EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Epitafios

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Epitafios

Post by Bad boy on 01.11.11 18:03

Uvek možeš naći ono što ne tražiš - rofl

I tako ja nađoh DVD rip 2. sezone.

Ko hoće linkove, nek' se javi na PM... samo što zauzimaju po 550 MB, ali mislim da ovakva serija zaslužuje da izdvojite toliko i gledate u DVD ripu, a ne onom jadnom sa HBOL.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Bad boy on 06.11.11 16:33

Počeo sam sa gledanjem, i već sam prešao 3 epizode. Do vikenda ne verujem da ću gledati... ont:

Fenomenalna je 2. sezona. Sjajno je počela, za razliku od prve. Premisa je dosta slična prethodnoj, ali slučaj, njegovo rešavanje i misterija slučaja potpuno drugačije.

Nisu rekli koliko je vremenski prošlo u seriji, ali pretpostavljam da je 5 godina. Kvalitet produkcije daleko bolji nego u 1. sezoni. Instrumental sa intro-a izmenjen i lošiji je. Konačno ono što sam priželjkivao u 1. sezoni - scene iz prethodne epizode. Dosta toga se dešavalo i baš je bio potreban kratki pregled najvažnijih scena za epizodu koja sledi.

Dosta je kompleksna radnja, čudna i ne znam ni ja kako više da je opišem, nemam nikakve teorije (
Spoiler:
sem da onaj psihopata vidi svoje drugo ja
)

Ne usuđujem se da nešto preterano komentarišem, sve je to nekako stars i teško za komentarisati. I opet malo bacaju na umetničku seriju, što je odlično.

Instrumentali wub

off: a šta je sa ostalima? ni 1. sezoni niste pogledali. nono
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bad boy on 20.11.11 0:21

Evo tek sad završih gledanje. Sledi spoiler koji obuhvata obe sezone, pa ne čitajte ukoliko niste završili sa gledanjem druge.

Uglavnom, sezona ispala lošija od prve, bez obzira na savršen start, negde se čitava poenta izgubila i serija je bila samo vrlo vrlo dobra, nije više tako fenomenalna.

Valjda sam previše očekivao nakon 1. sezone. Kao i u prethodnoj, i u ovoj je misterija - psihopata. Za razliku od Alejandra, ovaj novi (ne znam mu ni ime, Luis valjda) je daleko kompleksniji lik, ali nije se uspelo to lepo prikazati, šta znam...

Za 1. sezonu - ocena 10, a za drugu 8.5. Ne znam, valjda sam previše očekivao... pih
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top