EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Omiljeni parovi

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Omiljeni parovi

Post by tae on 11.12.16 0:23

@Sasha wrote:Luciano D' Alessandra sam gledao u vise serija (Mi gorda bella, Estrambótica Anastasia, Te tengo en salsa, La viuda joven, Mi ex me tiene ganas), i mogu reci da je iritantan kad glumi negativce smile2 ... Kao pozitivac/glavni lik u Te tengo en salsa, mi je bio korektan ..
U ovom videu je stvarno simpatican, i lepo je sve uklopljeno u videu  wub  a i sto rece Stefan i fizicki bolje izgleda... Hteo sam ovu seriju da pratim, ali cela ta situacija oko advokata/slucajevima na latino-americki nacin mi se ne gleda
Hvala! Postala sam stručnjak, ide to mene.
Inače slučajevi nisu loši, iako ja gledam zbog ovog para najviše a imam dojam da će još barem jedan par biti jako dobar.
tae
Member
Member

Poruka : 336

Back to top Go down

Post by tae on 22.12.16 22:55

Evo morala sam ih opet stavit, samo jedna kratka scena. Frajer je fenomenalan, izvukli su najbolje iz njega.

tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by Xsica on 25.12.16 10:26

tae@ prešarmantan i zgodan je taj lik . Jel ima di da se skine ta serija ?Imam problem sa kompom pa ne mogu online gledati

Member
Member

Poruka : 202

Back to top Go down

Post by Stefan on 25.12.16 10:44

Luciano je odličan. wow

Inače, Xsica, sad vidim u tvom potpisu ovaj gifiz EARL, ja ne znam zašto se Martin Karpan u međuvremenu izoperisao kao idiot, sad liči na plastičnu lutku. ninja cry

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Xsica on 25.12.16 11:40

@Stefan wrote:Luciano je odličan. wow

Inače, Xsica, sad vidim u tvom potpisu ovaj gifiz EARL, ja ne znam zašto se Martin Karpan u međuvremenu izoperisao kao idiot, sad liči na plastičnu lutku. ninja cry

a da znam čudan je i meni sad, ovdje mi je bio u EARL baš zgodan i normalan muškarac. Zapravo niti ne razumijem zašto si to frajeri rade, očito ne shvaćaju da su tako manje privlačni i muževni sad

Member
Member

Back to top Go down

Post by tae on 25.12.16 14:47

@Xsica wrote:tae@ prešarmantan i zgodan je taj lik . Jel ima di da se skine ta serija ?Imam problem sa kompom pa ne mogu online gledati
Poslala sam ti pp. Obavezno gledaj, super su. I ona je prekrasna, sva je smotana, stalno nešto mrmlja sebi u bradu. A on je jedan izvrstan lik, un buen ser humano, vidi se da je ovo Monica pisala. Čekam da se nešto izdogađa pa da podivlja (kako to inače biva kod njenih likova). I Mabel Moreno i Ivan Lopez (Lalo LHDM) će biti dobar par, čekam da to krene. I naravno, bromance se nazire (trio D'Alessandro, Lopez i Rodrigo Candamil su super ekipa). Od glumaca su već podefilirali Geraldine Zivic, Nicolas Montero, Zharick Leon, Consuelo Luzardo, Estefania Borge, Kristina Lilley i ne znam tko sve ne. Izgleda da će se apsolutno svaki kolumbijski glumac ovdje pojaviti, makar kao epizodnjak.

Member

Back to top Go down

Post by Stef on 25.12.16 15:09

I meni su ovo dvoje super. wow
Ne gledam seriju, ali su wub

Btw, je l' Monica ovo pisala pre smrti ili je počela pa nije završila?

Posting Freak

Poruka : 7141
Godina : 20

Back to top Go down

Post by tae on 25.12.16 15:12

Počela pa nije završila. Valjda joj brat neće nešto zeznut do kraja.

Member

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 25.12.16 16:26

@tae wrote:
@Xsica wrote:tae@ prešarmantan i zgodan je taj lik . Jel ima di da se skine ta serija ?Imam problem sa kompom pa ne mogu online gledati
Poslala sam ti pp. Obavezno gledaj, super su. Od glumaca su već podefilirali Geraldine Zivic, Nicolas Montero, Zharick Leon, Consuelo Luzardo, Estefania Borge, Kristina Lilley i ne znam tko sve ne. Izgleda da će se apsolutno svaki kolumbijski glumac ovdje pojaviti, makar kao epizodnjak.
ae ako ti nije problem posalji i meni linkove i reci mi u kojoj se epizodi pojavila Geraldine wub
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3565

Back to top Go down

Post by Xsica on 27.12.16 21:47

pogledala sam prvu epku, super je smile a i ko u klipu frajer je stvarno boli glava zgodan i šarmantan

Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics