EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Viver a vida

Page 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Viver a vida

Post by Nathan on 19.08.12 17:01

Prva epizoda ti je samo zagrijavanje za dalhe, navikni se na to da ce te Luciana nervirati jer do nesrece bude, a ona je ovdje negdje oko 20.epizode ako se ne varam. Vidjet ces vec sve no meni je serija bas sjela, ja sam odgledao do 25.pa sam stal jer nisam imao romanticu jedno vrijeme.

Marcos je meni koma, lik mu je ocajan no od Giovanne Antonelli je zato presmijeh kada dojde. Vidjet ces sve na vrijeme, a i nema puno epizoda tako da mislim da ces uzivati. smile

Senior member

Poruka : 735

Back to top Go down

Post by Bayron on 21.08.12 16:52

pogledao sam do treće epizode i dosta je bolje. ima i ovde cirkusa. aplauz nisam očekivao da će se ovo dvoje tako brzo venčati. scene sa terezom su najzabavnije, svi je tako dobro spuštaju, a nju nikako da izda samopouzdanje. rofl rofl i luciana je dobra kada dolazi na venčanje obučena kao za sahranu. rofl rofl sad se pojavio i brat blizanac njenog dečka, od prve scene se bolje štima s njim nego dečkom, a vidim po savinom potpisu da će njih dvoje i biti zajedno. i helena nije naivna, sviđa mi se kako je sestru prepustila majki. samo mi nije jasno kako je prokrvarila a nije izgubila dete? možda sam nešto propustio, a i primećuje se da dosta scena krate. a isto i ovaj markos, čas pričaju kako prodaje jahtu, kuću, kako mu je firma u finansijskim problemima, a ovamo neki bogataš, na helenu troši kule i gradove... hmm
i prevod je dosta loš, dosta skraćuju i pojednostavljaju, to kod drugih brazilskih nisam primetio, ali pohvatam dobar deo. uz prevod neke replike i potpuno izgube smisao.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Paula on 23.08.12 18:31

Baš sam se iznenadila. U istoj epizodi prošnja i vjenčanje. shock
Nije baš da je prošlo samo nekoliko dana, njena sestra ima trbuh do zubi, znači prošlo je vremena, ali ipak...
Nisu ovo meksikanci, pa da čekamo desetak epki. aw
Paula
Member
Member

Poruka : 404

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.08.12 18:37

Meni je mnogo ubrzana ova internacionalna verzija... Volim ja kad sve ide brzo al ovde je možda i previše ubrzano. Baš se vidi da dosta scena fali. Ovde je baš skraćena internacionalna verija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10941

Back to top Go down

Post by Sava on 23.08.12 18:49

Jeste, kraćenje se oseti. Nije ni čudo kad su je prepolovili za inostranstvo. Ali opet mi je tako draže, nego da razvlače sa 200+ epizoda. Pogotovu ovde, gde radnja uglavnom ide sporim tempom. Gledaš Miloše?

Posting Freak

Poruka : 1991

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.08.12 18:58

Odgledao 1. i 2. epizodu. Ostale ću odgledati sad za vikend. Nisam nešto oduševljen, al nije loše. Videćemo kako će dalje biti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10941

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.08.12 21:17

kako su drveni helena i markos! wall wall ono, upoznaju se, smuvaju, venčaju, odu na medeni mesec, a sve vreme kao da se još muvaju, pa glumataju fore i sve su savršeni! samo čekam ko će prvi da pukne!

a lucrecia i miguel aw nadam se da će još dugo ovako da sevaju varnice! egyptian

serija je vrh, meni jednako zabavna kao favorita i passione, čista suprotnost onome što sam očekivao!

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by LucasScott on 26.08.12 0:28

meni jedna od najdrazih novela zadnjih godina. Uvek sam slab na novele koje sprema Manoel Carlos, ali ova mi je bila bas osvezenje nakon ne toliko dobra Paginas.

Lokacije su prelepe (zavoleo sam Buzios skoro kao Rio) glumacka postava elitna. Nikad nisam bio fan Lilia Cabral, ali nakon njena majestralna Tereza, sada mi je uz Susana Viera, najdraza brazilska glumica starije generacije.

Tais prelepa ali malo u Alininoj sjene. Aline i Mateus su mi sada najdrazih ljubavni par. Njihove scena sa I look to you u scenama i suze teku same... cry

Velika preporuka.
LucasScott
Junior member
Junior member

Poruka : 84

Back to top Go down

Post by Paula on 27.08.12 18:47

Nije čudno što su tražili da Luciana bude glavna. Već u ovim epizodama ona ima interesantniju priču nego Helena.
Helena se brzo spetljala i udala za tipa, i to je to.
A Luciana, priča sa blizancima, pa histerična majka, sa sestre, pa strah od nesreće...
Priče koliko hoćeš.
Ugl. super serija. thumbup
Paula
Member
Member

Poruka : 404

Back to top Go down

Post by LucasScott on 27.08.12 19:12

Meni je bila predobra ona scena kad na vencavku, Tereza upozori Helna o Marcos.

Lilia Cabral maestralna. naklon
LucasScott
Junior member
Junior member

Poruka : 84

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

View previous topic View next topic Back to top