EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El secreto de Puente Viejo

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El secreto de Puente Viejo

Post by -MILOS- on 31.01.15 10:11

Inace ESDPV je Antenina najduza serija, tako su bar juce rekli na proslavi postojavnja 25 godina njihove televizije gde su se podsecali svih uspesniji projekata od samog pocetka postojanja Antene3. Zar su cekali 1000 epizodu da se poljube mrgreen cisto sumnjam da bi i pao poljubac, ali posto je jubilej, sto posto su resili da bude zapamcen ako nista drugo. Serija je zaista hit u Italiji, a sama popularnost serije je doprinela to da se i najnovija Megina serija Sin Identidan emituje na istom kanalu u Italiji gde i ESDPV, te je i ta serija postala hit smile2

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3565

Back to top Go down

Post by Soleil on 31.01.15 13:17

Iskreno, svaka njima čast što im se da toliko epizoda gledati, izgleda da ovoj seriji još nema kraja, barem ne u neko dogledno vrijeme. Još kad na Facebooku vidim sinopsise, neki likovi "umru", kasnije uskrsnu, i sve tako u krug.

Intervju sa R/M:
Los ‘RaiPaquistas’ (fans de Raimundo y Francisca en las redes) están de suerte ya que el lunes 2, con el capítulo 1.000 de 'El secreto de Puente Viejo', llega el esperado beso de 
los personajes de Ramón Ibarra y María Bouzas.

¿Cómo fue la grabación?
María: ¡Teníamos tantas ganas! Lo vivimos con mucha ilusión porque ya les tocaba.
Ramón: Siempre hay ciertos nervios cuando se afronta una secuencia tan esperada. Pero con María fue muy fácil. Al fin y al cabo tampoco es para tanto. Solo son dos personas que se quieren mucho y se dan un beso.

¿Se lo habíais pedido vosotros a los guionistas?
M.: Sí. Estaba claro que estos dos personajes tenían que tener algo más, pero nos han hecho esperar mucho (risas).

Šta reći, osim facepalm.

#RaiPaquista fanovi su mjesecima doslovno molili za VE, za barem neku scenu poljupca. Jedni su od najvjernijih fanova serije, a scenaristi ih samo ignorisali. roll

Hajd barem konačno i ovo da se desi, ali i to je samo zato što je 1000-ta epizoda u pitanju. glare

Ovo za "SI", tek moram vidjeti o čemu se u toj seriji radi, tj. njenu temu pročitati. smile

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Soleil on 24.03.15 23:54

Feliz Cumpleaños, María Bouzas (24/03/1962) (koja "rastura" u #esdpv)! smile

lol1

Divni su. aw

#RaiPaquista konačno počeli živjeti zajedno, Raimundo se preselio u La Casonu. smile2

Pojavilo se nekih novih likova, ali ionako sve te ostale scene idu na ignore. zubo

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 30.04.15 21:30

Ovi scenaristi stvarno više ne znaju šta da izmisle, pa se tako kod Francisce u posjeti pojavila neka tetka Eulalija pokojnog Salvadora Castra. stars

Ova Franciscina kućna pomoćnica izletila kad je spomenula Raimunda, zbog čega je Eulalija šokirana.

U avanceu za sljedeću epizodu ta Eualija nešto (da izvinete) sere Francisci "kako, time što živi sa Raimundom u La Casoni, okaljava uspomenu na tog Salvadora", Fransica će na to "šta fali, ionako je udovica, ionako je mnogo godina prošlo od smrti Salvadora", a opet će ova "ma, nikako nije u redu, bez obzira poslije koliko godina". roll

OK, drugo vrijeme, drugi su običaji, pitanje neke ženske časti, ništa od vanbračne zajednice, itd. itd., ali opet ova babuskara već smara, ne smijem ni zamisliti kako će tek dalje smarati. roll

A María Bouzas je perfektna u ulozi Franscice, od svih tamo najbolje glumi.

Kaže María kako često čuje komentare "Qué mala eres, pero qué buena eres!". lol1

Istina, María, tako simpatična i karizmatična, tako dobro glumi la malu malísimu Pacu.

Brišu epizode sa YT-a, pa epizode gledam na preskok preko Atresplayera, a avances novih epizoda čitam na Fejsu, ova priča novih protagonista Bosca (Tristánov/Pepin sin) & Inés i negativke Amalije baš smara. glare

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 25.05.15 22:28

Na Atresplayeru su neku registraciju uveli, pa gledam preko YT-a.

Francisca predložila Raimundu putovanje u Beč, već kupila karte za voz, on isprva prihvatio, a onda joj rekao da je bolje da ne idu, kao bezvezno trošenje para za to i za veliku proslavu njenog rođendana.

Lukava Fransisca uspjela nekako ubijediti Raimunda da pristane na to putovanje i proslavu. lol1

Ako stvarno dođe to tog putovanja, baš me zanima kako će to izvesti. smile2

Npr., kada su #Chicardo iz "Em Família" navodno išli na putovanje u Italiju, od tamo su ostalima poslali fotošopirane fotografije. smile2

Kod Francisce se pojavio šef neke banke i njoj, kao najboljoj klijentici te banke, ponudio da prva dobije sigurnosni sef u banci, gdje može šta god hoće pohraniti, ima zagarantovanu privatnost, kao niko neće provjeravati šta je unutra, te govori kako se banka osigurala protiv pokušaja krađa. Ona rekla Mauriciju da će tamo pohraniti nakit.

Po izrazu lica tog šefa, imam osjećaj za feeling da je neka prevara u pitanju, te da će Fransisca vremenom bez novca i nakita ostati. Možda je to spletka one babuskare Eulalije, koja hoće da se Francisci osveti, a već joj je i prijetila (Eulalija rekla Francisci neka istjera Raimunda iz kuće, ili će ona otići, a Francisca joj samo zaželjela sretan put lol1).

Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 26.05.15 13:09

Koliko vidim, u ovoj seriji Fransiska i dalje vlada, kako je oduvek i bilo, sto mi je veoma drago (iako seriju, otkako su je ovde ukinuli, vise ni ne pratim, i mislim da je to ukidanje nesto sto "Prvoj", do dana danasnjeg, ne oprastam), jer se stvarno vidi da je, svojim glumackim kvalitetom, Marija Bousas sposobna da iznese celu seriju, pa sve i da nikog tamo nema. A sto se same Fransiske tice, na pocetku, posebno u scenama u kojima bicuje Soledad, bila mi je odvratna, a onda sam je malo bolje upoznala, i postala mi je omiljeni lik. Smatram da zena odlicno radi svoj posao. Sto se tice same serije, poslednja stvar koju sam od nje videla su Pepin porodjaj, kao i njena smrt, a potom i malo od price Emilijine cerke, i vise nista, a kada bih i pocela sada da gledam seriju, ponovo, mislim da ne bih znala odakle da krenem.
Kako god, samo napred, jer smatram da je serija odlicna, samo nije prosla kod nase publike.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Soleil on 30.05.15 15:27

^^ Fransisca je, uprkos svim svojim manama/greškama/spletkama, meni najbolji lik tamo. I dobro je u jučerašnjoj epizodi rekla Pedru, "šta bi to selo bez nje". Za sve one koji su u Facebook komentarima priželjkivali njenu smrt, baš me zanima na šta bi ličila serija bez nje. A Bouzas je sjajna u svojoj ulozi, odlična gluma i dikcija, što je vidljivo i u promjeni njenog ponašanja tokom pojedinih scena, njena strogoća dok sa drugima razgovara, te promjena boje/tona glasa dok sa Raimundom razgovara.

Sada su na Atresplayeru uveli da se samo iz Španije može gledati. lol1
Valjda neće opet na YT početi epizode uklanjati.

A kao što sam već spominjala za Franciscu i tu banku...
Avances:
Y no hierra, porque Severo es informado de que Francisca va a pagar ya mismo por sus actos. Para empezar, un cheque emitido por doña Francisca es devuelto por los bancos.
Francisca enfurece con la modista y el sastre que han venido con el cheque denegado y los despide fulminantemente. Francisca no encuentra explicación a lo sucedido y el director del banco no se le pone al teléfono. Raimundo y Francisca quieren creer que el impago es un error, pero comprueban que no es así.
glare

Izgleda da taj Severo (neki Franciscin neprijatelj) stoji iza toga.

Valjda će se Fransisca uspjeti nekako izvući iz tog njesra. glare

A evo Francisce i njenih izraza lica kada je Pedro svojim nekim propitkivanjem smara:

lol1

A u jučerašnjoj epizodi kada se pojavio u njenom kabinetu, oboje stoje, on krenuo da sjedne, ona ga samo prijekorno pogledala, on se odmah zaustavio i sačekao da prvo ona sjedne. lol1

Obožavateljke Raimunda & Francisce su još tri godine valjda komentarisale stražnjicu Ramóna Ibarre, pa je Bouzas došla na ideju da njima u čast Francisca odmjerava Raimundovu stražnjicu, bilo je već par puta to, neki dan opet. To je i sama Bouzas tokom intervjua komentarisala. A i par puta se desilo da je Raimundo odmjeravao Franciscinu stražnjicu. lol1

Produkcija je spojila stvarno odlične glumce, Ramón & María imaju zaista sjajnu hemiju, a u više navrata su pokazali da svoje fanove jako cijene.

Raimundo kupio poklon Francisci, pa pitao svećenika Anselma za savjet kada i kako da preda, kad će ovaj "kud je našao njega da pita, kad on nema pojma o tim stvarima". lol1

Jučer joj je predao poklon, a ona sva oduševljena.

Meni su njih dvoje tako, tako divni. aw

Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.05.15 21:17

I meni, sad na ovim slikama kad ih gledam, Soleil. smile A cekaj, ko su ovde mladji protagonisti? Inace,mnogo mi je drago da stariji kradu sou mladjima. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 09.06.15 18:03

@kristinkv86 wrote:I meni, sad na ovim slikama kad ih gledam, Soleil. smile

wub

Bilo je dosta njihovih poljubaca u posljednje vrijeme, valjda da nadoknade sve one epizode razdvojenosti, svađanja i "prepucavanja". zubo

@kristinkv86 wrote:A cekaj, ko su ovde mladji protagonisti?

Protagonisti su: Bosco (Francisco Ortiz), davno izgubljeni sin Tristána & Pepe, Aurorin (Ariadna Gaya) brat blizanac. U braku je sa Amalijom (Aída Flix), ali voli Inés (Fariba Sheikhan). Bosco & Inés se, silom prilika, rastali, a ona mu nije rekla da je trudna. Amalia je sterilna, ali je odglumila trudnoću. Zapravo je zatočila Inés u neku kolibu, ovoj rekla da je rodila mrtvorođenče, a njeno dijete predstavila kao svoje. Pa je onda dovela Inés da bude dadilja tom djetetu Beltranu. Neki je dan to bilo razotkriveno, pa je Amalia izbola Bosca, kojem se sada bore za život.

Kao što već rekoh, seriju gledam samo na preskok, tj. samo scene Raimunda/Francisce, ali sve ovo znam zahvaljujući FB-u. smile

@kristinkv86 wrote:Inace,mnogo mi je drago da stariji kradu sou mladjima. smile

+1.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.06.15 18:07

Znaci, istorija se ponavlja, tako je isto bilo sa Pepom, Tristanom, Asunsion i Martinom.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics