EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La que no podía amar

Page 26 of 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La que no podía amar

Post by Stef on 01.08.14 19:22

Dobra i 5. epizoda, ali ovo Brunovo bičevanje  facepalm Glupost na kub. Rogelio ga treska, ovaj nešto izvodi, kao pokušava da se brani, al' glavno da je Rogelio u kolicima jači od njega.  facepalm rofl 

Ana Paula i Rogelio  aw Poslednja scena i scena kad ona spava, a on uz nju  aw

Posting Freak

Poruka : 6136
Godina : 20

Back to top Go down

Post by MISA on 01.08.14 20:17

Baš je bila lepa epizoda danas smile2

Brunovo bičevanje je stvarno bilo  mellow 

MISA
Junior member
Junior member

Poruka : 100

Back to top Go down

Post by FanSte on 01.08.14 20:20

Meni je bičevanje bilo baš kul.  rofl 
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1660
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Marido98 on 02.08.14 9:38

Bicevanje je bas bilo ekstra i neocekivano smile2

Senior member

Poruka : 841
Godina : 19

Back to top Go down

Post by nightspy on 04.08.14 10:40

Bash sam sada poceo gledati seriju online a vidim da i bash sada pocela u Srbiji.
Nisam gledao bash dugo Televisa seriju zato shto su previshe razvuceni i u zadnjih godina nemaju nishta orgnialno sve neke prerade. Samo mi je ova serija josh tada kad je bila emitovana ostavila neki utecaj i zbog malo slobodnog vremena reshio da pogledam.
Stigao sam do 9te epizode i zasad mi serija zadrzava paznju. Malo polako postaje razvucena ali ima prostora da se radnja bash razvije.
To shto oduvek mi se nija dopadalo u Televisa (pa i ostalim) telenovelama ovi likovi koji su esktremno dobri(Ana Paula) i ekstremno zli (Njena Tetka, Vanesa i tn.).
Salinas mi je zasada najsvetla tacka glumacke postave.
Isto i entrada je fenomenalna. Veliki plus je i kad gledash u Full HD kao shto je postavljena na YouTube.
Necu komentirati radnju neznam do koje ste vi epizode da ne bi napisao neki spojler.

nightspy
Junior member
Junior member

Poruka : 52

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.08.14 14:10

Meni jedna od omiljenih televisinih serija u poslednjih pa bar 10 godina. Gledaću je kad god budem imao vremena.

AP i Rogelio spadaju u moje omiljene parove. Njihova priča i hemija je neverovatna. Ona njena čuvena sedenja u njegovo krilo.  aw Njegova transformacija koja nije bila preko noći već je epizodama trajala.

Susana Gonzalez koja je razbila kao Sintia.  naklon naklon naklon 

Obožavam ovu seriju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by Marido98 on 04.08.14 15:43

Odgledah 6. epizodu. Bas me je iznenadio Rohelio, krenuo je da se menja na bolje. Sintija je najveca ludaca, kako se samo radovala sto ce napokon doruckovati na terasi  rofl rofl rofl Ana i Rohelio imaju izvanrednu hemiju, sve govore pogledima, nisu im potrebna udvaranja smile2 Serija me odusevljava, pravi je odmor za mozak, nastavljam da gledam.

Senior member

Poruka : 841
Godina : 19

Back to top Go down

Post by nightspy on 04.08.14 23:44

OK moram priznati da je ova serija rjetkost zato shto sam za 24 sata vek na 12toj epizodi i da deshavaju se stvari, malo se sve vrti u krug ali nishta strashno.
Kako bi bilo fenomenalno da su razradili josh neki lik kao Rohelia koji je fenomenalan.
Ali ima jedna stvar koja mi ide previshe na zivce a to je tetka od Ane. Kako je samo ona nepodnoshljiva to je strashno. Druga slaba tacka je Jose Ron (Gonzalo) koji kao glumac mi se nikad nije svidio.
Idemo dalje smile

nightspy
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Eiza on 05.08.14 2:36

@nightspy wrote:Ali ima jedna stvar koja mi ide previshe na zivce a to je tetka od Ane. Kako je samo ona nepodnoshljiva to je strashno.

Meni je ona bila odlična! naklon One njene žalopojke, pa onda glumatanja...  rofl 

A još sama Espín sa svim onim silnim kreštanjem...!  rofl  rofl  rofl 

@nightspy wrote:Druga slaba tacka je Jose Ron (Gonzalo) koji kao glumac mi se nikad nije svidio.

Gustavo!  cool
Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by nightspy on 05.08.14 11:29

@Eiza wrote:nightspy ::
Ali ima jedna stvar koja mi ide previshe na zivce a to je tetka od Ane. Kako je samo ona nepodnoshljiva to je strashno.

Meni je ona bila odlična! naklon One njene žalopojke, pa onda glumatanja...  rofl
A još sama Espín sa svim onim silnim kreštanjem...!  rofl  rofl  rofl

Ma bila je i meni zanimljiva na pocetku ali sada kako je u proshlim epizodama u centru paznjе, meni nju je previshe. Ja se iskreno nadam da ce u sedecim epizodama biti manje nje.

Spoiler:
Sad me bash zanima dali Rohelio je ponovo sa Vanesom zbog neke osvete ili joj iskreno daje ponovo shansu.

nightspy
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 26 of 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics