EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Relaciones peligrosas

Page 1 of 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

View previous topic View next topic Go down

Relaciones peligrosas

Post by Bayron on 25.08.11 16:52

RELACIONES PELIGROSAS

Telemundo Studios Miami, 2012
Broj epizoda: 110

Miranda, koja je tek postala profesorka i sprema se da počne da radi u jednoj srednjoj školi, zaljubljuje se u Maurisija, mladića koji je nekoliko godina mlađi od nje. Ne samo da će sama sa sobom voditi borbu zbog te razlike u godinama, već će se ispostaviti da je Maurisio učenik škole u kojoj će ona raditi. Novonastale okolnosti biće teško iskušenje za profesorku i učenika, pogotovo kada otkriju da ih veže prava ljubav, a ne samo prolazna avantura, kako se na početku moglo pretpostaviti. Miranda će pokušati da suzbije svoja osećanja, koja sa jedne strane čine da se oseća kao tinejdžerka, dok je sa druge strane dovode u moralne, etičke i socijalne dileme. Međutim, što više pokušava da se odupre ljubavi, to će se dublje zaljubljivati. Njena osećanja su toliko jaka, da će biti prekasno da zaboravi na njih kada se nađe na rubu zakona i počini krivično delo jer je otpočela ljubavnu vezu sa maloletnikom.

Poprište radnje ove uzbudljive priče je dvojezična, špansko-engleska škola u Majamiju. Tu se četvoro mladih ljudi, tek diplomiranih profesora, nalazi pred velikim izazovom - naučiti adolescente nečemu. Oni koračaju putevima drame, strasti, sumnji, nesigurnosti, promašaja i uspeha, a sama priča pripoveda se vrlo realnim tonom, koji nameće život mnogih porodica, onih koje se u SAD bore da prežive.

Većina likova su latinoamerički imigranti, a svaki od njih ima svoju priču, koja zajedno sa ostalim pričama čini riznicu snova, nadanja i načina za suočavanje sa životom. Neki od učenika ne govore savršeno engleski, drugi imaju problema sa španskim, a ima i onih kojima je teško da se sporazumeju na oba jezika. Jedni dolaze iz siromašnih porodica, dok su drugi oduvek imali sve. Jedni su primorani da učine sve ne bi li dostigli „američki san“. Drugi su ga pak već dostigli i uradili bi sve da se probude. Svi oni smešteni su u surovu realnost zemlje koja im ne pripada.

Posebno je zanimljiva priča dvoje učenika koji proživljavaju ljubav Romea i Julije. Zabranjeno im je da se vole, jer je Sofija bele puti, dok je Žan Pjer crnac. Njihova veza izazvaće brojne polemike, ali će istovremeno i razbiti sve tabue koji vladaju u naizgled konzervativnoj sredini.

Sa druge strane, pratimo priču Gonzala, tinejdžera koji dolazi u SAD da se posle mnogo vremena sretne sa majkom koja ga je ostavila u Meksiku dok je još bio dečak. On stiže u „obećanu zemlju“, dom u kome ne poznaje nikoga, niti iko poznaje njega. Ima majku sa kojom se čuo samo telefonom tokom poslednjih deset godina, sestricu koja ne govori španski i očuha koji ga jedva razume. Mržnju koja se u njemu gomilala godinama izbacuje iz sebe pretvarajući se u školskog siledžiju, noćnu moru slabijih.

Ovo je priča bez negativaca. Zloba ovde nema konkretno ime, već je predstavljena kroz netoleranciju, diskriminaciju, mržnju, ruganje, nerazumevanje, odsustvo komunikacije sa porodicom, impotenciju, samoću, napuštanje, frustraciju, ovisnost... Zlobu predstavljaju zabranjene strasti, rasizam, depresija, zlostavljanje, nasilje. Na kraju, sve su to osećanja koja nam život nameće u odrastanju, dok od dece postajemo ljudi ili iz jedne etape života prelazimo u drugu. Školski dani za mnoge će biti teški, ali ponekad puni lepih iskustava i nade koja jasno pokazuje da su za sreću dovoljni dom, porodica i dobri prijatelji.

Uloge:

Sandra Echeverría - Miranda Cruz
Gabriel Coronel - Mauricio Blanco
Ana Layevska - Patricia Milano
Gonzalo García Vivanco - Juan Pablo Reyes "JP"
Maritza Bustamante - Ana Conde
Carlos Ferro - Santiago Madrazo
Dad Dager - Clemencia "La Nena"
Jorge Consejo - Gilberto Verdugo
Kevin Aponte - Alejandro Portillo
Danilo Carrera - Leonardo Máximo
Jonathan Freudman - Diego Barón
Ana Carolina Grajales - Sofía Blanco
Alex Hernández - Sebastián
Yrahid Leylanni - Yesenia Rivera
Christina Mason - Nora Guzmán
Alma Matrecito - Violeta Verdugo "VV"
Oscar Priego - Gonzalo Mendoza
Isaac Reyes - Oliver Torres
Ana Lorena Sánchez - Elizabeth Gómez
Cesar Lacoste - Manuel

Last edited by Bayron on 24.10.12 18:13; edited 3 times in total
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Relaciones peligrosas

Post by Bayron on 25.08.11 16:52

DEMO:

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by hari_95 on 27.08.11 22:08

Izgleda da ce dio casta biti Jason Canela

Ima ga i na drugim slikama sa castinga tako da ce verovatno ucestvovati ovdje. Naravno, sto bi uzeli nekog drugog pored ovakvog 'talenta' zvizd

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by Stefy on 28.08.11 15:01

Možda bacim pogled, ali me ne zanima nešto preterano. Očekivao sma glumce sa pilota, ali sigurno neće oni biti u seriji. Jason Canela je meni užasan glumac, gledao sam ga u Elisi i nema veze sa glumom. -.-

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4000
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Marko on 28.08.11 15:07

Na brata netalentovan!
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 693
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by joey on 28.08.11 18:31

Pa verovatno Jencarlos to sredio .. pa msm i ja bi za brata uradio, bio bi budala kad ne bih potegao neke veze kad već mogu. Ne znam kako glumi, nisam gledao puno Elisu.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Stefy on 28.08.11 19:49

I ja sam to rekao Hariju, on je 100% u Telemundu preko veze, tu nema sumnje. Ja sam celu Elisu odgledao i tamo mi je očaj, nisam ga uopšte voleo. stars

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4000
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.09.11 21:59

ja stvarno ne znam, ali svima preporucujem da odgledate spansku verziju koja je odlicna... telemudno ce od tinjdz serije da napravi telenovelu... ne verujem da ce na dobro sve ovo da izadje smile

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 80/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3524

Back to top Go down

Post by ZwRkErDa on 15.09.11 16:22

Sa demoa mi se jedino sviđa lik Maritze, ovi ostali (i stariji i mlađi) su k'o ne daj bože!

Member

Poruka : 219
Godina : 23

Back to top Go down

Post by hari_95 on 08.10.11 19:13

Cristina Urgel (La Reina del Sur) će učestvovati u telenoveli

naklon aw

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681