ali kada je trebalo da se venčaju, suočili su se mnogim preprekama – protivljenjem njegovog oca i lažima njegove bivše devojke. Ipak, kada konačno reše sve nesporazume i venčaju se, sudbina će se grubo poigrati sa njima. Tokom medenog meseca, nakon prve bračne noći, Ramiro iznenada umire, a Andrea ostaje sama i nezaštićena, suočena sa sudbinom kakvoj se nikada nije nadala.
Kada je sahranila Ramira, bila je ubeđena da je sa njim pokopala svoju sreću i mogućnost da ponovo bude srećna. Iako se tome nije nadala, Andrea upoznaje dva muškarca – Maurisija i Eduarda, ali je samo jedan od njih njena sudbina!

Uloge:
Lucero - Andrea San Vicente Fernández
Jorge Salinas - Eduardo Rivadeneira Del Encino
Mauricio Islas - Ramiro Galindo Suárez
Jaime Camil - Mauricio Rodríguez Calderón
Susana Zabaleta - Emma Pimentel de Rivadeneira
Silvia Pasquel - Zulema Fernández de Sánchez
Julio Alemán - Augusto Rodríguez Franco
Natalia Streignard - Sofía Devesa Leyva
Azela Robinson - Isaura Becker
Cynthia Klitbo - Amara Trujillo
Jacqueline Andere - Nuria Del Encino de Rivadeneira
Jorge Vargas - Héctor Valderrama
Lorena Herrera - Olga Ramos Moret
Magda Guzmán - Nana Nina
Carmelita González - Asunción Rivadeneira
Jan - Fernando Rivadeneira Del Encino
Miguel Ángel Biaggio - César Becker-Rodríguez
Luis Bayardo - Samuel Galindo Betancourt
Raymundo Capetillo - Sergio Rivadeneira
Silvia Mariscal - María Suárez de Galindo

TRAILER:

Last edited by Ángel on 30.10.14 14:31; edited 1 time in total
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Re: Mi destino eres tú

Post by Sava on 17.08.11 18:28

Dobra stara MDET. aw Kao klinac sam išao kod bake u stan iznad mene da je gledam i onda se ušuškao u njenu sobu i s uživanjem sam je pratio na malom tv-u. matori Lucero ovde prosto blista. Sviđalo mi se što se od početka priče videlo da je Andrea jaka ličnost i da ne dozvoljava nikome da je vređa i kinji. Kao par sa Salinasom je bila aw aw, a imala je i odličnu hemiju sa Camilom.

Naravno ne sećam se dosta toga, ali znam da joj je najbolja drugarica bila ona bucka i da je muž Ramiro umro prve bračne noći i da je otac od Ramira optužio da je ona kriva, ne znam samo zašto. Sećam se da su se na venčanju vrteli oko nekih stolica, pa je Ramiro pao, a ne Andrea kolko se sećam i valjda je od tog udara umro sutradan. zvizd Natalia Streignard bila negativka i bila je odlična. naklon Prava bitch, a i vrhunski je izgledala. aw Bilo je tu i presecanja kočnica, pa se Andra zamalo nije slupala svojim džipom i pogazila pola Ciudad de Mexica, pa je Streignard jednom pucala u nju, a pogodila Eduarda... aplauz

Najzanimljiviji deo je bio kada se probudila iz kome Emma, Eduardova supruga, pa kada je krenula da pokušava da povrati Eduarda, a u početnim epkama je bežala sa ljubavnikom pa se slupala i pala u komu. naklon Sećam se scene kada skače sa nekog stepeništa pred Eduardom i govori mu da će na savesti nositi njihovu nerođenu bebu. naklon Emma je u jednom trenutku naredila da kidnapuju Streignard i da joj kažu kako je za to odgovorna Andrea. I Andra onda ode u ćeliju kod Cynthie Klitbo. naklon naklon Tako su je našminkali da je bila neprepoznatljiva, ja sam je se kao klinac plašio, ali su scene u zatvoru bile odlične. Naravno da su je u početku svi kinjili, a onda je ona valjda uspela da se nekako izbori za sebe. Tih scena u zatvoru sam se baš plašio.

Zanimjiva je bila i priča od Amparo, Mauricijeve majke. Ona je bila alkoholičar, a muž je nabedio da je ubila nekoga. Ne sećam se da li je na kraju to zaista bila tačno, hmm ali mislim da nije. Mauricio je bio u paru sa Lorenom Herrerom i sećam se da je njen stan eksplodirao i da je samo njihov sin preživeo. Ovaj ga je usvojio na kraju valjda.

Poslednja epizoda! wow Emma pokušava da obesi Andreu i taman da je gurne, upada policija, spasu Andreu, onda ova pokuša da se obesi, bezuspešno doduše i ode u istu ćeliju kod Klitbo, koja joj seče lice. zvizd A Andra ostaje happy sa Salinasom.

Sve u svemu, meni je u to vreme bila stvarno odlična serija, muzika takođe i nije imala puno epizoda. Ne znam da li bi mi bio isti doživlja da je gledam ponovo, ali mi je ostala u lepom sećanju.

Što se tiče rečenice iz sinopsisa: "Ona živi sa ujakom Anselmom i ujnom Sulemom, koja joj je ispričala da su joj roditelji nastradali u saobraćajnoj nesreći, ali je istina potpuno drugačija." Koja je to istina? hmm Znam da joj je tetka na kraju ostala bez jedne noge u nekoj nesreći, ali mislim da nisu ni ona ni njen muž bili krivi za pogibiju roditelja. Sherlyn je ovde baš mala.

Posting Freak

Poruka : 1898

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.08.11 18:51

Koliko se sećam nisu poginuli u nesreći... Sa njihovom smrću povezan je lik od Azele Robinson, a kako i zbog čega ne sećam se... Nešto je tu bilo sa nekim ljubavnicima, neko je u nekog pucao... Ne sećam se tačno šta.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10266

Back to top Go down

Post by Ángel on 17.08.11 19:04

Bez spoilera, molim. wow
Ja sam na 9. epizodi, premijerno. egyptian

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Sava on 17.08.11 19:19

Miloš 92 wrote:Koliko se sećam nisu poginuli u nesreći... Sa njihovom smrću povezan je lik od Azele Robinson, a kako i zbog čega ne sećam se... Nešto je tu bilo sa nekim ljubavnicima, neko je u nekog pucao... Ne sećam se tačno šta.

Angel šta da ti radim, mora malo spoilera cool

Azelin sin je Bijađo i mislim da je bila negativka i da je neko upucao na kraju, ali se ne sećam ničega u vezi njenog lika sem toga.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by mirkis on 21.08.11 21:43

Evo spoilera, pa ko želi da zna neka otvori smile2
Spoiler:
Andrein otac nije poginuo u nesreći, već je svih tih godina bio u zatvoru, jer je ubio Azelinog muža (naravno, tu je bio umešan i Augusto ) a Andreinu majku je ubila Sulema.
A meni je ova serijica baš bila super, skoro sam je ponovo pogledala, i bolja mi je od mnooooogo serija koje Televisa trenutno (pa i u poslednjih par godina) izbacuje. Lucero i Salinas su mi ovde bili wub Zabaleta mi je bila hit kao zloća naklon jedino me je nervirala ona mala Eduardova ćerka...razmažemo derište facepalm
mirkis
New member
New member

Poruka : 15

Back to top Go down

Post by Xsica on 30.08.12 13:58

to sam ko klinka gledala al se sječam da mi glavni par nije sjeo,bilo bi mi draže da je Jaime Camil bio na mjestu glavnog lika,nekako su mi on i Lucero lijepi dok mi Salinas nikad nije bio neš posebno

Junior member
Junior member

Poruka : 189

Back to top Go down

Post by Sava on 05.09.12 12:36

Zadnjih par dana sam vrteo skraćeno izdanje. Utisak mi se samo popravio. naklon Pogotovu što su obuhvatili većinu bitnjiih scena, a nekih se i sećam iako sam poslednji put gledao pre xy godina.

Svakako je vredi pogledati. wub

Jedino mi je bezveze što je druga naslovna numera. -:

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aurora on 06.04.13 20:21

Jako dobra serija,odlična entrada (meni jedna od najljepših entrada iz telenovela,ono sve zlatno,prekrasna etrada aw ,a i pjesma je odlična).Lucero je imala PREKRASNU dugu,plavu kosu aw
Aurora
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics