EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La mujer de Judas

Page 46 of 47 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La mujer de Judas

Post by Miloš92 on 01.09.12 5:56

Odgledao poslednju epizodu uživo.

Jedino vredno pomena je kraj od Berenise, mogu reći da mi se svideo. Odveli su Irene i nju u zatvoru. Altagracia nije htela da joj dodje u posetu, Natalia jeste... Na kraju joj Natalia govori da je ovo poslednji put da se vide i da joj želi da bog ima milosti sa njom. Nakon toga Berenise i Irene su u ćeliji. Berenise sva smorena i razočarana što njena nezahvalna ćerka i unuka ne shvataju da je sve uradila za njihovo dobro, štrajkuje gladju jer želi da umre. Irene je ubedjuje da jede, da treba da živi, da je ona sa njom, da će uraditi sve za nju... Berenise govori da ne može više ništa da uradi jer su u zatvoru. Tada Irene govori da ima još jedna stvar koju može da uradi za svoju maestru. Ustaje i davi Berenise koja se smeje dok umire.

Ostatak epizode se sveo na amor, amor, amor...

E sa, našli su blago JV... Bilo je u nekoj tajnoj sobi u koju se ulazilo iz biblioteke. Galilea kao i uvek, i ako se promenila i postala dobra (mada nikad nije ni bila nešto posebno loša) oduševljena parama... Dok Altagracia u tim trenutcima govori: "Pare nisu važne, važna je ljubav"... A onda se ubacuje Natalia koja govori nešto u fazonu: "Da, ali sa ovim parama ćemo otvoriti ponovo pivaru, a i podelićemo ih sa celim selom." facepalm Da nije smešno, bilo bi tužno.

Polovina epizode je bilo venčanje, pa bacanje bidermajera, pa ples i razne druge gluposti... Parovi očekivani. Juaca je završila sa nekim radnikom koji joj je rekao da je ona njegova "kokujito" jer obasjave sve oko sebe kad se pojavi, i ona je odmah pala.

Inače mogli su malo bolje da srede Marti, na venčanju je izgledala kao baba... kao da je ona rodila Altagraciu a ne ova nju.

Naravno ni ova epizoda nije prošla bez toliko nepotrebnog naglašavanje prezimena... Kao da gledaoci nakon 160 i kusur epizoda nisu naučili ko se kako preziva.

Onda prolazi 8 godina... U dvorištu su okupljeni Natalia i Salomon, ALtagracia i Simon i Juaca sa ovim njenim. Natalia čini mi se ima troje dece. Onda Natalijin sin kaže nešto u fazonu: "Neće da piše domaći jer čeka da se pojavi judina žena". Altagracia ga pita gde je on čuo za JŽ, a on joj kaže da svi u školi pričaju o njoj. Svi počinju da se smeju (mada ne vidim šta je tu smešno, osim ako ja nisam dobro čuo šta je mali tačno rekao) i to je kraj.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by laki on 01.09.12 10:04

I očekivao sam smor za poslednju epizodu, ipak su ovo Meksikanci. facepalm
Šta bi na kraju sa Emom i Aliriom? El dobiše rekonstrukciju lica? rofl Šta bi sa alternativnim krajevima? Kao snimali su tri lol1
Sve u svemu, najveći cirkus ikada stars

POSLEDNJA EPIZODA (deo 1)
POSLEDNJA EPIZODA (deo 2)
POSLEDNJA EPIZODA (deo 3)
POSLEDNJA EPIZODA (deo 4)

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 01.09.12 11:05

Meni se baš svidjela poslednja epizoda, ono sa blagom i Galileom pogotovo.
Natalijino i Salomonovo vjenčanje mi je jedno od najpljepših ikada, pa onda onaj ples....
I Huaka nađe sebi muža...
8 godina kasnije, Salomon govori Altagrasiji da kaže da je Judina žena samo legenda , a oni se smiju...dosta sam razmišljao o tome.Možda zato što su uspjeli da prebrpde sve to, te da je to za njih sada i nevažno, ipak je prošlo više od 10 godina od toga...sve u svemu serija je dobra, jako mi j žao što je kraj, počela je 16.januara-trajala cijelo moje 2.polugodiše, a sada 2 dana pre početkka mog 3.razreda se završila...
Adios La mujer de Judas cry cry cry
Naravno, Amor de leyenda nezaboravna pjesma

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.09.12 14:19

Šta bi na kraju sa Emom i Aliriom? El dobiše rekonstrukciju lica?

Nijih dvoje nisu prikazali u poslednjoj epizodi, ne znam šta je bilo sa njima.

Što se tiče alternativnih krajeva verovatno ih nikada nećemo videti kao ni onaj iz CR. Nikad neću prežaliti što nam nisu pustili kako Almita govori "Que dios te bendiga" i bum metek u čelo Loretiti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 02.09.12 18:16

Situacija ista kao sa CR.
A pesar de que se grabaron tres finales distintos de "La Mujer de Judas" ¡Solo se dio a conocer uno, el que se emitió! Los otros dos no se emitirán.
rofl

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.09.12 18:41

A što su ih snimili? Možda za privatnu kolekciju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko on 05.09.12 21:55

Bloopers

Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Alejandro123 on 15.10.12 18:59

Sviđaju mi se obje verzije, ali ipak pretjerali su s tima da baba od cca. 70 godina ubije toliko ljudi + ono trči i sve to, ma daaaaj surprise

Alejandro123
New member
New member

Poruka : 15

Back to top Go down

Post by Aleksandarleo on 06.11.12 12:15

Seriju uopse nisma gledao jer me nije privlacila kad sam samo pogledao one tri epizode na pocetku....nekako mi se ne svidja njihova gluma...Disaster po meni ali dobro.....no ipak nisma gledao seriju te ne mogu reci vise...Sto se tice da su ubice Berenice i Ivonne...nekako mi je malo glupo posebno zbog berenice,mada mi je ok sto nisu ubice iste kao u originalu...

Aleksandarleo
New member
New member

Poruka : 21

Back to top Go down

Post by bozo91 on 01.05.13 20:03

Lepsi orginal

Junior member

Poruka : 168
Godina : 25

Back to top Go down