EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Relaciones peligrosas

Page 18 of 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Relaciones peligrosas

Post by laki on 23.06.12 11:00

Poslednja epizoda je u ponedeljak, 25. juna
Broj epizoda: 108

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by @lex on 23.06.12 14:52

Zar nije 109? Trebalo bi da je emitovano vec 108.
@lex
Member
Member

Poruka : 220

Back to top Go down

Post by laki on 23.06.12 15:28

Noup, 108.
RP nije emitovana 12. juna zbog fudbalske utakmice pa zato i zabuna oko epizoda.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 26.06.12 9:39

Kraj

Alterativni kraj

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.06.12 16:04

Gledao sam sinoć uživo kraj negde od polovine... Bilo je više nego dosadno. Al svakako planiram da odgledam ovih 30-ak epizoda što nisam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.09.12 17:12

I konačno odgledao seriju do kraja. Na kraju mi ovo i nije ispalo toliko loše,zanimljiv mi je bio ovaj drugi deo serije.

Najveća zamerka na seriju mi je to što su zapostavili sve likove zbog Mirande i Maurisia. Ovi mladi što su kao glavne uloge pojavljivali su se tek tako da popune prazan prostor izmedju Mirandinih i Maurisijevih scena.

Ova mala što glumi Sofiu mi je baš slatka, od samog početka sam očekivao nešto zanimljivo sa njom i na kraju ništa se nije desilo. U početku je kao bila sa Casiusom, onda je on otišao iz serije, pa se njen lik sveo na to da teši Maurisija. Sad se u poslednjoj epizodi kad je prošlo 5 godina pojavio Casius i njih dvoje su u vezi, Carmen ga je prihvatila... Ne znam šta je bilo sa onim delom iz promosa kad ga ona dovodi kući a njeni ga odbacuju jer je crnac, toga u seirji nije bilo.

Onda Sebastianova uloga imala je značaja samo na početku kad mu se brat ubio, kasnije se skoro nije ni pojavljivao, pa je sad na kraju završio sa Norom. Ovo sa Norom, Diegom, Alehandrom I Sebastianom mi baš glupo ispalo. Ona je znala da je gej, udala se za njega zbog papira, a i kako bi udovoljivli njegovom ocu, živeli su 5 godina u braku, ona ga varala sa Sebastianom. I sad na krjau na onoj zabavi pred svima ona dolazi sa Sebastianom, Diego govori da voli Aleksa... Bezveze. Ne znam zašto telemundo uopšte u ubacuje gej parove kad toliko cenzuriše sve u vezi njih. Umesto da se poljube oni se zagrle... U originalu gejevi su glavni likovi a ovde pojave se jednom u 10 epizoda.

Eto od ovih mladjih bitniju ulogu su imali Elizabet, Leo i Gonzalo.

Klementina se na kraju nije pojavila, i to mi se nije svidelo. Njen lik su mogli više da iskoriste, imala je potencijala.

Paty i Juaco su mi super par... A tek njihove trojke. Što bi Juaco rekao mali monstrumi. Paty mi je od samog početka super lik, prava drugarica.

Anaconda iliti Ana Conde mi se baš svidela... Nekako mi je najrealniji lik, ni previše dobra ni previše loša. Svidelo mi se što ona na kraju nije oprostila sve Huliji, ostala je dosledna sebi. Kao što sam rekao dosta realan lik, mlada, obrazovana žena, bori se za svoje interese, ne propušta prilike... Nekima je zbog toga loša, meni ne.

Olivia se na kraju pokajala, al džabe nervirala me je celu seriju.

JP mi je tako odvratan, Miranda je baš ispala glupa sa njim... Ne kapiram da je više verovala njemu nego recimo Paty. Znam ja da nije htela da uvlači Pat u celu tu priču, da je vuče po sudu, al opet Paty je njoj sve pričala, ništa nije krila od nje.

Gonzalo i Yesenia su valjda ostali sami na kraju... Lepo mu je je ona rekla na kraju: "Ni u naredna dva života ostali neće uspeti da zaborava šta je sve uradio, a ne za 5 godina." Svidelo mi se što ona na kraju nije završila sa njim. Nije Gonzalo bio ne znam ni ja kakva zloća, al opet je radio neke stvari preko kojih ne bi trebalo preći. Što se tiče Yesenie drago mi je što je završila sama, jeste ona spadala u grupu pozitivaca al opet je znala užasno da me iznervira.

E sad ono što mi se najviše svidelo... Drago mi je što je Miranda ipak osudjena i provela 5 godina u zatvoru. Nerealno bi bilo da nije tako. Ipak je počinila krivično delo(mislim krivično delo je više nego glupo), al zakon je kod njih takav i bilo bi glupo da joj je sad tek tako oprošteno. Ceo kraj oko Mirande i Maurisija mi se svideo, ono kad donosi ćerku u zatvor, pa kad izlazi iz zatvora... Mogu reći da ja volim čudne i neobične krajeve, al ovde mi je ipak draže što su na kraju završili zajedno a ne kao u alternativnom kraju. Toliko toga su prošli, njihova priča u ovim poslednjim epizodama je bila tako tužna da mi je drago što su na kraju srećni. Super su mi par Sandra i Gabriel.

Sve u svemu, ovo nije bila tako loša serija. Moje ocena nek bude 7/10.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 04.09.12 21:09

Ovo ja planiram pogledati nakon "La casa de al lado"(od ovoga mi ostalo nekih 50-ak epizoda).

Last edited by Hierro on 04.09.12 21:16; edited 1 time in total
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1679
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.09.12 21:16

Ne znam šta bih ti rekao... Ja sam završio jer sam uporedo sa emitovanjem gledao do neke 70. epizode pa mi onda bilo glupo da ne odgledam još ovih 30-ak. A znam da sam mnogo puta dok sam premijerno gledao hteo da odustanem. Sad sam odgledao za par dana ovih 30 epizoda i nije mi na kraju tako loše ispalo.

Kao što sam rekao najveći problem je što su previše pažnje posvetili Mirandi i Maurisiju. Znali su često da se po 2-3 epizode vrte u krug i da se ništa ne desi.

Ne znam... Počni sa gledanjem pa odluči sam dal ćeš nastaviti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Nathan on 19.09.12 11:01

Završila na acasi pa sam odgledao kraj, nije bila toliko loša no sredili su većinu sa ovim dilanjem droga pa na kraju ispada da je Juan Pablo brat od onog što ju je htio ubiti zbog neriješenih dugova iz prošlosti pa se tu sve zakompliciralo. Jedino je Olivia meni bila crna točka serije, iritantna je i parala je živce sa svakom izgovoren riječi, to je bila opća katastrofa. Sve su svemu ok je serijica, mogla je biti bolja pa me sada zanima kakva je originalna FOQ.
Inače ima 110 inter epizoda. winky

Senior member

Poruka : 735

Back to top Go down

Post by Marido98 on 26.04.14 14:52

Da li neko moze da mi kaze sta se zapravo desilo u prvoj epizodi pa se onaj decko bacio sa terase? Da ne bih gledao celu seriju samo to da otkrijem.

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 18 of 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics