EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Una maid en Manhattan

Page 13 of 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Una maid en Manhattan

Post by Hierro on 06.11.12 21:37

I eto vec danas ubijen Khotanov lik. Nisam znao da ovde glumi ona lepa glumica sto je glumila Veronicu u Mi corazon insiste. smile Pojavila se kao Kristobalova devojka Silvija. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.11.12 22:27

Inače, mislio sam da će radnja početi dok je u hotelu kao što je to bio slučaju u filmu, a ne u Meksiku

Baš tako, i meni ovaj početak nije ništa posebno. Posle je mnogo bolje, serija nije ništa nevidjeno do sada, ali lagana i lepo uradjena priča jeste. Meni se 30 epizoda koje sam odgledao baš svidelo, sad čekam da pink stigne pa da nastavim.

Verovatno. Vidiš da nešto krije, siromašan sigurno nije. Očito hoće da otkrije građevinsku mafiju ili nešto tako

Nekog lika je nadgledao, pa da je posle otpustio. Ne sećam se tačno šta je bilo.

Da su izabrali bolji par za glavni siguran sam da bi serija dobro prosla

Serija je prvih par meseci imala odličnu gledanost, oko 7 pa i preko. A posle je bila oko 5-6 što je medju boljim gledanostiama na telemundu u odnosu na druge serije u to vreme.

Pojavila se kao Kristobalova devojka Silvija

Koliko se ja sećam mislim da se i ovde nije dugo zadržžala. Nisam siguran, al mislimda se kasnije ne pojavljuje. Možda grešim, davno sam ovo gledao.

Definitivno najbolji u seriji su Marisa i Lalito, njihove scene su fenomenalne. Tako pričaju otvoreno o svemu, kao da on ima 20 godina.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10200

Back to top Go down

Post by Ejpril on 07.11.12 9:35

Juče sam kao nešto pogledala seriju . Pa šta znam , ovako za opuštanje na tv-u nije loša . Mada slažem se da su glumci promašeni . Ja Litzy inače gotivim al ovde mi je skroz yuck a ona je još i super kad je uporedim sa drugima ( Paulo Quevedo , Khotan lolsign ) . Jedino mogu da pohvalim malog Lalita aw klinac je stvarno genije .

Senior member

Poruka : 885

Back to top Go down

Post by Phoebe on 07.11.12 19:42

@laki wrote:Verovatno. Vidiš da nešto krije, siromašan sigurno nije. Očito hoće da otkrije građevinsku mafiju ili nešto tako. smile2 Nisam gledao, samo pretpostavljam.

Znaci nije siromasan. Ja sam u pocetku mislila da jeste.

Nije losa serija, drzi paznju. smile
Phoebe
Senior member
Senior member

Poruka : 762
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Bayron on 08.11.12 19:33

meni je serija iznenađujuće dobra. smile2 pre ovog na pinku pogledao sam samo onih prvih 20 minuta, koje sam na brzinu prevrteo i stekao loš utisak. priča je za sad super zabavna, glumačka postava dosta osvežavajuća. najslabije tačke siller i spanglish. i da, vanessa villela izgleda baš moćno, mogla bi da bude sjajna negativka. aw

Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Aleks on 08.11.12 20:22

Moram priznati da mi se serija sve vise dopada, nekako mi je drugacija. Definitvno nastavljam da je pomno pratim.
Litzy mi je bila antipaticna iz "Danijele" ali pocinjem da je gotivim, ostali su mi ok winky
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1283
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Phoebe on 08.11.12 23:35

@Bayron wrote:meni je serija iznenađujuće dobra. smile2 pre ovog na pinku pogledao sam samo onih prvih 20 minuta, koje sam na brzinu prevrteo i stekao loš utisak. priča je za sad super zabavna, glumačka postava dosta osvežavajuća. najslabije tačke siller i spanglish. i da, vanessa villela izgleda baš moćno, mogla bi da bude sjajna negativka. aw

Izvini, a ko je spanglish? smile2 A za Sillera se slazem.

A vidim da ima dosta epizoda, tako da se nadam da nece ubacivati neke gluposti...
Phoebe
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bayron on 08.11.12 23:53

spanglish = spanish + english
kad u jednoj rečenici upotrebe dve engleske i 5 španskih reči.

Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Phoebe on 09.11.12 0:14

@Bayron wrote:spanglish = spanish + english
kad u jednoj rečenici upotrebe dve engleske i 5 španskih reči.

Oh. izgleda da je to bilo glupo pitanje. smile2
Phoebe
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Aleks on 12.11.12 0:00

Gledam svaku epizodu, ali moram da kazem da sam jako nezadovoljan konstantnim ubacivanjem engleskih reci i izraza > to sve mi vise trci po nervima! ljut
Takodje i lik Lala je preteran u smislu njegove inteligencije...mislim dete prica ko osoba od 20-30 godina! Sto se ostalog tice, sve mi je ok. smile
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1283
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next