EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Daniela Romo

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Daniela Romo

Post by kristinkv86 on 27.10.15 18:07

Upravo mi je, sa fb-a, stigla jako vazna stvar, koja se tice serije:

DAJU "HOTELU" BLAGOSLOV

Gomes Fernandes nudi televizijsku seriju, sa glumcima veoma iskusnim na filmu i u pozoristu

Kladeci se na produkciju koja ukljucuje vise troskova za format i glumacku postavu koja se sastoji od pozorisnih, televizijskih i filmskih glumaca, Roberto Gomes Fernandes ce za mali ekran snimiti seriju "Hotel tajni".
Juce, produkcijska ekipa, ciji su glavni junaci Irene Asuela i Erik Elijas, okupila se u Studiju 10 "Televise San Anhel"da bi misom proslavili pocetak snimanja.
"Siguran sam da je ovo projekat koji ce bar biti primecen, uspeh nije zagarantovan i ne postoji formula da se on dostigne, ali je "Hotel"... proizvod velikog kvaliteta, koji podrazumeva vece troskove, zato sto se radi o seriji epohe. Mislim da je ekipa koju smo izabrali puna velikih glumaca. U pitanju je izuzetna prica, koju vredi truda ispricati nasim, meksickim elementima, pocev od glumacke postave. U januaru krece sa emitovanjem na "Univision"-u, a posle ce imati premijeru u Meksiku", rekao je Gomes u intervjuu.
Prica, adaptacija spanske serije "Hotel Grand", bice ispricana u 80 epizoda, podeljenih u dve sezone, a iako je cinjenica da ce premijeru imati u 2016. godini, producent je rekao da ne zna kog ce datuma stici na "Kanal zvezda".
Asuela nas je uverila da je u pitanju projekat koji vredi ispricati na televiziji, i da je iz tog razloga prihvatila da njemu podredi svoju ulogu majke (porodila se u aprilu).
"Za mene je ogromna nagrada to sto me je Roberto izabrao kao glavnu junakinju, veoma sam zadovoljna sto se, takodje, i reditelj Fransisko Franko kladio na mene. U pitanju je prica za koju mislim da vredi da bude ispricana publici, kao i to sto imam priliku da radim lik iz neverovatne epohe, za to je potrebno mnogo zanata i discipline. A imala sam i ogromnu zelju da se priblizim publici, koja skoro da i ne poznaje to kakva je televizija", ispricala je Irene, koja ce podariti zivot Isabel.
Elijas nam je, sa svoje strane, rekao da uzima casove ulicne tuce, buduci da je to nesto sto ce zahtevati njegov lik. Dijana Braco, Huan Ferara, Ilse Salas i Karlos Rivera upotpunjuju glumacku postavu.
"Ovaj projekat objedinjuje mnogo atraktivnih stvari, kao sto je, na primer, ta da ovde mozemo videti glumce koji ne rade telenovele. Okuplja se veoma talentovana ekipa", kaze glumica Ilse Salas.

To je to, samo sam ja kasno uocila da mi je ovo vise za temu o seriji, a ne za Danijelinu, al' dobro, ona ovde glumi, pa i nije tolika greska. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3304

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.10.15 23:06

DANIJELA ROMO JE VEOMA ZADOVOLJNA ZBOG SVOG UCESCA U "HOTELU TAJNI"... SA SJAJNOM GLUMACKOM POSTAVOM. SA FLOR RUBIO

26.oktobar 2015. godine

Glumica i pevacica Danijela Romo je rekla da je veoma zadovoljna zbog svog ucesca u "Hotelu tajni", pored pripremljene i potpune glumacke postave, koja takve glumce ukljucuje od glumackih veterana, do novih glumaca.
"Veoma sam zadovoljna, ono sto je meni vazno, to su likovi, da te likove istinski izgradim, da im podarim zivot, nije mi vazan ambijent, radila sam u mnogim ambijentima".
Sa druge strane, Danijela Romo je izrazila svoju zahvalnost Himeni Navarete, sa kojom je radila u "Oluji", a koju su, zbog njene glume, svojevremeno kritikovali.
"Ja cu Himenu podrzavati i bicu joj zahvalna celog zivota zbog svega sto mi je dala da bih ja mogla da odglumim Mersedes, osim toga, mnogo ljudi gresi, zato sto ja nikad nisam videla da se neko toliko predaje necemu, da je toliko spremna da uci i da cini sve da bi tumacila dva lika; ona je devojka koja je prevazisla mnoge prepreke, divna je osoba i veoma profesionalna".

Ako Danijela ovo kaze, ja bih joj verovala. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 29.10.15 11:35

DANIJELA ROMO CE POKAZATI PROMENU IZGLEDA U "HOTELU TAJNI"

28.oktobar 2015.godine

Glumica Danijela Romo ce podariti zivot liku koji ce cuvati mnoge tajne, u skorasnjoj telenoveli Roberta Gomesa Fernandesa, "Hotel tajni".
"Osecam se veoma zahvalnom i pocastvovanom zbog toga sto me je Roberto ukljucio u ovaj projekat, vec smo svi probali kostime epohe, veoma je vazno videti se, da bi znao odakle dolazis i ko ces biti", izjavila je u intervjuu.
Lik Romo ce se zvati Anhela, koja ce imati primetnu promenu izgleda, "transformacija ce nastupiti od fizickog, da bi se pretvorio u lik,  kada se prvi put vidis u karakterizaciji, to je divno", dodala je.
Sto se tice licnosti u ovoj ulozi, radije je izabrala da ne otkriva unapred mnogo toga, zato sto je naznacila da "zaista cuva mnoge tajne, i pruzice nam mnostvo iznenadjenja", potvrdila je.
Osim toga, rekla je da smatra da ce to biti divan posao, ali tezak, u kome ce morati da udje u cipele zene sa veoma teskim karakterom, za koju se nada da ce biti veoma draga televizijskim gledaocima, buduci da za nju to vec jeste.
Takodje je napomenula da se oseca veoma srecnom sto moze da podeli ovaj posao sa svojim kolegama, sa kojima je isla na glumacke radionice, da bi dodatno ispolirali svoje ucesce.
Ova, takodje pevacica, razjasnila je da ne voli da radi dva projekta u isto vreme, zbog cega je vec zavrsila sa promocijom svog diska "Glas srca", koji je lansirala u prodaju ove godine.
"Vec sam zavrsila izvesne stvari oko promocije, vec smo snimili video, realizovala sam gomilu stvari da bih se posvetila telenoveli, ali ceo svet zna da se ja uvek posvecujem samo jednoj stvari, ne radim dve u isto vreme", podvukla je.
Sa druge strane, rekla je da i dalje sprovodi medicinske preglede, nakon sto je patila od raka dojke, i zahvalila je na tome sto postoji ceo mesec za pricu o ovoj bolesti; ipak, veruje da je najvaznije to sto, kako zene, tako i muskarci, moraju odlaziti na preglede.
"Moramo cuvati jedni druge, i razviti svest o tome da je ono sto je najvaznije, to da se cuvamo, zato sto je jedino sto imamo zivot, zbog cega bismo ga lose ziveli? Moramo se cuvati", zakljucila je.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marcipanko on 01.12.15 21:55

Uprabo se na Pink Action-u prikazuje neki film sa Danielom Romo

Marcipanko
Junior member
Junior member

Poruka : 95

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.12.15 22:01

Mislim da znam i koji je, garant da je "One Man's hero" sa Tomom Berindzerom. smile
P.S. Jeste, taj je, nasla sam ga i odgledala bez prevoda, sa spanskom sinhronizacijom, pre tri godine. smile

Last edited by kristinkv86 on 01.12.15 22:06; edited 1 time in total

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marcipanko on 01.12.15 22:03

Da,jeste.Bas se obradovah,reko konacno neko poznat.

Marcipanko
Junior member
Junior member

Poruka : 95

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.12.15 22:01

DANIJELA ROMO JE SRECNA ZBOG SVOG POVRATKA NA TELEVIZIJU

Danijela Romo se vraca glumi i muzici, vec potpuno oporavljena od raka dojke od kojeg je patila, kao i teskog lecenja kojem je podvrgnuta.
Glumica i pevacica se vraca na televiziju novom serijom, koju producira "Televisa", i koja nosi naslov "Hotel tajni": "Lik mi se veoma dopao, povezan je sa skoro svim likovima u prici, a scenario je predivno napisan. Zaista sam veoma zahvalna i odusevljena".
Danijela slavi zivot, a svoje bolesti se seca poput nocne more: "Vec znam kako je to biti bolestan, i jezivo je ziveti tako, moramo se cuvati", kaze Danijela, koja slavi zivot mnogobrojnim novim poslovnim projektima.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 11.12.15 19:35

USKORO CETE UPOZNATI ANHELU,KUCEPAZITELJKU "HOTELA TAJNI"

Anhela je guvernanta "Hotela tajni", kojim upravlja vojnickom disciplinom, a posebno hotelskom kuhinjom. Mnogo voli svog sina Andresa, koji radi kao sobar u istom hotelu, i kojeg je rodila vanbracno.
Anhela na prvi pogled lici na zlobnicu, ali svi garantuju da je jedan od najslozenijih likova, sa najvise nijansi u celoj seriji, i da ce se veoma dopasti publici.
Lik ce tumaciti sjajna glumica i pevacica Danijela Romo, koja je veoma srecna sto se na velika vrata vraca melodramama, nakon svoje koprotagonisticke uloge u "Oluji", iz 2013. godine.
Romo je visestruko talentovana glumica, koja na isti nacin interpretira nemilosrdne zlobnice, kao sto je gospodja Huana iz "Alborade", ili junakinje, kao sto je pricljiva i simpaticna Leti iz "Staza ljubavi".
Publiku velikim uzbudjenjem ispunjava to sto najzad moze da sazna kako ce se njen lik razvijati u ovom rimejku. Kazu da ce promena izgleda, kojoj se gospodja Romo podvrgla u svrhu tumacenja ovog lika, biti impresivna. A ona celog zivota ima ogroman broj fanova, zato sto je ratnica na pozornici i van nje. 

Naravno da jeste, o tome se i ne raspravlja. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 03.07.17 18:36

Daniela na Prvoj svetoj pričesti blizanaca Vicky Ruffo

https://www.instagram.com/p/BWD3_FxhAkQ/?taken-by=victoriaruffo

https://www.facebook.com/VictoriaRuffoWeb/photos/pcb.1596695920403967/1596695420404017/?type=3&theater

Dobra joj je boja kose

Posting Freak

Poruka : 1680

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 03.07.17 19:08

Kako ja obozavam ovu zenu, to vise nije normalno, dijagnoza teska. smile ziveli smile2 Predivna li je. naklon

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics