EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Una maid en Manhattan

Page 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Una maid en Manhattan

Post by Direwolf on 24.04.13 2:21

@Aurora wrote:Ovo sam razmišljala da pogledam koju epizodu,ali sam odustala jer me nekako ne privlači,ne sviđa mi se baš naziv,Eugenio Siller i Vanessa Villela su mi super,ali odbija me glavna glumica Litzy,gledala sam ju kao Margaritu u Amarte así gdje mi je bila super naslovna pjesma,a serija nije bila baš nešto,totalno nepoznati glumci (jedini poznat u cijeloj glumačkoj ekipi mi je bio Mauricio Ochmann koji je glumio Ignacija),a ovi svi ostali glumci su mi bili potpuno nepoznati i nije mi baš legla,kao glumica ništa posebno,tako da mislim da ova serija otpada.Kakva je serija,jel zanimljiva?

ni meni se nesto ne svidja Litzy i ja sam je isto gledao kao Margaritu u Amarte asi samo sto je meni bila serija dobra. znam da sam je snimao da bih je gledao posto sam bio u skoli kada se emitovala. a Mauricio je mnogo dobar glumac i igrao bas super ulogu

a ni meni nije nesto poznata glumacka postaava u ovoj seriji. jesu neki ali ne svi smile2
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 503
Godina : 26

Back to top Go down

Post by MStefan on 18.05.13 17:14

Ovi ga vuku skroz. Sve se vrti u krug. Pogledam ponekad, kada imam vremena, čisto da budem u toku, ali ono, skoro da se ništa ne dešava. Marisa i Kristobal smaraju, jedino Sara donekle izvlači prosek. Mali Lalo je interesantan lik. Gleda li neko ovo?

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by MStefan on 17.06.13 17:21

Današnja epizoda je bila fenomenalna! Još samo četiri epizode je ostalo, jeste da je bio veliki smor do sada, ali je ovo sada i više nego zabavno!
Jaja: ''Bruno gej? Nemoguće! Znam iz ličnog iskustva!'' roflnaklon

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by Aleks on 17.06.13 18:13

Da, napokon se polako sve otkriva. Radnja jeste prilično usporena ali dobro, niko u seriji nije ubačen tek onako. Svako ima neko svoje mesto i svoju priču. Sve je natenane objašnjeno i ima logike.
Nimalo se ne kajem što sam snimio svih do sada 159 epizoda. smile2

Naravno, Jaja je legenda! egyptianthumbsup
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1272
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Hierro on 18.06.13 13:54

Odgledacu ove preostale epizode, jucerasnja je bila veoma zanimljiva.
Sto je Sara rekla Brunu da ga ona nije "spasila" sada bi se prostituisao u nekom jeftinom klubu. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1644
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Aleks on 18.06.13 13:59

Ovako se prostituisao u njenoj hotelskoj sobi. smile2 rofl
Aleks
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Hierro on 21.06.13 16:26

Odgledao sam poslednju epizodu i nije bila losa. Kaliksta ubila Estanisla-a, Sara u zatvoru. I sad u zatvoru je sluskinja Katalini Lucero(cisti joj obucu itd).Nekako mi zao Sare. Ona i Bruno su mi bili omiljeni likovi u seriji. A Bruno sa koliko je zena bio u toku serije sada je ostao sam i koliko sam skontao nastavio da se prostituise. 
Vanesa Villela je bila odlicna kao negativka, kakav joj je samo bio pogled kad je jurila Lala i Victora. Svidelo mi se na kraju kada je Marisa pricala o svakome(ko je kako zavrsio) i poslednja recenica im je bas dobra. 

Seriju nisam pratio redovno, vec sam samo bacio pogled kad sam imao vremena i po ovome sto sam video uopste nije bila losa. Sasvim opustajuca. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1644
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Aleks on 21.06.13 19:14

@Hierro wrote:Svidelo mi se na kraju kada je Marisa pricala o svakome(ko je kako zavrsio) i poslednja recenica im je bas dobra. 

thumbup

Recimo da se nažalost završila. Baš sam se vezao za nju prethodnih 8 meseci. Jako dobro odrađena poslednja epizoda. Sve je išlo umereno. Nisu samo nabacali scene i zbrzali ko u AB. Sare mi je čak bilo i žao na kraju. Iako sam bio skeptičan kad je počela serija u novembru vremenom mi je prirasla srcu. smile
Do kraja dana postavljam poslednju epizodu na forum.
Aleks
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Aleks on 21.06.13 21:31

POSLEDNJA EPIZODA:

Aleks
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jvsim on 14.10.13 0:43

Odgledana 1.epizoda na Pink Soapu.Prvih par minuta sam se smorio.Iz jednog grada u drugi,iz drugog u treci..Ali me nesto vuce da gledam seriju.Dacu joj sansu.

Member
Member

Poruka : 265

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics