EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pitanja

Page 21 of 23 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Pitanja

Post by kristinkv86 on 14.06.17 13:19

Ali je zato za mene "Kasandra" besmrtan klasik, u poredjenju sa kojim mi "Peregrina" deluje beznacajno. Ja se zaista izvinjavam sto sam ovo ovako napisala.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Stefy on 14.06.17 14:15

Mi koji Kasandru nismo gledali premijerno kad je bila bum ne možemo istu da smatramo nekom vanserijskom serijom jer to nije. Obična sapunica sa jedinstvenom pričom prodata u mnogo zemalja širom sveta, stoga jednako uspešna. zvizd Dok sam je gledao, meni u njoj ništa nije bilo toliko spektakularno i fenomenalno koliko su ljudi zapravo načinili od nje da bude takva. I razumem nekome da je nostalgično povezan sa njom i da će mu uvek biti nešto neviđeno, kod mene je takav slučaj sa "Rubi" jer je ona meni ono što je većini ovde svojevremeno bila Kasandra. Kasandra kao Kasandra kod mene nije izazvala nikakvo oduševljenje, a kamoli da mi postane neki klasik ili šta već.

Ovim ne želim da kažem da je Peregrina bolja, ali ja sam nju prvu gledao i više mi je legla. Ne znam kakva bi mi bila sad da je gledam.

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Milorad93 on 20.07.17 21:52

Zna li neko sto telemundo na yt objavljiva samo deo epizode serije a ne celu?Mislim ako vec izbaciju, sto ne izbace celu?

Milorad93
Member
Member

Poruka : 377
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Latinac on 20.07.17 21:59

Da bi ostatak gledali na njihovom sajtu, ukoliko nas zainteresuje.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2446

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Anamarija on 23.08.17 12:19

Ne vidim posebnu temu za ovakve stvari, pa ću pitati ovde. Sećam se nekih scena, ali ne i imena telenovela koje sam gledala u detinjstvu, obe na Košavi, možda i na Politici.

U prvoj, neka devojka dolazi u siromašni kvart, primaju je u kuću neka deca, siročići valjda, sa njima živi. Pre toga je valjda bila silovana, ima neki beleg (lobanja, čini mi se), to joj je tip ostavio na grudima. Mislim da posle ona pronađe još neku devojku sa istim belegom, taj tip je čini mi se, glavni negativac od kog ona i beži. I čini mi se da u nekom trenutku on završi u invalidskim kolicima, i da nosi kaubojski šešir stalno. Ona kroz celu seriju zapravo beži od njega, ili je došla da ga traži, ne sećam se više. Glavna glumica je neka crnka/brineta, koliko se sećam.

U drugoj se sećam samo žene/čoveka sa rukavicama i u kolicima, pošto ima neke opekotine iz nesreće, serija se manje-više dešava u nekim kancelarijama, i čovek i žena su negativci tu, mislim da su majka i sin, ili tako nešto.

Možda je sve ovo čak i ista serija.

Znam da su opisi neverovatno glupi, ali bukvalno se samo toga sećam, vrtela sam sinopsise sa spiska serija emitovanih kod nas, ništa poznato.

Anamarija
Newbie
Newbie

Poruka : 6

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 23.08.17 12:31

@Anamarija
Koliko se sećam mislim da je to serija Maria Bonita sa Adelom Norijegom u glavnoj ulozi.
Ona je glumila pevačicu koja dolazi u neku zemlju da peva za predsednika a taj što žigoše žene je predsednikov vanbračni sin,posle se svašta izdešava,ali on i Maria se zapravo vole ali serija nema srećan kraj jer ona pogine na kraju.
Ne sećam se da je neko bio u kolicima u toj seriji,možda je to druga serija ili sam ja zaboravila ipak je to davno bilo.Ali ovo sa žigosanjem je Maria Bonita.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by Anamarija on 23.08.17 14:43

U pravu si, jeste druga serija, neka sa Politike, sad mi reče drugarica. Pomešala sam jer su mi slične glumice valjda.

Jeste Maria Bonita, ne mogu da verujem da se Adele nisam setila, a volim je. Hvala! aplauz

Anamarija
Newbie
Newbie

Poruka : 6

Back to top Go down

Post by Ángel on 14.09.17 20:26

Da li se seća neko do koje epizode je O clone emitovana prošlog leta na Happy-u? Čini mi se do neke 40-50 epizode, ali nisam siguran... cesces

Moderator

Poruka : 8385

Back to top Go down

Post by Stef on 14.09.17 20:43

Mislim da je do 30 i neke, tu oko 35. čini mi se da su prestali.

Posting Freak

Poruka : 7142
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Ángel on 14.09.17 20:48

E, znam da je tako nešto bilo, hvala. plez

Moderator

Poruka : 8385

Back to top Go down

Post by Sponsored content