EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Aunque me cueste la vida

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Aunque me cueste la vida

Post by Stefan on 28.08.11 0:24

AUNQUE ME CUESTE LA VIDA
(SVE ZA LJUBAV)

RCTV, 1998.
Broj epizoda: 126

Zbog izdaje, ovi bodeži ukrstiće se u tvom srcu. Bacam prokletstvo na sve device ovog sela, koje će se prenositi sa generacije na generaciju. Svaka devojka koja se poput tebe, u noći Festivala punog meseca zaljubi uz pomoć zvezdanog praha, neće moći da sjedini svoje telo sa telom voljenog čoveka, jer će on onda umreti.

Sto godina kasnije...

Na seoskom festivalu Noći punog meseca, misteriozna Ciganka predviđa prostodušnoj Teresi Larrazabal da će upoznati tri čoveka, a čarolija zvezdanog praha pomoći je joj da otkrije koji će joj od njih pomoći, koji će dati sve od sebe da je uništi, te koji će biti ljubav njenog života.

Istovremeno, u selo se posle dvadeset godina odsustva vraća Belgica Michelena, koja prezire Teresinog oca Teofila iz dna duše, jer ju je u mladosti ostavio kako bi se oženio bogatašicom Martirio Konde. Belgica sada oseća samo gorčinu i mržnju prema čoveku koga je nekada volela. Ona planira da iskoristi svoje sinove, Vicentea i Pedra Armanda, da bi mu se osvetila. Naime, ohola žena je naumila da Vicente zavede Teofilovu mlađu ćerku Juliu, dok Pedro mora da osvoji Teresino srce. Njih dvojica treba da slome srca dveju devojaka, baš onako kako je to Teofilo uradio Belgici.

Ipak, svi Michelenini planovi padaju u vodu kada se Vicente zaljubi u Teresu i tako izazove neumoljive magične sile, oživljavajući prokletstvo koje je pre sto godina bačeno na selo. Sa druge strane, Belgica će učiniti sve da spreči ovu vezu, i ne prezajući ni od čega izazvaće opasan vrtlog zavođenja i strasti, koji će se preplitati sa njenom bolesnom željom za osvetom.

Teresa i Vicente pak odlučuju da se suprotstave i njoj, ali i sudbini. Zajedno će zakoračiti u mračne, jezive staze Magične Šume, koje će im osvetljavati samo mesečina, pomažući im tako da otkriju tajnu pomoću koje će razbiti strašno prokletstvo. Sudbina je izazvana, a dvoje mladih boriće se svim snagama da pobede zle sile i unište čitav vek stare čini. Makar ih to koštalo života.

Uloge:

Roxana Diaz - Teresa
Carlos Montilla - Vicente
Catherine Correia - Julia Larrazabal
Winston Vallenilla - Pedro Armando Reveron
Julie Restifo - Belgica Michelena
Franklin Vírgüez - Teofilo Larrazabal
Carlota Sosa - Blanca
Ricardo Bianchi - Edmundo Berrisveitia
Gledys Ibarra - Tia Porcia
Nacarid Escalona - Elida
Juan Carlos Alarcón - Modesto
Alfonso Medina - Polonio
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Aunque me cueste la vida

Post by Stefan on 24.09.11 4:08

Ako nekog zanima AUNQUE ME CUESTE LA VIDA (mi novela preferida mrgreen ), evo prva epizoda. Planiram da postavim sve, sad ne znam kojim će tempom to ići, ali sigurno da će kompletna biti stavljena na yt. Pa ko voli, nek izvoli smile Mislim da RCTV ne briše epizode svojih serija (Mi Prima Ciela stoji wub ), pa se nadam da neće ni ovu dirati. jupi
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by @lex on 24.09.11 4:10

E bas mi je drago, volim ove starije venecuelanske serije, tako da cu ovu sigurno pogledati. winky Odavno sam planirao, ali nisam nasao dobre linkove. Hvala ti puno!
@lex
Member
Member

Poruka : 220

Back to top Go down

Post by Stefan on 24.09.11 4:29

Nnč. winky Kvalitet nije baš sjajan (zapravo je užasan kad se uporedi sa kvalitetom na nekim drugim serijama), ali takav je na diskovima, to je koliko znam jedina verzija te serije koja može da se nađe (ne računam one sinhronizovane)... Skoro je reprizirana u Venecueli, ali mislim da je niko nije snimao sad Pa ono, bolje išta nego ništa blush

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.09.11 14:40

Jao jedna od mojih omiljenih serija... Skidaću epizode kako ih ti postavljaš, nadam se da ćeš sve postaviti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Stefan on 24.09.11 15:35

Miloš 92 wrote:Jao jedna od mojih omiljenih serija... Skidaću epizode kako ih ti postavljaš, nadam se da ćeš sve postaviti.

Ne sumnjam da ti se sviđa, ipak je Martin radio na njoj thumbsup Postavio sam prvih 8 epizoda, 9. se uploaduje upravo, biće sve. Inače, jel planiraš da gledaš možda? Ja ću verovatno početi, s tim što neću gledati cele epizode (gledao dva puta već), nego ono, najzanimljivije delove. Pa ako će još neko da gleda, da otvorimo temu mrgreen
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.09.11 15:48

Gledaću... Možda već danas krenem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

aunque me cueste la vida

Post by Sava on 24.09.11 16:01

Gledao sam AMCLV al se slabo sećam. Jedino sto mi je baš ostalo urezano u sećanje je kako Belgica (Julie Restifo) muči svoju pomoćnicu Elidu, sećam se da je bila sva u zavojima, a ova je tukla palicom, nije joj davala da jede... imao sam traume od toga kao klinac. Stefane, ako znaš možda kada se to otprilike dešalo, javi mi koje su to tačno epizode kada je Elida zarboljena kod Belgice.

Posting Freak

Poruka : 1995

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.09.11 17:06

Ja se sećam scene kada ne znam ko, na nekom venčanju puca u teresu, ali je pogodi u zlatan krst koji je nosila oko vrata. Valjda je to bilo u ovoj seriji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 24.09.11 17:46

@sava wrote:Gledao sam AMCLV al se slabo sećam. Jedino sto mi je baš ostalo urezano u sećanje je kako Belgica (Julie Restifo) muči svoju pomoćnicu Elidu, sećam se da je bila sva u zavojima, a ova je tukla palicom, nije joj davala da jede... imao sam traume od toga kao klinac. Stefane, ako znaš možda kada se to otprilike dešalo, javi mi koje su to tačno epizode kada je Elida zarboljena kod Belgice.

I ja sam se sećao tih scena rofl U 52. Belgica

Spoiler:
zatekne Elidu i Pedra Armanda u krevetu

A oko 60. počinje to o čemu ti pričaš. smile

EDIT:Miloše, ima ta scena, ali šta god da kažem o njoj to bi bio veliki spoiler. Pa ako ćeš gledati bolje da ćutim smile
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top