EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Viver a vida

Page 6 of 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Viver a vida

Post by Paula on 12.11.12 18:36

Pogledala 37. epizodu i tražim po netu 38. koja fali.
Čovječe, koliko brazilci izbace iz internacionalne verzije. 37. epizoda završava kad Tereza pita Jorgea što njegova majka misli o njemu i Luciani.
To sam našla u nacionalnoj verziji u 82. epizodi. surprise
Paula
Member
Member

Poruka : 382

Back to top Go down

Post by Franko on 12.11.12 18:50

Da, VAV je maksimalno kraćena.

Alma gemea - 200/227
Las estrellas - 15/100
Novo mundo - 86/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2012
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Lucas on 19.11.12 12:28

Na kojoj ste epki vi ostali? hmm
Ja zastao na 40,sad opet nastavljam. Preskočio sam 38. koju fali,i kratko je bilo u 39. što se dogodilo. Šteta što nisam vidio cijelu scenu kako je Renata poprskala Bel. rofl

Najveće iznenadanje mi je bilo što Lu zeli zivjeti sa Marcosom i Helenom. shock stars
Otkud joj to,zar ona nije mrzila Helenu i okrivljavala je za ono što joj se dogodilo? Sada najedanput zeli zivjeti sa njom. Čudno mi je to,mozda nešto stoji iza svega toga,ne znam,mozda sam samo to umislio. Ali čudno mi je,previše čudno.
Terezina reakcija. sad Tako mi ju je bilo zao,cijela je bila shrvana,povrijedena... cry

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Paula on 19.11.12 20:29

Loly111 wrote:Na kojoj ste epki vi ostali? hmm
Ja zastao na 40,sad opet nastavljam. Preskočio sam 38. koju fali,i kratko je bilo u 39. što se dogodilo. Šteta što nisam vidio cijelu scenu kako je Renata poprskala Bel. rofl

Najveće iznenadanje mi je bilo što Lu zeli zivjeti sa Marcosom i Helenom. shock stars
Otkud joj to,zar ona nije mrzila Helenu i okrivljavala je za ono što joj se dogodilo? Sada najedanput zeli zivjeti sa njom. Čudno mi je to,mozda nešto stoji iza svega toga,ne znam,mozda sam samo to umislio. Ali čudno mi je,previše čudno.
Terezina reakcija. sad Tako mi ju je bilo zao,cijela je bila shrvana,povrijedena... cry

Ja sam pogledala 41. epku.
Gledala sam ovu 38 na yt, ali je nema cijele. To je inače 82 i 83 nacionalne verzije, a 83. nema na yt. sad
Ali sam prije toga skinula sa ruskog foruma 38. jer piše da je sa titlom, ali je sinkronizirana. Tako da sam vidjela tu scenu sa Renatom i Isabel.
A ovo što Lu želi živjeti sa Marcosom, to sam shvatila da želi živjeti u kući u kojoj je odrasla. Iako je stvarno glupo da joj ni Helena ne smeta. cesces
Paula
Member
Member

Back to top Go down

Post by Paula on 21.11.12 20:58

Pogledala ovu koja fali, 43. epizodu, bez prijevoda. blink
Baš sam se mislila da bi trebali prikazati Lucianu kako je tuširaju, i ono prikazano u toj epizodi. Bila je super scena pod tušem između nje i Tereze, samo što nisam baš sve razumila. wow
Bayrone, hoće li biti išta od ovih epizoda koje fale? Jer stavljam epizode na dvd, pa da ne čekam. winky
Paula
Member
Member

Back to top Go down

Post by Bayron on 21.11.12 21:08

ne znam, biće kad/ako ih član anticv pošalje.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Paula on 21.11.12 23:47

OK, svejedno hvala. naklon

Member

Back to top Go down

Post by nanchika on 24.11.12 16:04

Nova sam ovde! Ćaos svima smile
I ja pratim ovu novelu. Mislim, pratila do 20 i neke na yt,međutim,kad sam videla da nema sviih epizoda, odustala sam ! Volela bih da je odgledam do kraja...
nanchika
Member
Member

Poruka : 328

Back to top Go down

Post by Lucas on 24.11.12 18:19

Moram da prokomentiram ove zadnje epke,bile su zanimljive,iako se i dalje ništa ne dogada.

Luciana nije htjela izaći iz bolnice u kolicima,nego je išla u hitnoj. Što se prije nauči na kolica bit će joj bolje,ne moze oduvijek odugovlačiti,kad zna da će morati jedan dobar dio vremena provesti u kolica. Bar će moći ići vani,vidjeti prirodu,ljude... Ovako sam lezi u krevetu i bulji u strop.
I napokon ju je Miguel nagovorio da bar proba kolica,i ona je pristala. Pod uvjetom da joj majka nazove gataru (Renatinu majku) da predvidi hoće li moći hodati,kao što je predvidjela i nesreću. Sad kad vidi da nikad neće više moći hodati,kladim se da će nešto izmisliti jer bi stvarno bilo okrutno da joj to kaze,a i onda ne bi imala više volje za zivotom i izgubila bi sve nade za zivotom.
Luciana sjeda u kolica. Jako tuzna scena,i emotivna ,ali očekivao sam da će htjeti odmah da je vrate u krevet i odbiti kolica,ali pristala je na šetnju.
Kada je rekla Teresi i Marcosu da hoće zivjeti u Zutoj kući sa Marcosom i Helenom. Ja sam bio naprosto šokiran,zar ona nije mrzila Helenu i okrivljavala ju za nesreću? Da sam ja na njezinom mjestu ja je nikad ne bi u zivotu više htio vidjeti,a kamoli zivjeti pod istim krovom sa njom,nepojmljivo je to za mene.
Teresa jadna cijela shrvana,nikako ni ona to nije očekivala,bio je i to njoj velik šok,ali kako je ona dobra osoba,nije htjela biti sebična i htjeti svoju kćer samo za sebe,pa je pristala. Jako plemenito i lijepo sa njene strane,vidi se da je dobra osoba!

Jorgeu se ubacuje ona zenska iz ureda. Kako mi obadvoje idu na zivce,pa to je nevjerojatno. Ona iako zna da mu je djevojka u kolicima,upucava mu se ona,baš nju briga... A on kao da nije u vezi sa Lu,sjeti se svake prijestupne da ona postoji i posjeti je,neka više prekinu! Nisu stvoreni jedno za drugo i Jorge sigurno ne bi mogao tako zivjeti,mada je on sada uvjeren da moze,ja sam siguran da ne bi mogao.
A i ona njegova je**na majka,uvaljuje mu i ona kolegicu,ona se brine o sinovoj budućnosti. Ma dat ću ja njoj budućnost. Što nju briga,ako on voli i zeli biti sa Lu (što svojim postupcima ne radi) onda ona nema ništa brinuti o njemu,njegov zivot,njegova stvar! Neka odleprša i pozabavi se svojim brakom,koji je takoreći 'savršen.' Da,baš....

I odletimo malo do Buziosa. Tamo napeto postalo zadnjih epizoda.
Rafaelin otac se pojavio. Dora jadna cijela zbunjena i poviše svega uplašena jer se vidi na samom liku da je manijak prve klase i da će napraviti sve da dobije što hoće. Samo mi je nejasno kako ju je uspio naći,kad nema ni prebijene pare.
Mozda onaj muz od Dorine tete ima veze sa time,ne znam. Ali dolazak Lucasa nisam nikako očekivao. Heh,bar je sada postalo nešto zanimljivije. Dora taji Rafaeli i starom,ne zeli ništa reći,boji se da Rafaela ne prijede na očevu stranu,valjda. A i da Lucas ne naudi starom,kladim se da bi ga ubio isti tren.
I obratila se ona Heleni za pomoć,kad ono saznaje da nije trudna. Baj,baj Rio! A sad napisali ste da će ipak Dora otići sa Rafaelom u Rio,e sad kako,ne znam. Mozda joj Helena da drugi posao,Dora joj je objasnila stvar i valjda će joj pomoći... I nadam se da Dora nije toliko glupa da mu da novac koji je trazio jer će onda traziti još više i neće nikad stati,kako je i Helena rekla,ali znam da bi majka sve napravila da zaštiti svoje dijete. Dora bi čak i ubila,koliko mi se čini.

Bel i dalje nastavlja sa svojim provociranjem svakoga i svačega. Kada je uz Lu uvijek izbaci neku okrutnu riječ,ali Lu naravno prijede preko toga,što će drugo. Ali joj zato Teresa uvijek očita bukvicu i spusti je dobro.
Ono što je rekla Renati je bilo dosta okrutno,baš mi je drago što ju je poprskala,umro sam na tu scenu.
Zasluzila je,i više nego to. Ovo je bila preblaga kazna,ali opet tako slatka. eheh

Miguel i Renata stalno se svadaju,pa se opet mire. I oni su bi postali dosadni,neka prekinu više. Neka ona otide Bruninom prijatelju,a on dode kod Lu.
Već vidim kako se ljubav prema njoj razvija,one njegove misli i prisjećanja sve govore.

Helena izgubiše dijete. Otišla na odmor u Buzios sa prijateljicom,jedva čekam da se vrati i da vidim taj susret sa Lu. Još ako Teresa bude u,bit će svega.

Ellen puca od ljubomore prema Bel. A Bel je stvarno rasist,stalno ima neke svoje komentare na to što je ona kineskinja/japanka (ne znam točno) Smiri dozivljaje,zeno. Ovo je 21. stoljeće,imaš kineza svugdje. Ne znam kako Ricardo moze biti sa njom pored onakvog karaktera i onakve gadne naravi.

Malu i Gustavo i dalje u 'zabranjenoj' vezi. Ona sluškinja mi je preluda i prezabavna,kako ga samo ucjenjuje,i onda govori Betini da joj je to prijatelj poklonio. hahaha
Kada je Gustavo stavio sol u jelo od Maluinog dečka,ta scena je bila preodlična! Gustavo mi je tako smiješan lik i dijetinjast,što mi se svida

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Paula on 24.11.12 20:53

Ja pogledala 44. epizode.
Svi slave Božić. Jorge slavi doma sa starcima facepalm a Miguel došao do Luciane. Lucianina baka ne skuži da je to Miguel i kaže: Jorge, uvijek sam mislila da si uštogljen, baš si danas veseo. rofl Svi odvaljuju od smjeha. Nakon nekog vremena, gledajući Lu i Miguela, kaže: Jeste li vi sigurni da je ovo njegov brat, a ne njen momak. rofl rofl
E da, Renata se opet napila i napravila skandal na Ingridinoj zabavi. rofl I prekinula sa Miguelom, valjda. wow
Paula
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics