EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pitanja

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

View previous topic View next topic Go down

Re: Pitanja

Post by kristinkv86 on 14.06.17 13:19

Ali je zato za mene "Kasandra" besmrtan klasik, u poredjenju sa kojim mi "Peregrina" deluje beznacajno. Ja se zaista izvinjavam sto sam ovo ovako napisala.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3278

Back to top Go down

Re: Pitanja

Post by Stefy on 14.06.17 14:15

Mi koji Kasandru nismo gledali premijerno kad je bila bum ne možemo istu da smatramo nekom vanserijskom serijom jer to nije. Obična sapunica sa jedinstvenom pričom prodata u mnogo zemalja širom sveta, stoga jednako uspešna. zvizd Dok sam je gledao, meni u njoj ništa nije bilo toliko spektakularno i fenomenalno koliko su ljudi zapravo načinili od nje da bude takva. I razumem nekome da je nostalgično povezan sa njom i da će mu uvek biti nešto neviđeno, kod mene je takav slučaj sa "Rubi" jer je ona meni ono što je većini ovde svojevremeno bila Kasandra. Kasandra kao Kasandra kod mene nije izazvala nikakvo oduševljenje, a kamoli da mi postane neki klasik ili šta već.

Ovim ne želim da kažem da je Peregrina bolja, ali ja sam nju prvu gledao i više mi je legla. Ne znam kakva bi mi bila sad da je gledam.

Moderator

Poruka : 3831
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

View previous topic View next topic Back to top