EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Aunque me cueste la vida

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Aunque me cueste la vida

Post by Sava on 24.09.11 22:36

hvala. znaci zato je mucila, jer je bila sa njenim sincicem. javi mi kad budes postavio do tih epki, zelim to ponovo da ogledam. dobro je da je Elida na kraju vratila sve Belgici, secam se i toga. gledao sam i americki rimejk wicked wicked games gde je luda Tatum O'Neal igrala lik Belgice, al tu nije bas bilo scena mucenja.

Posting Freak

Poruka : 1860

Back to top Go down

Post by Stefan on 24.09.11 22:52

Nisam znao za rimejk shock Sad gledam neke klipove po YT, deluje interesantno. Gde si ti to gledao?

Javiću ti kad postavim to mučenje, za sada je stavljeno prvih 12 epizoda, s tim što 11. i 12. nisu podeljene kako treba, pa jedan deo traje 30ak, a drugi 50ak minuta, ali dobro.

Meni je Belgicin kraj super, mada mi je nelogično da Vicente tek tako ostavi majku u rukama asistentkinje koju je mučila. Ok, kontam da je bila zla tokom cele serije i da je morala da plati, al mi opet nelogično facepalm

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2817
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sava on 24.09.11 22:59

bila je na nekom kanalu, mozda cak i fox lifeu, ali nisam siguran.

i meni je kraj super. Elida je na kraju nasledila njihovu kucu, ali jeste cudno sto je ovaj ostavio majku kod nje. Elida je onda stavila neki bros Belgici i namerno je ubola i mislim da je polivala nekim crevom. (cega se ja secam rofl wow )

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 24.09.11 23:05

@sava wrote:i meni je kraj super. Elida je na kraju nasledila njihovu kucu, ali jeste cudno sto je ovaj ostavio majku kod nje. Elida je onda stavila neki bros Belgici i namerno je ubola i mislim da je polivala nekim crevom. (cega se ja secam rofl wow )

Da naklon I šminkala je da izgleda kao klovn rofl Mislim to što je Elida na kraju radila Belgici nije ništa u poređenju sa onim što je Belgica radila njoj shock Terala je da pojede papir, tj. poruku koju je napisala Pedru Armandu (ali bukvalno je pojela), naredila da joj slome noge da ne bi opet počela da beži, a najjače je bilo kad je podigla iz kolica i kao ''sad ćemo da učimo da hodamo'' i onda joj kaže ''sad ti sama'' i ova tresne naravno. Uglavnom i ja sam imao traume od tih scena rofl
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.09.11 23:11

Miloše, ima ta scena, ali šta god da kažem o njoj to bi bio veliki spoiler. Pa ako ćeš gledati bolje da ćutim

Nemoj da mi pričaš, ovako će biti kao da gledam po prvi put seriju jer sam sve pozaboravljao... Al eto ta scena sa krstom mi je ostala u sećanju.

Biće mi čudno da gledam Roxanu u dve serije, El arbol de Gabriel i AMQLV... Mada mogu reći da i sada 10-ak godina kasnije izgleda fenomenalno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by Sava on 24.09.11 23:12

ja se cele price oko brace i sestara slabo secam, ali tih scene Belgica/Elida se bas secam. Ostavile utisak na mene. Da, secam se, taj sto je lomio noge Elidi je glumio u LMDJ kasnije. Ova nesretnica je valjda cak i uspela da izadje iz kuce, u dvoriste, ali su je uhvatili i polomili je kasnije cry kolko sam tad navijao za Elidu cry ja sam tad stvarno imao traume, mislim cak i kosmare. wow Posle kad sam video Julie u LMDJ samo sto me slog nije strefio rofl mada je tamo bila sasvim suprotan lik.
Oni koji planiraju da gledaju nek ne citaju
Spoiler:
Mislim da je cak i ubila onu Blancu u nekom podrumu.
u svakom slucaju je bila odlicna negativka.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 24.09.11 23:23

Meni su pre nego što sam dobio seriju u sećanju bile te Belgica/Elida scene i onaj deo kad

Spoiler:
Vicente bude u komi, na ivici smrti, a Julia se istovremeno porađa i kritično je. Pa onda Ciganka kaže Teresi da može da spasi sestrin život samo ako pristane na to da je Vicente zauvek zaboravi. Onda se ovaj budi i ne seća se Terese uopšte rofl

Uglavnom dosta naivno, ali činjenica je da postoje ljudi koji veruju u magiju i tako te stvari, tako da je sa te strane ok.

A što se tiče ovoga što si stavio u spoiler, u pravu si, ta scena mi je super skroz. smile

Meni je zapravo čitava serija super. Naravno, ima svojih nedostataka, sve je to suviše naivno, možda nekima glupo (mislim da deo sa prokletstvom i sam lik Ciganke), ali mora se priznati da je za vreme kad je snimana bila nešto potpuno drugačije. Televisa je te godine recimo snimila Esmeraldu rofl Ovde bar ima elemenata koji čine da AMCLV odskače od klasične telenovele i baš ima taj šmek starih RCTV serija. A inače veliki plus je bila muzika koja je korišćena i u Llovizni thumbsup

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.09.11 23:57

Skinuo sam 8 epizoda... Vidim ja da će noćas biti maratona. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by Stefan on 25.09.11 0:05

Miloš 92 wrote:Skinuo sam 8 epizoda... Vidim ja da će noćas biti maratona. smile2

A sutra valjda i dužeg komentara thumbsup
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.09.11 0:15

Verovatno... smile2

Miloš92
Posting Freak