EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pitanja

Page 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Pitanja

Post by Miloš92 on 28.08.11 1:37

Gde imaju linkovi epizoda? LMEEE mi je jedna od omiljenih?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by joey on 01.09.11 9:01

E ljudi, treba mi pomoć ... radi se o jednoj seriji, da mi pomognete da se setim naziva, ja sam je davno gledao.

Ja msm da nije iz Televise ni iz Telemunda (jer se emitovala na RTRS kod mene, a on ne emituje serije iz te produkcije).

Sećam se ovoga: (Valjda) glavni junak se izgubi jedno vreme u šumi, nema ga duuugo, zbog nedostatka hrane, jede crve, porodica se brine. U toj seriji takođe ima i magije, nešto je sa glavnom negativkom povezano. Nisam puno objasnio, ali ako je iko gledao, setiće se ... winky Ja se ničeg više ne sećam, a baš mi treba da saznam naziv ..

EDIT: Ne znam zašto, mislim da je brazilska a tu će mi Franko najbolje pomoći ... winky
EDIT: Samo naviru sjećanja ... rofl rofl čini mi se da je u entradi prikazivano kao morsko dno, tako nešto, i da je kao neka providna životinja stalno bila tu ... rofl rofl
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Bad boy on 01.09.11 10:11

Kralj stočara se zove, mislim.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by laki on 01.09.11 10:36

@Bad boy wrote:Kralj stočara se zove, mislim.
Aha ... O rei do gado

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by joey on 01.09.11 10:39

E, hvala ta jeste Kralj stočara ... ali ova druga, nešto se radnja odvija kod mora, i ima magije u seriji, isto brazilska čini mi se ... na vrh jezikaaaa, kako ovo mrzim ... pokušaću da se setim ..

EDIT: LUKA ČUDA, Porto dos milagres! Jedva samj našao ... preko teme "prikazane novele", gledao sam koji su mi nazivi iz Brazila baš poznati i gledao njihove entrada i evo, to je ta.

Odlična serija bila, stvarno!

Jbt, a ja mislio da sam prvu braz. koju sam odgledao bila Indija..a ustvari sam već ih nekoiko odgledao ... facepalm
joey
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 01.09.11 10:44

Predohitrio si me ... taman sam hteo da ti napišem da prema prikazanim novelama može samo biti "Luka čuda" plez:

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by joey on 01.09.11 10:46

Hvala u svakom slučaju! winky
joey
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 03.09.11 22:36

malopre sam naleteo na yt na intro za telenovelu Antonella cool obozavam pesmu iz serije wub

znam da je to bilo kod nas pre Hrista, na Stankomu ja mislim, samo me zanima kada se kod nas tacno emitovala ako iko zna? meni se cini krajem 90-ih? Gledao sam tu seriju kao mali i uvek mi je bila cudna ne znam zasto. Znam da sam se plasio nekih likova. Secam se da je neko pao sa balkona. rofl

Isto tako jel se iko seca serije Alen luz de luna? I to je bilo pre Hrista rofl wow

Posting Freak

Poruka : 1996

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 14.09.11 22:27

Ostala mi poslednja epizoda neke telenovele u glavi, ali ne mogu da se setim koje.Help!
Znači...Mislim da dete i otac(protagonista) odlaze, a protagonistkinja ostaje sama.I onda prolaze godine i ona stoji na tom mestu gde su se oprostili i pored nje se dokotrlja lopta.Vrati ona loptu dečaku, kad to njen sin i njen dragi se vratili. smile2 I onda se njih dvoje poljube na starom mestu i kraj.
Zna li neko koja je to telenovela?Kad i gde se prikazivala?

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 600

Back to top Go down

Post by Sava on 14.09.11 22:48

Posting Freak

Poruka : 1996

Back to top Go down

Post by Sponsored content