EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Viver a vida

Page 20 of 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Viver a vida

Post by kristinkv86 on 09.11.14 13:47

Upravo zavrsih sa gledanjem 52.epizode.Jaoj,kako Zorzi divljacki istuce Migela,a i posece ga,samo zato sto je ljubomoran na njega,znaci,nisam mogla da verujem kada sam videla tu scenu.A Ingrid samo zna da place i nista vise,kao da to sve resava,samo sto ih ona i Leandro jedva razdvojise.Vidim i da cveta ljubav Betine i Karlosa,a slavim i sto se Lusijana i Tereza sve vise i vise povezuju.Takodje,drago mi je i sto Lusijana pokusava da utice na svoju majku da se ne vezuje samo za nju,nego i da zivi svoj zivot,premda mislim da ne postoji majka koja ne bi sve ucinila za svoje dete,i da,ako je prava majka,ono nikada,ali,nikada,ne moze da joj smeta.Kako se lepo vidi da Elen bas ne moze da trpi Izabelu,a ova odmah krete da je provocira,i jos,po svom starom,dobrom obicaju,glumi nevinasce.Ne dopada mi se sto je Sandrinja onako gruba prema Eleni,zato sto joj je ova sestra koja je voli,pa je sasvim normalno sto zeli da zna kako zivi sa malim,i da li je srecna,mada i Sandrinju razumem,jer se plasi da bi Elena mogla da im navuce Ronalda na vrat.Ne dopada mi se ni kad ona mala iz pansiona rece Eleni da je Lukas otisao,mislim,volela bi h da Dora moze da odahne sto se njega tice,ali mi to nekako sve lici samo na zatisje pred buru.Tereza misli da ce se problemi koje Lusijana i Zorzi imaju resiti,a ja,bas naprotiv,mislim da oni tek pocinju,i da ce Tereza morati da debelo razmisli o tome da svoju hendikepiranu cerku da nekom ostrascenom i ljubomornom tipu,kakav je Zorzi sada.Ja juce napisah da navijam za Migela,medjutim,danas sam shvatila da je djavo odneo salu,pogotovo kada je Zorzi poceo da se raspituje kod onog advokata kako moze da ga prijavi za zloupotrebu pacijenta,koje,zapravo ni nema,dakle za nesto sto je on u svojoj retardiranoj,ljubomornoj glavi,umislio.Lusijana je lepo primetila da u svakoj Zorzijevoj reci cuje njegovu majku,"koja je tuzna,jer njen sincic mora da zivi sa mnom".Onda,Elena i Markos.Sta on od nje hoce,ljudi moji?Da je zatvori u kucu i distancira od prijatelja,koji nisu njegov svet,i krojeni po njegovoj meri?Elena mi ne deluje kao zena koja bi to trpela,a lepo mu je i rekla da je ona prestala da radi zato jer je to zelela,a da ne bi to ucinila zbog njihovog vencanja,taman se makar i ne vencali.Svidja mi se sto Elena ima svoju licnost,sto se bori za sabe,i sto nije spremna da mu se pokori do kraja,i sto mu je rekla da kao sto je prestala da radi zato jer je to zelela,isto tako moze i da se vrati na posao kad god to pozeli.Ali,kako joj se lice ozarilo kada je ugledala Bruna,to je posebna prica. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3386

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.11.14 19:06

Upravo odgledah i 53.epizodu,koja mi je bila malo dosadnjikava,zato sto pola epizode dave sa tim da se Betina preispituje da li da prevari Gustava sa Karlosom ili ne,a Gustavo da l' da ostavi Betinu ili da bude sa Malu,il' bi il' ne bi.Ode Betina i kod Rezine,da se posavetuje,i na kraju odluci da to ipak ucini.Lukas je odvezao Dori kola,pa joj ih vraca,u sledecoj epizodi,koliko vidim,a vidim i da se Renata ljubi sa Felipeom. smile Zorzi govori prijatelju iz svog ureda da zeli da prijavi svog brata za zloupotrebu pacijentkinje,ovaj mu kaze da se potrudi da to resi drugacije,a cude se i Suzana i Paisao.Ubrzo stizu i Ingrid i Leandro.Sad opet sama sebi moram da skocim u usta,sto znaci da treba da definitivno budem umerenija kada su u pitanju moji stavovi prema nekim likovima ovde.Ja znam da sam Ingrid iskritikovala na sva zvona,ali,sada moram da priznam da je bila u pravu kada je Zorziju rekla da ono sto oseca prema Lusijani neje ljubav,nego samilost,i da ce to shvatiti kada ona ne bude mogla da ga prati po putovanjima u svetu,i da bude savrsena partnerka,sto svaki muskarac prezire.Premda njen takav stav ne podnosim,jer ona ne moze da zna sta ce biti sa Zorzijem i Lusijanom,i to mu govori majcinski,bilo mi je zao i kada je Leandro Zorzija,zbog drskog ponasanja prema njoj,hteo da udari,a ona zavapila:"Nemoj da ga napadas.Moj otac je tako napao mog brata,i oni posle vise nikada nisu bili bliski,ljubav medju njima nikada vise nije bila ista.Majka moze da digne ruku na sina,otac ne sme to da uradi". sad Ali se zato Lusijana divno provodi sa Migelom,sto mi je,iskreno,veoma drago.I sta Zorzi posle trabunja o svojoj patnji i neodustajanju od tuzbe protiv Migela,kada je jedino sto je tu njemu povredjeno-ponos?Pa on je ni ne voli,to nikada nisam shvatala tako dobro kao danas,a pokusava da je na silu zadrzi uz sebe.Ali me slatko zabavise Markos i Tereza,mada je bilo gorko kada je on rekao tako nesto da hoce da sve najbolje pruzi svojoj porodici,a ona mu rece:"Da ti je stalo do porodice,ne bi nas ostavio".Istina.Pa kad joj rece da ce da joj dodeli sobu u kuci,pored Lusijanine.A ona nije mogla da prestane da se smeje,i jos rece:"Pobogu,ne zelim toliko lose Eleni". smile Nesto mi pade na pamet,mozda njih dvoje izavrse zajedno,na kraju,dok Bene pokvari idilu Sandrinji i devojkama.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.11.14 14:00

Upravo odgledah i 54.epizodu,koja je bila malo dosadnjikava,jer je,skoro u celosti,bila posvecena Betini,Karlosu,Gustavu i Sidi. smile Takodje sam pretpostavljala da izmedju Betine i Karlosa nece biti nista,a Sida je nahuskala Gustava na Betinu.Takodje,Zorzi se,to se vec vidi,hvata za slamku spasa kada su on i Lusijana u pitanju.Svidelo mi se i ono kada mu je Ingrid rekla da mu Lusijana nece dozvoliti da vrsi pritisak na nju,jer mu to ni pre nije dozvoljavala,dok nije bila u kolicima,a jos manje ce to sada,iako mi je bilo veoma zao sto mu je tesko,i bas se videlo da ce mu dobro doci da razgovara sa Paisao.Renata se sa Felipeom zaustavi na vreme.Dora i Rafaela treba da idu u Rio.A sada sam se i ja prisetila da je Dora bila sa Maradonom.Ali,neka se ona priseti da je bila i sa Markosom,tako da je vrlo moguce da ceka njegovo dete,sto mi je nekako i logicno,jer cemo onda ovde dobiti mnogo jaci zaplet u ljubavnom trouglu Dora-Markos-Elena.Hvala Bogu da je Lukas Dori vratio auto,dok Lusijana uziva sa Migelom i Terezom,dok Bruno pokusava da odoli Eleni,pa onda sve te asocijacije na "Kazablanku",Ingrid Begman i Hemfrija Bogarta. smile Uh,koja romantika. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 19.11.14 18:37

Odgledah i 55.epizodu,u kojoj Dora zeli da abortira,ali,istu stvar ne zeli i Maradona,posto Dora ceka njegovo dete.Lusijana i Tereza pricaju,i dogovaraju se da sutra izadju na plazu,na rucak,a potom da odu na fotografisanje,i Lusijana opet uspeva da oraspolozi svoju cerku.Rafaela tuguje sto ona i Dora odlaze u Rio,i kaze mu da Dora posle dve nedelje ni ne mora da se vrati,ali da ona hoce,a Dora prica Maradoni sve o Lukasu.U Osmarovom studiju,neko zaklanja Eleni oci,i trazi da ona pogodi ko je to.Ona misli da je to Bruno,a zapravo je Markos,i neprijatno joj je.Tada joj Markos govori da tako lepu zenu kao sto je ona,mora vise da izvodi,inace ce svasta biti.U studio stizu i Renata u Felipe,dok Bruno i Elenina drugarica kasne,jer joj je Elena ispricala sta se dogodilo.Ljuta na Ronalda zbog Sandrinjinog odlaska,Edite zeli da spava u drugoj sobi,a ne govori mu to,i njih dvoje pocinju da se svadjaju,jer Edite smatra da je Ronaldo upropastio zivot Beneu samo zato da bi bio u pravu,pa ona posle zove Elenu,da je pita kako su Sandrinja i mali.Izabela i Rikardo izlaze u grad,a u jednom restoranu nalecu na Zorzija i Paisao,koji su na prijateljskoj veceri.Tada Izabela ponovo pocinje da insinuira kako Paisao voli Zorzija,i zavodi ga,a da Lusijana hoce Migela,i da je ni invaliditet nije sprecio u tome.Paisao tada pocinje da tuce Izabelu,koja pred Rikardom glumi nevinu zrtvu.Svoju verziju dogadjaja,Izabela iznosi i Terezi kada stigne kuci,i kaze joj da Zorzi ne voli Lusijanu,da je samo zali,zbog cega ce se Lusijana udati za pogresnog brata,sto Lusijana,koju je bolnicarka ostavila pred vratima Izabeline sobe,cuje,a Izabela i Tereza ni ne znaju da je ona tu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 20.11.14 17:33

Zavrsih gledanje 56.epizode,u kojoj se dogodilo zaista puno toga,ali mi je internet radio bezveze,pa sam sva izbedacena zbog toga,buduci da sam ovu epizodu gledala sa prekidima.Ali,Dora i Rafaela su otisle u Rio,a Lukas je srecan jer je Maradona ostao,pa ce sada moci da ga maltretira.Renata dolazi da poseti Migela,razgovaraju i ona mu kaze da,iako ga je uvek terala da uci,kako bi se sto pre vencali,sada ona ne zeli da se uda za njega,i njemu je u redu sto ona vise nije toliko zavisna od njega,sto ima svoje prijatelje,i sto radi stvari koje voli,pa joj kaze da mu je sada zanimljivija nego kada su se upoznali,i da bi,da raskinu,bio ponosan na tu Renatu.A ona njemu kaze:"Ja ti pricam o ljubavi,a ti o raskidu".Medjutim,ipak provode noc zajedno,a kada Zorzi cuje da dolaze,odlazi od kuce i ne doruckuje.Lusijana zeli da prica sa Zorzijem,i zbog toga je nemirna,pa ne zeli da izlazi napolje,medjutim,Tereza uspeva da je ubedi u suprotno,krajnje suptilno.Betina i Gustavo,Elen i Rikardo,uvek je sou sa njima.A najludje mi je bilo kada je Renata rekla da ona uopste nije normalna,i kaze:"Kada sam negde gde ima 200 ljudi,svi gledaju samo u mene".Bas se vidi da je Felipe privlaci.Pa onda,razgovor Elene i Markosa.Lepo mu je rekla:"Nemoj da mi zameras sto hocu da budem srecna na svoj nacin,a ne na tvoj".Ali,on zeli da ona prestane da se bavi svojim poslom,on to zeli.Dok,sa druge strane,Bruno umire za Elenom.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 22.11.14 17:24

Ova,57.epizoda,mi je bila bas zabavna.Odusevio me je Migel kako je poceo da ubedjuje Ingrid da fotografise Lusijanu,a ona ce,odmah:"Ali,Lusijana je u kolicima"."Pa sta s' tim",kaze on njoj.Pa,vec kada su Lusijana i Tereza stigle u studio,a on poceo da se majmunise oblaceci one zenske stvari,da bi oraspolozio Lusijanu,dok mu Ingrid preti da bude poslusan.A on ce njoj:"Bicu tu samo dok se Lusijana ne spremi,da je oraspolozim,a posle idem,kunem ti se da ti obecavam,obecavam da se kunem".On je kao dete,sav mi je blesav,obozavam ga. smile I,koliko su Lusijani bile odlicne fotografije,toliko je bila neprijatna scena kada su svi u Ingridinoj kuci,a Zorzi nailazi i,sad,osetivsi da ce biti svadje,Migel odlazi,posto se Zorzi naljutio sto je on uvek uz Lusijanu,koja je,na Ingridin komentar kako Migel uvek trci,rekla da je to nesto sto ona ne moze.Znaci,da moze da hoda,otisla bi odande,i ne bi ni gledala Zorzijevu ljutitu facu.Gustavo i ekipa-standardna prica,nista novo.E,stigose Dora i Rafaela u Rio,veselo ce biti kada je Markos bude ugledao,pa jos ako ova ceka njegovo dete(za sta mislim da je vrlo verovatno).Ali,najvise me je pecnula scena kada je Silvija ugledala Markosa.Zivota mi,sve sam shvatila,ali,u roku od odmah.Znaci,Markos je Brunov otac,covek koji je pre mnogo godina ostavio Silviju kada je bila trudna,a koja je bila model,sto celu pricu u buducoj borbi za Eleninu ljubav cini daleko komplikovanijom,jer,kao sto vidimo,Markos i Bruno nisu samo dva muskarca,koja ce se boriti za ljubav iste zene,nego su i-otac i sin.Plus,Markos je kompulzivno neveran muskarac.Renata se fino i prijateljski postavi prema Felipeu.Uh,svasta ce ovde da bude. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 23.11.14 14:42

Boze,kako je dobra 58.epizoda,sad gledam,i ne mogu da verujem. smile Narocito finis,kada Dora i Rafaela stizu na veceru kod Markosa i Elene,Rafaela pozdravlja Markosa,a Dora se smeje kad razgovara sa Elenom,a kad ugleda njega,osmeh joj se samo zaledi. smile A i Markos ostade zaprepascen.I posle neka neko kaze kako cirkus vlada samo u "Televisinim" telenovelama. smile Jaoj,sto volim kada sve smuckaju bas ovako. smile Bruno ne zeli da zna ko mu je otac.Dakle,on je jos vise istraumiran time jer je njegov otac ostavio njegovu majku kada je bila trudna sa Brunom,nego sama Silvija,i to je veoma ozbiljno.Zorzi dolazi kod Lusijane,i predaje joj ono cvece,imala sam utiisak,malo tupo i netakticno.A ono sto mi je veoma drago,to je da se,iz epizode u epizodu,sve vise i sve bolje vidi to koliko se Lusijana oporavlja,kao i da je najzad shvatila da ne voli Zorzija,koji ljubomorise na svog brata,i lepo mu je Lusijana ono rekla,kad mu rece da nece da je zali,da se zrtvuje njoj za ljubav i da to nije u redu,kao sto nije u redu da on ispunjava obaveze prema njoj,na sta su se obavezali u drugacijim okolnostima,divna Lu.Takodje mi je mnogo drago i da Lusijanin invaliditet ne znaci i prestanak njenih profesionalnih aktivnosti,sto je za nju odlicno,a posebno mi se svidelo kada su Lusijana i Tereza razgovarale,plakale i tesile jedna drugu,i kada joj Tereza priznaje da istu takvu vrstu ljubavi,onu koja ne umire,ona i dalje oseca prema njenom ocu.Dirljivo.Koliko i scena kada Onofre zatice Soraiju i njenog decka zajedno,a potom ga Flavio zaustavlja,i kaze mu da im je svima muka od toga sto nastoji da im uvek uteruje strah u kosti,i da zato ne mogu normalno da zive.Otud i Sorajine provokacije,i takvo Flavijevo ponasanje.E,i to stoji da je Malu lepo zabiberila Gustavu,poslavsi mu snimke svojih vesti,umesto...Dobro,znamo sta je ocekivao. smile I,posle,on i Betina zajedno.Znaci,meni je ovde sve kristalno jasno:lepo uzme Betina Karlosa za rucicu,a Gustavo Malu,i svi srecni i zadovoljni,da zavrsimo vise sa tom komedijom od njihovih brakova. smile Elen mi je sou,cak se i rimuje ono "Izabel-cascabel"("Izabel zvecarka").U sledecoj epizodi ce,izgleda,Renatina mama opet da ima neku prepirku sa njom.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 24.11.14 18:30

Odgledah sada i 59.epizodu,zato sto prosto nisam mogla da cekam da bih videla kakav ce biti susret izmedju Markosa i Dore,i desilo se bas ono sto sam ocekivala.Markos je imao tipicnu reakciju tipa koji se uplasio da je zena dosla da mu unisti brak,iako je o svemu trebao mnogo pre da misli.Dora mu saopstava da nije znala ko je on,i nudi joj novac da ode odatle,i da odbije Eleninu pomoc,sto ona ne zeli da prihvati,jer je za istu veoma zainteresovana,a kaze mu i da je dosla u Rio da bi se resila deteta koje ceka.Kako mu je samo rekla:"Trudna sam,tatice",znaci,tacno sam znala da je dete njegovo,a i priznaje mu da je to dete pocela da voli sada kada je to shvatila.Elena,naravno,nista ne sumnja.Kazu da zena uvek poslednja sazna.Takodje,veoma mi se svideo i srdacan susret izmedju Lusijane,Elene,Tereze i Osmara na setalistu.Tek sad primecujem da je onaj Paulo,sa kojim je Soraija u vezi,zapravo Editin sin i Elenin brat,i podrzavam to sto ona kaze da ona prvo mora da resi probleme u svojoj kuci,al' sve nesto mislim da pored Onofrea,od tog posla nema nista.Renata je,za promenu,ponovo pijana,i na jako ruzan nacin je isterala Rezinu iz svoje sobe.Svidelo mi se kada je Silvija rekla da to kako Bruno sve zapaza,koketira i nezan je,znaci da on to ne nosi u sebi,nego da je to nasledio,a i Lusijani nedostaje Bruno(zov krvi).Nece Eleni biti lako sa Markosom,u celoj ovoj situaciji sa Dorom,a i to sto on trazi od nje da prestane da radi,mada,moram da priznam da me je veoma dirnulo Dorino priznanje Markosu da ga je uvek cekala na doku u Buziosu,i da bi joj srce poskocilo svaki put kada bi videla belu jahtu,jer bi uvek mislila da je to on,ali da nikada nije bio,a da je on sada jako grub prema njoj,i da joj srce vise ne skace,a kaze ona njemu(sto je sustina Markosovog karaktera,ili nedostatka istog,kao muskarca):"Tebi nikad niko ne nedostaje,ali bi bio dobar otac".Tacno,i ja mislim da bi bio dobar otac,i to je jedina stvar koju mu priznajem.Drago mi je i da je Maradona zaduzio onog lika da pripazi na Lukasa,a i bas se videlo da Migel jedva ceka da vidi Lusijanine fotografije. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 25.11.14 16:42

Zavrsih upravo i 60.epizodu,i moram da priznam da me jako nerviraju Markosove reakcije,premda je reagovao bas onako,veoma tipicno za njega.Prvo je grub prema Dori,pa je ljubi,pa kaze Gustavu da nije siguran da je dete njegovo,ma,taj covek vise ni sam ne zna sta bi hteo.Nervira me i Suzanino sizenje zbog toga sto ona ne ide na kongres arhitekture(valjda je u tome videla priliku da se zblizi sa Zorzijem),kao i sto onako maltretira Paisao,jadna devojka pored nje.Takodje,Bruno je usao u Markosov hotel,i snimao ga.Soraja izvestava Doru sta se dogadja u Buziosu,a ova njoj govori da je u Markosovoj kuci,i da je on Elenin muz,covek sa belom jahtom.Obozavam Elenu,izmedju ostalog i zato,sto toliko pomaze Dori,divna je.Renata je zaista nepopravljiva."Valja piti pomalo svakog dana,izgubila sam toleranciju na alkohol".Koji crnjak,ljudi moji.Lusijana je naucila da nanosi karmin na usta,i ja sam jako srecna zbog toga.Dora priznaje Eleni da je trudna,koja joj,potom,poklanja patofnice za bebu,a Dora posle isto priznaje i Rafaeli,koja se mnogo obraduje,dusica mala. smile Zorzi priznaje Suzani da je Migel kriv za raspad njegove i Lusijanine veze,a vidim da ce,izmedju Zorzija i Migela,i u sledecoj epizodi,doci do "bliskih susreta trece vrste"(citajte:pesnicenja). smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 29.11.14 15:59

Rafaela pita Doru kako ce njeno dete imati oca,ako se ona ne uda.Takodje,kaze joj i da je razocarana time sto shvata da se nikada nece vratiti u Buzios,niti da ce se ona udati za Maradonu,koga Rafaela posle,dok se Dora kupa,zove,i kaze mu da ga je Dora prevarila kada mu je rekla da ce se vratiti u Buzios.A ja ocekujem da mala uskoro pita Doru za Markosa,ide ka tome.On kaze Dori da sutra,u njegovoj kancelariji,moraju da razgovaraju,sto Dora ne zeli,jer je Elena bila divna prema njoj.Dora i Markos se ljube,dok ga Elena,sva zamisljena,ceka da se pomire,jer mu je,isprovocirana njegovim pitanjem gde je bila ceo dan(sto mu ona ne odgovara,jer ima utisak da zeli da je ispituje i kontrolise),govori da mora da vodi racuna kako razgovara sa njom,na sta joj on kaze da svi moraju znati da se ponasaju.Migel razgovara sa doktorom Moretijem,i kaze mu da se neko zalio na njega da je napastvovao Lusijanu.Potom se pojavljuje Zorzi,koji Migelu prebacuje tzv. "napastvovanje Lusijane"(koje zapravo ni ne postoji),zbog cega Migel kaze bratu da je glupak,koji ne shvata da njegovo prisustvo pomaze Lusijani da joj terapija bude uspesnija,ali da se on ne mesa u njihovu vezu,a ni brak.I,posle mnostva teskih reci,koja su braca razmenila,a zato sto od malena poznaje njih dvojicu,njihove i Lusijanine roditelje,kao i samu Lisijanu,koja je tu najpreca-doktor Moreti diskusiju prekida time sto Migelu dodeljuje zamenika u Lusijaninom lecenju.Iznerviran i utucen zbog svega,Migel ne stize na veceru sa Lusijanom,koja ga ceka u svojoj sobi i neraspolozena je,sto javlja Terezi,a Izabel,za promenu,opet ima ironicne primedbe na Lusijanu,dok Mia za nju pise blog o njenom hendikepu,o tome kako ona provodi svoje dane,smatrajuci da ce Lusijanino iskustvo pomoci mnogima u istoj situaciji,a da ce ona to,jednog dana,moci da nastavi da radi i sama.Onaj Markos je,i definitivno,kreten.On svima sme sve da prebacuje,a njemu niko nista,dok Migel i Zorzi nastavljaju da se svadjaju i tuku i u roditeljskoj kuci,zbog cega ih Ingrid i Leandro jedva razdvajaju,i tu je opet Migel dobra dusica,jer smiruje Ingrid,i kaze joj da bi bolje bilo da odu da spavaju,jer je za danas bilo dosta tuce,umiruci od smeha kad Ingrid kaze da nije znala da u kuci ima Kaina i Avelja,a Migel ljubi majku. smile Elena kaze Markosu da,iako joj on kaze da nije bio sa mnogo zena u svetu mode,vec samo sa Terezom i sa njom,i da ne zna mnogo o tom svetu.Elena mu potom odgovara da se,bas naprotiv,u modnom svetu zna mnogo o njegovom zivotu,i pita ga zasto uvek zaboravlja da pomene Silviju;na njegov odgovor da verovatno vezu sa njom nije shvatao ozbiljno,Elena ga podseca da je sa njom imao dete,i da je znala kakv je bio kada su se upoznali,a da je mnogo toga o njemu saznala anonimno,i dodaje da ona nikada ne bi skrivala trudnocu,na sta Markos dodaje da ju je toliko dobro skrivala,da je pobacila,i da se i to zna u modnom svetu,a sve samo zato jer Elena jede dijetalnu hranu jer,kao model,uvek mora biti u top-formi.Tada Markos konstatuje da njihov brak sada visi o koncu,dok Elena dodaje da misli da ni taj konac vise ne postoji.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 20 of 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics