EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Aunque me cueste la vida

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Aunque me cueste la vida

Post by @lex on 25.09.11 0:50

Pogledao sam prvu epizodu i dopala mi se kao sto sam i ocekivao. Pravi venecuelanski klasik, podseca me dosta na Lloviznu, ne znam zasto. Ona Belgica je bas lepa, kao i Julia, dok mi se Teresa ne svidja preterano.

Ovo jeste prava sapunica, ali ipak me nesto vuce da gledam dalje, nije nimalo dosadno. Odlicna mi je bila poslednja scena.
@lex
Member
Member

Poruka : 220

Back to top Go down

Post by Stefan on 25.09.11 1:12

@lex wrote:Pogledao sam prvu epizodu i dopala mi se kao sto sam i ocekivao. Pravi venecuelanski klasik, podseca me dosta na Lloviznu, ne znam zasto. Ona Belgica je bas lepa, kao i Julia, dok mi se Teresa ne svidja preterano.

Korišćeni su isti muzički efekti kao u Llovizni aplauz A ima i dosta glumaca iz te serije + ima određene sličnosti kad su u pitanju neki likovi. Recimo ovde Teofilo ima pilanu, a u Llovizni je Pio imao fabriku čelika, pa se i vamo i tamo pažnja u nekim momentima posvećuje radnicima.

Ovo jeste prava sapunica, ali ipak me nesto vuce da gledam dalje, nije nimalo dosadno. Odlicna mi je bila poslednja scena.

Poslednja scena je baš super, meni su i inače Teresa i Vicente odlični kao par thumbsup A sama serija jeste prava sapunica, ima dosta klišea, al opet ima tu neku čudnu atmosferu sa elementima mistike koja prosto vuče da gledaš dalje aplauz
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.09.11 3:53

E stefane znam da nema veze sa temom, a jel bi mogao kasnije kad završiš sa ovom, da postavljaš i Angelica pecado?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10721

Back to top Go down

Post by Stefan on 25.09.11 11:25

Miloš 92 wrote:E stefane znam da nema veze sa temom, a jel bi mogao kasnije kad završiš sa ovom, da postavljaš i Angelica pecado?

Ako bude još zainteresovanih, što da ne winky

On topic: Zaboravih da napomenem ranije da pesmu iz serije obožavam wub Predobra i jako dobro oslikava samu radnju naklon Inače, na početku 19. epizode imate celu entradu thumbup
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by @lex on 25.09.11 19:32

Druga epizoda mi je jos bolja od prve, serija stvarno ima neku neopisivu draz. Zaboravo sam da napomenem da su mi mesta na kojima je serija snimana takodje vrlo lepa. Onaj festival je bio zanimljiv, sva ona muzika, pa ono takmicenje izmedju Pedra i Teofila...

Je l' u ovoj seriji glumi Rocio iz Mi Prima Ciela? Cini mi se da sam je video u prvoj epizodi kao neku bolnicarku. I nisam bas najbolje shvatio ko je ova sto je glumi Gledys Ibarra, Porcia. Cuo sam da je Julia zove "tia", je l' ona Teofilova sestra?
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stefan on 25.09.11 21:43

@lex wrote:Je l' u ovoj seriji glumi Rocio iz Mi Prima Ciela? Cini mi se da sam je video u prvoj epizodi kao neku bolnicarku.

Hm, ja se nje ne sećam zbun Moguće da je imala neku epizodnu ulogu, ali među bitnijim likovima sigurno nije.

I nisam bas najbolje shvatio ko je ova sto je glumi Gledys Ibarra, Porcia. Cuo sam da je Julia zove "tia", je l' ona Teofilova sestra?

Da, ona je tetka Teresi i Juliji, Teova sestra. winky Opičena je totalno, ja sam je obožavao rofl
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by @lex on 25.09.11 22:21

Hm, ja se nje ne sećam Moguće da je imala neku epizodnu ulogu, ali među bitnijim likovima sigurno nije.

Moguce da sam pogresio, pogledaj od 10.59 do 11.05, u prvoj epizodi, nisam bas siguran da li je ona, prvi put mi se ucinilo da jeste. winky

A koja je ona glumica sto glumi Margaritu? I ona mi je bas poznata.
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sava on 28.09.11 15:41

Našao sam na nekom forumu linkove za poslednju epku pa sam se podsetio gradiva rofl I video sam scenu između ove dve koje sam se i sećao wow Dosta toga mi je ostalo negde u sećanju i kada je onaj xy lik pričao koga je sve Belgica ubila i da mu ostaje još tri meseca života. Kad sam video sve na skupu, stvarno su dobri parovi Teresa i Vicente i Julia i PA. Pesma je savršena! aw

Što se tiče Angelice Pecado, jel i ona na fazon LMDJ, iako je snimljena pre?

Posting Freak

Poruka : 1945

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.09.11 23:30

Što se tiče Angelice Pecado, jel i ona na fazon LMDJ, iako je snimljena pre

Jeste, to je prva Hahnova krimi telenovela... Nigde ne može da se nadje na netu, a Stefan je ima celu. Rekao je da će i nju postavljati ako bude još zainteresovanih.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10721

Back to top Go down

Post by Stefan on 29.09.11 23:56

Gleda neko AMCLV? mrgreen Prošle noći sam postavio epizode 25-30, noćas možda uključim 31-36, zavisi kad završim sa obradom los misterios del amor.

Što se tiče Angelice Pecado, nešto razmišljam da je popnem celu na megaupload, tj. da zipujem komplet diskove sa menijima i tako okačim za download, ali otom potom, trenutno mi je AMCLV prioritet. aplauz

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top