EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Epitafios

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Epitafios

Post by Bad boy on 18.09.11 19:23

Matko,
Spoiler:
da, tako sam i ja mislio da je sve, samo što sam pobrkao imena Alejandra i Bruna. Ja sam sve mislio da je Bruno učenik, a Alejandro vodič ili šta već beše...

Inače, odgledao sam celu 1. sezonu pa sledi komentar na nju... ko nije pogledao, neka ne čita x)

1x11 - Tačno sam znao da se Bruno muvao sa onim radnikom u onoj čudnoj kući. Kuća je stvarno creepy, a tek ona mumificirana žena (Brunova majka, ne Alejandrova kako sam mislio).

Moja teorija o Marininoj povezanosti sa onom plavušom sa slike eksurzije je tačna. Njih dve su majka i ćerka. Još uvek nije razjašnjeno ko je ubio, ali ja tipujem na Marinu zbog pominjanja Almodovarovih filmova u kojima je Rothova glumila, i njenom glumom ovde, koja je fenomenalna.

Pretpostavio sam da je baš Alejandrovu autopsiju radio neko drugi.

1x12 - WOW! WOW! kakvo poigravanje! Mislio sam da sam glup do 42-3. minuta epizode. Kako su odradili epizodu! Kakvi preokreti!
Shvatio sam još u startu da Bruno nije mrtav i da je sve neka igrarija. Bilo mi čudno ono oko zabadanja igla u venu, bio sam siguran da je Bruno narkoman, i da je konačno to preovladalo u njemu i da je zato pukao. Ljudi koji su pisali ovo definitivno nisu čisti sami sa sobom i u njima su potencijalne psihopate. Još uvek sam u šoku zbog spleta događaja. Laura je, po hiljaditi put, dokazala koliki je kreten od žene! Ma kako možeš otvoriti vrata nepoznatoj osobi? -_-
Renzo je glup oduvek, ne vredi komentarisati, ali me je ubedio na kratko da je sve gotovo, da je Bruno 3 metros bajo de tierra.

1x13 finale je genijalno, no comment, baš onako kako sam zamišljao! Ovako treba da izgleda finale sezone/serije! Samo mi je Renzova odluka da živi. puke
Znao sam i da je Marina ubila majku, bilo je i više nego očigledno.
A ona će umreti od ruskog ruleta, dajem glavu!
Bruno je pametno uradio! Znao je da je Renco neopisiva budala i da će posrnuti kao i prethodnih epizoda. Kako jedan policajac može ubiti psihopatu koji, eto, banalnost - može priznati i još koju smrt? Mada u Renzovom slučaju je sve OK, dozvoljeno. Jebote, kakko mrzim čoveka, a on ni kriv ni dužan. rofl

Ne znam šta bi moglo da se dešava u drugoj sezoni. Novi psihopata? Vraća se ALejandro iz Miami-ja sigurno.

G E N I J A L N O !

Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Matko on 19.09.11 19:28

Odgledao do kraja 1. sezonu! smile2

Konačno finale dostojno serije! naklon Mrzim kad serija bude brutalna cijelo vrijeme, a onda iznenada happy end, svi sretni i veseli. zvizd Sva sreća ovdje su nas poštedili takvih idiotarija. aplauz

Bad boy,

Spoiler:
odmah ću se složiti s onim da ljudi koji su ovo pisali su potencijalni psihopati. rofl Definitivno. Znam da stoji scenaristički tim iza ovoga, ali stvarno ima prebolesnih stvari. shock Bolje za gledatelje. wow

Što se tiče Brunine "smrti" u 12. epizodi, ni na trenutak nisam pomislio da je stvarno mrtav. plez: Preočito da je živ, ali način na koji je to izveo naklon naklon naklon

Ovo što kažeš za Lauru, da otvara vrata nepoznatima ... Ajd, meni to nije toliko čudno ako je prošlo puno vremena. Ali puno mi je čudnije da su se oni odmah tako svi opustili, hmm da apsolutno nitko nije skužio da je ono krivo tijelo. hmm

Kontam ja da je Bruno zamijenio krv i sve to, al' što se tijelo nije moglo raspoznati? Valjda je faca bila uništena, što li.

Marina UBILA VLASTITU MAJKU! shock Kad su počeli flashbackovi, mislio sam neko vrijeme da nas zezaju. Ili da joj je Bruno držao ruku dok je pucala. zbun Morbidno. facepalm

Što se tiče kraja, otprilike nešto kako sam očekivao. Što ne znači da je loš, dapače, kakav i treba biti!

Za Lauru sam odmah znao da će je ubiti, al sam zato sam kriv. mrgreen Vidio sam poster iz 2. sezone na kojemu su Marina i Renzo, a Laure nema. mrgreen Bilo mi dovoljno da skontam kako će Lauru ubit, a ovi dvoje ostaju živi za novu sezonu.

Scena sa mrtvom Laurom u grobu, ispod onog stakla ... stars stars stars Ti ljudi stvarno znaju zgadit život! puke rofl

Renzo - osrednji lik, tako da me nije bilo briga. Da umre ili živi, bilo mi totalno svejedno. pop

Razumijem simboliku na kraju : Renzo glavni u cijeloj priči, pa je Bruno za njega isplanirao drukčiju taktiku - da bude jedini od žrtava koji se ubio sam. hmm I eto ispade drukčije, na kraju jedini koji je preživio - i uzeo sudbinu u svoje ruke! zvizd

Sve u svemu, FENOMENALNO! Brutala samo takva! wow Nadam se da će se još tko javiti sa komentarima.
Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 767
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Bad boy on 19.09.11 20:04

Inače, ima 3-4 alternativna kraja 1. sezone, mada mislim da je ovaj koji je odabran najbolji!

moram pogledati uskoro i njih.

A nešto me zeza 2. sezona, sve bezevze linkove nalazim, TV rip sa HBO logoom. roll

Nigde da nadjem DVD rip, pa, Matko, ako nadješ pre mene, pošalji na pM. Gledao ja i na onom sajtu što si ti dao - ništa, kako je bio fenomenalan kvalitet ovih linkova što smo skidali. naklon

Valjda se nađe još neko da pogleda. Sabine, napreduješ li uopšte? plez:

Sava i Antić mi tražili linkove, ne komentarišu ništa... smile2

Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 19.09.11 20:09

Moram onda i te krajeve pogledati. Ali bez obzira koliko su dobri, ovo mi je jedini pravi kraj. wow

2. sezonu je teško naći. zbun Ja imam neke linkove u .mp4 na Fileserve, al' mislim da su to isti ti a HBO logotipom. Nisam još skinuo pa ne znam, poslat ću ti svejedno da vidiš. zbun
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sava on 19.09.11 20:25

ja cu krenuti cim zavrsim sa jos jednim ispitom koji mi je ostao. linkovi mi se bas sporo skidaju iako imam brz net stars

Posting Freak

Poruka : 1898

Back to top Go down

Post by Bad boy on 19.09.11 20:54

Pa da, uploading.com zeza, meni je 2.5 sata skidao u proseku, a trebalo bi za 45 min... plez
I posle 24h od poslednjeg d-loada neće! roll
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by raider54 on 05.10.11 17:01

Planiram da gledam ovu seriju jer sudeci po vasim komentarima super je!! Tam zamjena za Internat smile2
raider54
Senior member
Senior member

Poruka : 507

Back to top Go down

Post by Matko on 05.10.11 18:26

Samo gledajte, nećete požaliti. smile2 Do 5. epizode jako, jako dobro, nakon toga odlično! Kraj savršen! naklon Ma nema potrebe objašnjavati puno, jednostavno odgledati.

Jedino još ne znam kad ću krenuti sa 2. sezonom. hmm Nešto me odbija loša kvaliteta slike. stars
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.10.11 22:10

Može neko da mi pošalje linkove?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by raider54 on 07.10.11 9:53

Pogledao sam 1 epizodu i serija mi se svidjela...nastavljam ovo da gledammm smile2
raider54
Senior member
Senior member

Poruka : 507

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top