EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Ezel

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Ezel

Post by Bayron on 23.10.11 20:04

EZEL

Ay Yapım, 2009.-2011.
Broj epizoda: 71

Intrigantna priča o osvetničkom pohodu razočaranog čoveka, izigranom prijateljstvu i neuzvraćenoj ljubavi, inspirisana romanom Aleksandra Dime „Grof Monte Kristo“…

Omer je jednostavan i iskren mladić, odan svojoj porodici i prijateljima koje poznaje još od detinjstva. Ali i Džengiz su mu kao braća i za njih bi dao život, dok je lepa Ejšan ljubav njegovog života. Nakon dugog boravka u vojsci, Omer se vraća kući u Istanbul, srećan što će napokon zaprositi ženu koju voli i sa njom osnovati porodicu. Mladić i ne sluti da su umeđuvremenu njegovi prijatelji sproveli u delo lukav plan pljačke kazina. Tom prilikom su ubili jednog čuvara i ostavili dovoljno lažnih dokaza zbog kojih će Omer biti osuđen na doživotnu robiju.

Dok su njegovi bivši prijatelji ukradenim parama gradili karijere Omer je u zatvoru proživljavao pakao. Osim što je svakodnevno razmišljao o nepravdi koju su mu naneli, lažnim svedočenjima i izdaji, trpeo je stalna batinjanja od strane upravnika zatvora i stražara. U poslednjoj tuči Omer zadobija stravične povrede. Uz pomoć moćnog mafijaša Ramiza uspeva da pobegne iz zatvora, ali njegovo unakaženo lice hitno mora da bude operisano. Sa promenom izgleda, Omer menja i identitet i postaje Ezel, uspešni biznismen i kockar.

Nakon 12 godina provedenih u patnji, njegova mržnja prema prijateljima postala je sve jača, zbog čega Ezel odlazi na Kipar kako bi se osvetio.

Uloge:
Kenan İmirzalıoğlu - Ezel Bayraktar
Cansu Dere - Eyşan Atay
Yiğit Özşener - Cengiz Atay
Barış Falay - Ali Kırgız
Burçin Terzioğlu - Azad Karaeski
Sedef Avcı - Bahar Tezcan
Güray Kip - Kamil
Sarp Akkaya - Tevfik Zaim
Bade İşcil - Şebnem
Berrak Tüzünataç - Bade Uysal
İpek Bilgin - Meliha Uçar
Beyazıt Gülercan - Mümtaz Uçar
Kemal Uçar - Mert Uçar
Rıza Kocaoğlu - Temmuz
Nurhan Özenen - Selma
Levent Can - Kaya
Utku Barış Serma - Can
Salih Kalyon - Serdar Tezcan
Tuncel Kurtiz - Ramiz Karaeski
Haluk Bilginer - Kenan Birkan
Ufuk Bayraktar - Ramiz Karaeski
Cahit Gök - Kenan Birkan
Zeynep Köse - Selma
Hüseyin Soysalan - Hayratlı
Kıvanç Tatlıtuğ - Sekiz / Ramiz

Last edited by Bayron on 14.02.12 0:01; edited 1 time in total
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Ezel

Post by Latinac on 13.02.12 23:01

Uh, Ezel je jezivo dobar, ostavlja bez daha. Gledanje na TV još samo pridodaje utisku.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2322

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 13.02.12 23:04

Kazem ja da je odlicna serija,ali smarace tamo negde posle 30 i neke..dotle sam odgledao,pa pauzirao,pa sam pred kraj odgledao i na kraju je dobra...

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.02.12 23:09

Ja odavno NISTA ruznije od ovog Ezela video nisam. puke

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Bayron on 13.02.12 23:14

ja sam pogledao već prvu epizodu ranije i serija je zaista vrhunska! thumbup sigurno gledam dalje kad krene.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Franko on 13.02.12 23:16

Ezel je kvalitetan, al depresivan u vražju mater. rofl

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100
Mi marido tiene familia - 1/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2039
Godina : 29

Back to top Go down

Post by joey on 14.02.12 8:37

Ja sam pomalo gledao dok je bilo kod nas na BHT, ali ubrzo odustao. Samo me zanima šta je na kraju bilo sa Ezelom, Ejšan, jesu ostali zajedno, umrli ili šta već ? Može u spojler, pošto evo neki nameravaju da gledaju.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Ejpril on 14.02.12 10:01

@joey
Spoiler:
umrli su oboje
ona ne znam tačno od čega a on se ubio...

Senior member

Poruka : 886

Back to top Go down

Post by joey on 14.02.12 11:12

Hvala, Ejpril.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by hari_95 on 14.02.12 12:41

Evo detaljnije plez:
Spoiler:
Cengiz dodje kod Eysan u kucu i siluje je i probode je nozem (noz prethodno uzeo iz Ezelove radionice) i optuzi Ezela da je to uradio. Eysan u bolnici kaze da je to uradio Cengiz a ne Ezel. Kasnije se Ezel, Ali i Ezel sastaju kod nekog tornja. Ezel prebije Cengiza (zbog Eysan) i Cengiz kako je htio da pobjegne padne nekako kroz liticu, ali ga Ezel i Ali zadrzavaju ali ga bacaju na kraju. Kasnije Ezel ode kod Eysan u bolnicu, uzima je i krenu da idu nedje vozom. Tu se Ezel sjeca kako mu je Ramiz dao prsten i rekao mu da prsten samo upotrijebi ako bude htio da zapocne novi zivot. On otvori taj prsten i popije nesto iz njega i tu umire sa Eysan. Kasnije ima scena kako dolazi Can (njihov sin) kod tog tornja i kaze covjeku koji tamo radi da je dosao u posjeti ocu. Neko mu otvara vrata i KRAJ! smile2 Ima mnogo teorija sto se kraja tice. Kao da je u tom prstenu bilo nesto da Ezel zaboravi sve i da Can na kraju dolazi kod njega u taj toranj. Mada ja mislim da su oboje stvarno umrli i da on na kraju dolazi kod Alija, jer je Ezel Cana ostavio Aliju na cuvanje.

A sama serija je stvarno dobra. Nisam gledao par prvih epizoda, kasnije sam se ukljucio i gledao do dijela kada pocne ona situacija sa
Spoiler:
Sebnem
i prekinuo jer me smorilo. Kasnije kada se pojavi Kenan pa do kraja je odlicno. U svakom slucaju vrijedna je gledanja.
A glavna glumica je wub
Sumnjam da ce na Prvoj ostvariti neku gledanost, jer se po regionu emitovala (u CG i BiH 2x) pa koga je zanimalo gledao je na net. Kod mene u gradu se cak i prodavala serija, imam par diskova mrgreen

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics