EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Daniela Romo

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Daniela Romo

Post by Miloš92 on 11.11.12 20:44

Kosa.... Tako mi je drago da vidim kosu na ljudima koji su pobedili rak. Baš mi je drago zbog nje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10070

Back to top Go down

Post by Marido98 on 18.04.14 20:41

Daniela je velika glumica! Po nekim emisijama koje sam gledao, a gde je gostovala primetio sam da je veliki saljivdzija i carica. Obozavam sve njene uloge i leze joj i dobrice i zloce! Jedva cekam neku njenu novu seriju.

Senior member

Poruka : 820
Godina : 18

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 16.07.14 18:53

I ja,ali,nece to skoro,ove godine nece nista da snima od telenovela.Ono sto je najnovije,to je da je nedavno bio neki intervju sa njom u emisiji "Danas",ali,jos nema nista od snimaka.A,u medjuvremenu,Juri,pokusavajuci da dobije pet minuta slave,po medijima podgreva pricu od pre 30 godina,kada su obe ucestvovale na muzickom festivalu u Vinji del Mar,u Cileu,Juri kao tada velika muzicka zvezda,sa cetiri snimljena diska,Danijela pocetnica,sa jednim diskom iza sebe,i drugim u nastajanju,koji se na trzistu pojavljuje dva meseca posle,zbog cega nije nastupala tada na festivalu,jer nije imala nista spremno,ali ju je,ipak,Hose Luis Perales,u poslednjem trenutku,pozvao na pozornicu,da sa njim peva svoju pesmu "Ljubomorna sam",dok Juri govori kako Danijela tada nije dobila nista,a ona je sijala.Medjutim,to joj nije bilo dosta,pa je i pre puta u Cile,u javnosti,u intervjuima,govorila jako ruzne stvari o Danijeli(u sta se ona nikada nije upustala,i samo je govorila "tvrdoglave reci gluvim usima"),a i tamo,u drustvu sa Masijel,koja je pobedila na "Evroviziji".Podrugljivo su je zvale "ona dugokosa",da bi dosao Migel Bose i rekao im obema da ucute i da je ostave na miru.Ono sto Juri jos kaze,je da joj je njena diskografska kuca branila da putuje na festival,sto je notorna glupost,jer,da joj je zabranjeno,jednostavno ne bi ni mogla da otputuje,kao i da je ta ista diskografska kuca htela da ih posvadja,sto takodje nije istina,jer ih je obe maksimalno podrzala,ne samo Danijelu kao pocetnicu,sto je Juri uvrtela u svoju glavu.Inace,nekoliko godina pre toga,Danijela je postala deo "Hispavox"-a,a Juri "Game",i onda "Hispavox" kupi "Gamu",koja postane "Emi",i eto njih dve u istoj produkcijskoj kuci.Jasno,posle su izgladile nesuglasice,u kojima se Danijela uvek ponasala kao dama,tako da je Juri,devedesetih,gostovala u Danijelinoj emisiji "Danas sa Danijelom",a Juri danas,u tom intervjuu u Cileu-laze.Ne znam samo kako se ne plasi reakcija javnosti,kao i ljudi koji su tada tamo bili prisutni,i koji to mogu i da potvrde.Sta je,dobila je amneziju?Licno ih obe pratim,i mnogo volim da ih slusam,i obe su velika imena muzike na spanskom jeziku,ali-zna se ko je ko,oduvek se to znalo,kao i da je Danijela mnogo kompletnija u pogledu citave karijere,davanja intervjua i svega sto prati njihov posao. smile
Ipak,"TV Notas" i dalje nastavlja svoje kojestarije,zali Boze utrosenog papira na tolike lazi.Najnovija je da se Danijela,kao,nakon sto se izlecila,u potpunosti distancirala od svoje porodice,i da ne zeli da prima njihove posete,te telefonske pozive.Mislim,znajuci sta pisu,ko im jos veruje?Ja ne,zato sto se Danijela toliko "distancirala" od svoje porodice,da su nedavno,kada je bio rodjendan njene sestricine,izasle Danijeline porodicne fotografje,kojih uvek ima na njenoj fb-fan stranici.Tacno je da "ne iskace iz frizidera" sa njima,ali ih svakako ima,kao dokaz da je prethodno receno notorna glupost.I ja sam im sinoc slozila komentar na sajtu,ali,da se ne ponavljam i ovde sa njim.
P.S.Tek sad se setih da i ovde postoji Danijelina tema,pa cu,od sada pa nadalje,i ovde redovnije pisati,da je podignemo malo,i javljacu novosti,zato sto takva izuzetna zena,osoba i umetnica kao Danijela,to svakako zasluzuje. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3217

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 22.07.14 19:10

Takodje,Danijela je,u duetu sa Lorenom Rohas,snimila pesmu "Bienvenido",koja govori o vrsanjackom nasilju.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.08.14 23:44

Sada cu prevesti jedan tekst o Danijeli,posto joj je danas rodjendan,ziva bila.Napominjem da pojma nemam kako se navodi izvor.

Koncert u "Auditorijumu" je poklon zivota.Danijela Romo.Sa Maksin Vudsajd

Glumica i pevacica Danijela Romo je rekla da je veoma zahvalna Bogu i zivotu na tome sto ce uskoro moci da ostvari svoj san da ponovo kroci na pozornicu "Nacionalnog Auditorijuma".
U intervjuu za emisiju "Sve za zene",pevacica je iznela detalj da ce koncert,koji ce ponuditi publici 1.oktobra u "Kolosalnoj Reformi" biti neka vrsta poklona zivotu,buduci da je to projekat koji je dugo planiran,a koji je,iz zdravstvenih razloga,morao biti odlozen.
"Sou je poklon zivota za mene,zato sto je to,osim toga,san koji sam dugo cuvala,buduci da je bio pre...vec smo u tim planovima,to smo hteli da uradimo,a iznenada je sve moralo biti odlozeno,ali,danas savrseno razumem da se sve stvari dogadjaju onda kada moraju da se dogode.Mislim da ce to biti divna proslava,proslava zivota,emocija,nostalgije,i svih stvari koje su me pratile,a koje smo zajedno sagradili tokom godina",rekla je.
Tada nas je uverila da se oseca srecno nervoznom,buduci da je to trenutak koji je godinama cekala,i da ce konacno moci da vidi kako se taj trenutak kristalise.
Ono sto u Danijeli Romo ovaj nastup stvara,jednako je uzbudjenju mlade tri dana pred vencanje,tako da ocekuje da ce joj se 10 hiljada osoba,koliko staje u "Nacionalni Auditorijum",pridruziti tog posebnog dana.
Interpretatorka hita "Neka dodju vatrogasci" iznela je detalj da za koncert vec priprema seriju iznenadjenja,kao sto su:nove verzije njenih pesama,da bi ponudila nastup sa pesmama koje su njen zastitni znak.Osim toga,najverovatnije ce racunati na prisustvo gostiju.
Zasad,pevacica ce danas proslaviti rodjendan na veoma poseban nacin,praveci malu retrospektivu,buduci da se setila da je ovo treca godina zaredom otkako slavi jos jednu godinu zivota,posle raka,od kog je bolovala.
Zahvalila je na svim porukama,za koje su njeni pratioci ucinili da joj stignu,putem njenih drustvenih mreza.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 15.11.14 14:34

Evo kako grupa Kaoma, izvođači čuvene pjesme "Lambada", izvode Danijelinu pjesmu "Todo, Todo, Todo": https://www.youtube.com/watch?v=qCEaWikskhU.

Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.11.14 16:27

Meni je ovo lepo,mada,logicno,vise volim Danijelinu interpretaciju ove pesme,koja mi se bas urezala u pamcenje,pa sam sad malo u cudu kad cujem ovo. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.11.14 15:51

Ovih dana,sto se Danijele tice,vesti su takve da je ona prisustvovala svecanosti povodom jubilarnog,stotog izvodjenja pozorisne predstave "Krupna zverka",u kojoj igraaju Zaklin Andere,Santal Andere i Ektor Bonilja,u pozoristu "San Rafael"(gde je Danijela,1977.godine,pocela pozorisnu karijeru,sa predstavom "Poplava koja dolazi",pod upravom Manola Fabregasa),te je presekla svecanu vrpcu,posto Meksikanci tamo imaju tu lepu pozorisnu tradiciju da to uradi licnost od velikog ugleda,koja se posebno ceni,a ona je bas takva.
Takodje,u nedavnom telefonskom intervjuu za emisiju "Sve za zene",Maksin Vudsajd,Danijela je izjavila da ona i njeni saradnici rade na tome da u 2015.godini organizuju nastavak njene turneje,koga ce biti,logicno,po vecim gradovima Latinske Amerike(ne,ne mislim da smo mi te srece da nam bane u Evropu,nazalost).Kada su koncerti u pitanju,evo,sad u subotu,29.novembra(hocu reci,sutra),ima drugi koncert u "Nacionalnom Auditorijumu",na kome ce joj gosti,ovoga puta,biti Lisardo(sa kojim je 2007.godine igrala u mjuziklu "Viktor-Viktorija"),i grupa "Pandora".Za pocetka 2014.godine,tacnije,februar mesec,zbog logisticke podrske su odlozeni,ostaju jos dva koncerta:13.februara u Montereju,i 28.februara 2015.godine u Guadalahari,u Halisku.Sad videh na sajtu da je moguce preko istog kupiti karte za sve to,a ja ne mogu da mrdnem.Jaoj,koja ispala...
Takodje,ove godine,navrsava se 30 godina od lansiranja najuspesnijeg diska u Danijelinoj karijeri,diska "Zabranjena ljubav",snimljenog pod producentskom palicom velikog Danila Vaone,snimljenog 1984.godine,i prodatog,tada,u preko dva miliona primeraka.O disku,konceptu istog,kao i uslovima u Danijelinoj karijeri tada,vec sam pisala na mnogo mesta po internetu,pa da se sad ne ponavljam,uglavnom,koga zanima,moze na yt da cuje ceo disk "Amor prohibido",kojim povodom su amigosi sa "Conexion Romo"(to je nekada bio Danijelin internacionalni fanklub,koji je postojao od 1997.do 2013.godine,rasformiravsi se poslednjeg dana 2013.godine,ali su i dalje tu,za nas,kroz razne radio i tv programe o Danijeli,i sta god da je bitno),organizovali kviz,da bi clanovi mogli da osvoje po ulaznicu za "Nacionalni auditorijum",ovo u subotu.Pa su tako postavili tri pitanja,na koja mi treba da odogovorimo,putem mejla,jer smo tv specijal o disku "Zabranjena ljubav",koji sam slusala i gledala prethodnih dana,na "Dailymotion"-u.
Dakle,prvo pitanje je bilo:Ko su voditelji prvog dela specijala?
Odgovor:amigosi Coco Loco,Marsela Adrijana Mesa Ernandes,Gabrijel Kontreras i Vilson Andres Kardenas Kastiljo.
Drugo pitanje je bilo:Koja pevacica je 1984.godine odbijala da snimi pesmu sa recju "mesec" u nazivu?
Odgovor:Rosio Bankeljs,zato sto je Danijelina pesma "Ja ti ne trazim Mesec",bas sa gorepomenutog diska,bila takav hit na sve strane,onaj hit,koji se na sve strane slusalo,i o kome se sve vreme pricalo te godine,i to toliko da je Rosio mislila da sa svojom pesmom "Magican Mesec" nema sanse da uspe,sto je saopstila svom ocu,Rafaelu Bankeljsu,koji ju je,sa saradnicima,ipak ubedio da je snimi.
Trece pitanje bese:Ko je bio specijalni gost u trecem delu specijala?
Odgovor:Ivan Font.Iz cega proizilazi da znam sve odgovore na pitanja,zbog cega bih,da mogu da odem na koncert,ulaznicu osvojila kao od sale,ili bih,bar,pokusala.
Ali sam zato dozivela satisfakciju da me doticni,gorepomenuti gospodin,pozdravi javno,i proglasi najvecim fanom Danijele Romo,na globalnom nivou(zbog cega sam,a nije da se hvalim,veoma ponosna). smile A pozdravi me i amigo Coco,koji pomenu "osobe kao Kristina"(a ja znam da sam to ja),"koja slusa muziku iz osamdesetih,ali u ovom vremenu,i koja je saznavala sve sto se u tom periodu desvalo na meksickoj muzickoj sceni osamdesetih". smile
Ja stvarno ne mislim da sam nesto posebno zbog ovoga,ali,da prija-prija. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by joey on 28.11.14 16:12

Zašto se rasformirao Conexion Romo? Pratio sam nekad to na Fb, bili su fan klub u svakom smislu te reči, pratili su je, objavljivali svakodnevno intervjue, poruke, slike... baš sam se čudio kako ima takvih ljudi koji su predani tome. Naravno, u pozitivnom smislu.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.11.14 16:59

Ja sam se malo pogresno izrazila,nisu se oni rasformirali,i dalje postoje na fb,kao Conexion Romo,pa i po raznim drugim servisima i drusvenim mrezama(kao sto su "Tviter","Youtube","Dailymotion",itd),samo se rasformirao Danijelin Internacionalni fan-klub,iz razloga sto su se neki ljudi razocarali u Danijelu i njenu ekipu,pa su svojim stavovima napravili raskol,koji njoj nije nastetio,jer,prosto,ta ekipa lepo funkcionise,a mi koji je volimo smo ostali,i mogu za nju da pricaju i pisu sta god hoce,skacemo da je fanaticno branimo,kao opareni,otprilike je to u pitanju.Naravno da i danas ima ljudi koji ostavljaju negativne komentare,vezano za Danijelu i njen rad,ali se takvi,kao sto se i pojave,i licemerno brzo izgube.Moram da priznam da sam se malo rastuzila zbog toga,pocetkom godine,jer sam mislila da ce to nesto promeniti u funkcionisanju i u informisanju nas o Danijelinom radu,ali,hvala Bogu,nista se nije promenilo,samo smo jos jaci,i jos je vise volimo.Ako te zanima da nastavis da pratis objave,slobodno mozes,stranicu vodi bas Coco Loco,koga smo tek pre nekoliko meseci videli kako izgleda,posto nije zeleo da se javno eksponira(pseudonim mu je po Danijelinoj pesmi sa diska "Gospodarica svog srca",iz 1985).Inace,poznajem te,Joey,sa jednog drugog foruma. smile
A malopre sam zaboravila da dodam nesto.U intevjuu za Maksiminu emisiju,njen saradnik Moises Kastanjeda(covek mi je u fb-kontaktima,znam ga od ranije,a videla sam ga nedavno,kada je Danijela gostovala u emisiji "Vece je i stigla sam" Rikarda Franka,pa kada je Danijela pricala o svojoj borbi protiv svoje bolesti,on je sedeo u publici i plakao kao kisna godina,a kada sam to gledala i slusala,milijarditi put,i ja lijem suze,zbog cega ne podnosim kad meksicki mediji krenu da joj,po milijarditi put,kopaju po tome,samo je rastuzuju,a ja dreknem:"Ostavite je na miru,vise,sa tim"),pita Danijelu:"Sta ces da trazis od Svetih Kraljeva"?
A ona ce:"Ucuti vise. smile Ja nisam ovde da bih bilo sta trazila od bilo koga,nego da bih bila zahvalna na svemu". smile Toliko o njenoj velicini,sve je jasno. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics