EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Daniela Romo

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Daniela Romo

Post by -MILOS- on 12.10.15 22:30

ja ih licno ne citam, ali ako devojka vec uziva u prevodjenju, neka nastavi smile2 osim toga tema je posvecena Danijeli, a ona koliko ja vidim postavlja najnovije vesti o njoj i to na srpskom mrgreen

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 84/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3530

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.10.15 22:32

Nadam se da cita, i da su mu zanimljivi, ali, ako to, pak nije slucaj, moze Kristina da prestane da pise i ovde, nije problem uopste.
Hajde, barem da su nekom zanimljivi. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.10.15 22:33

Ma nemam ja ništa protiv pisanja i prevođenja, ja samo vidim da se uredno postavljaju te vesti ali ih niko ne komentariše. Zato sam i pitao da li ih neko čita.

Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.10.15 22:40

Aha, shvatam. A vec sam, na temelju tvog pitanja, pocela da mislim sasvim drugu stvar, pa si mi fino ovo razjasnio, da ne mislim dalje bezveze.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Eiza on 12.10.15 22:45

Ja preletim okom gotovo svaku. Sad da stanem i čitam od riječi do riječi, neću lagati, nisam. Ali onako ja to odmjerim, odokativno. Svaka čast, Kristina. da

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.10.15 22:46

tema jeste daniela romo, ali to ne znači da treba da se objavljuje baš svaki članak vezan za nju.

umesto prevođenja članka u kome se govori o njenoj novoj pesmi, valjda je interesantnije objaviti yt link do te nove pesme. pobogu, forum nije štampani medij. koga zanima pesma poslušaće je, a ne da čita šta o njoj piše neki novinar. takođe, objaviti više vesti o tome da gostuje u nekoj emisiji, objaviti više vesti o tome kako će nastupati u gran hotel.... nepotrebno je. sve to može da se objavi mnogo interesantnije, sažetije i uz puno manje truda.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.10.15 22:51

Ovako, da objasnim samo nesto, Bayrone. Trud koji ulazem da bih nesto prevela, ni najmanje mi ne pada tesko, zato sto to volim da radim, znam, umem i u tome sam vesta, sto ne mogu da kazem za postavljanje linkova, jos uvek. Znaci, samo ovde radim ono sto mi najbolje ide, a pritom znam da nikoga od clanova nikada nisam napala, napljuvala uvredila, itd, cak mislim da sam vrlo mirna i nameravam takva i da ostanem.
Hvala, Eiza. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.10.15 23:03

ja tebi ne branim da nastaviš s ovim, samo ti sugerišem da sve to što radiš uradiš malo efektivnije.

umesto što prevodiš članke nekih novinara, 10 članaka, toliko karaktera, bitnog, nebitnog, novog ili ponovljenog... bolje je da od informacija koje prikupiš iz tih 10 članaka napraviš jedan svoj, u njemu objediniš ono najinteresantnije... objaviš uz to i neku novu, interesantnu fotografiju, video, istakneš malo tekst, oblikuješ... ništa to nije teško i uglavnom svi to ovde znaju, pa što ne bi i ti. kad već imaš toliko volje i entuzijazma, promoviši danijelu na još bolji način. kvalitet je bitniji od kvantiteta.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Katarina on 14.10.15 10:19

Katarina
Junior member
Junior member

Poruka : 138

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.10.15 0:55

Sigurna sam, "Hotel Grand" ce biti veliko iznenadjenje, kaze Danijela Romo u intervjuu Maksin Vudsajd

Meksicka glumica i pevacica Danijela Romo uveliko promovise svoj najnoviji diskografski rad, nazvan "Glas srca", projekat na kome se nalaze neobjavljene pesme i koji je vec u prodaji.

U intervjuu za emisiju "Sve za zene", pevacica je rekla da je veoma zadovoljna rezultatima koje ovaj projekat ostvaruje, kao i time koliko ga dobro ljudi primaju.
Precizirala je da je na nekim koncertima koje je imala, ubacila neke od pesama za ovog diska, i da ih je publika veoma dobro primila.
"Na koncertima koje smo radili, vec smo ukljucili neke pesme, i bilo je to divno iznenadjenje,zato sto su se ljudima svidele. Od "Auditorijuma" sam vec pevala Djanmarkovu pesmu "To sto se tako osecam", ali, posto je disk vec snimljen, pocela sam da ukljucujem i druge pesme, a od sou-programa koji smo snimili u "Teatru Insurgentes" u svrhu promocije diska, vec su sve ukljucene. Onda smo na koncertima ukljucivali po neku, i ljudi na to odlicno odgovaraju, uprkos tome sto su to pesme koje ne poznaju, buduci da su na ovom disku sve nove", rekla je.
Danijela je iskoristila prostor da podseti kako je iskrsla veza koju ima sa fotografom Urijelom Santanom, koji je debitovao kao reziser spotova sa pesmom "Nesto iz duse", koja se nalazi na pevacinom novom disku.
Naglasila je da ne voli fotografije, i da bi uradila jedan foto-sesn, mora da ima odlicnu vezu sa osobom koja ce je uraditi. "Ako nemam dobru vezu sa ljudima koji me fotografisu, ne pravim fotografije, sa Urijelom je to bila divna stvar, on je momak pun ljubavi i veoma je talentovan".
Kada se radi o drugim temama, Danijela Romo je rekla da je veoma zadovoljna i zahvalna na prilici koju ima da cini deo televizijske serije koju producent Roberto Gomes Fernandes priprema za "Televisu", "Hotel Grand", a uskoro ce zapoceti snimanje ovog projekta.
Za nju, ovaj projekat je bio veoma prijatno iznenadjenje, na prvom mestu, zbog besprekornog scenarija na koji racuna. Kada je u pitanju ova prica, pevacica je morala da isece nokte.
"Ni(je) telenovela, radicemo novi format, koji se ovde nije radio... kao da je televizijska serija, da bismo iskombinovali to dvoje;  ali ce zaista biti vrlo iznenadjujuca stvar, u to sam sigurna. Mi glumci smo iznenadjeni, pre svega zbog scenarija, u koji ja ne mogu ni da verujem, scenario je odlican. Osim toga, zamislite, tu je Marija Reni Prudensio, Karlos Paskual pise scenario (...) Ocajna sam, hocu da mi daju jos scenarija", rekla je.
U isto vreme, podvukla je i veliki posao koji rade pisci "Hotela Grand", uverava nas da je scenario odlicno napisan, temeljno pregledan, a recenice imaju izuzetan ritam.
"Ja sam vrlo odusevljena ovim projektom, pre svega zato sto radim sa Robertom, sa kojim nikada nisam radila; ali ga poznajem otkad je bio klinac. Srecna sam sto mogu da ga zagrlim i da radim sa Fransiskom Frankom, sto je nesto sto nas oboje ispunjava iluzijama; postoji divna glumacka postava, i mnogo smo radili", izrazila je. 
Na kraju, Danijela Romo je pozvala ljude da nastave da slusaju "Glas srca", njen novi diskografski materijal. Takodje, cestitala je Maksin Vudsajd 26-godisnjicu njene emisije, koju ce "Sve za zene" uskoro napuniti.

Pa ako je ona odusevljena ovim, ja cu da padnem na teme. smile
Ovo sam morala da prevedem, bilo je vazno, i nadam se da nikome nece smetati, bar ne mnogo. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics