EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Ezel

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Ezel

Post by Xsica on 30.08.12 14:34

za mene najsavršenija serija ikad napravljena naklon mislim da će trebat dugo proč dok neko ovako nešta savršeno ponovo ne napravi

obožavam tu kompleksnost likova,misterij,muziku,odličnu glumu,twistove na kraju epizoda,ma....Savršeno

Junior member
Junior member

Poruka : 189

Back to top Go down

Post by hari_95 on 02.10.12 15:38

Kenan Imirzalioglu nije mogao više da ćuti i priznao je da je homoseksualac

ISTANBUL - Muškarci mogu da odahnu, Ezel voli muškarce?!Kenan Imirzalioglu, koji igra glavnog junaka Ezela, iz istoimene turske serijekoga, priznao je da je gej.

Naime, Kenan nije mogao više da čuti i javno je rekao da ga privlače muškarci.

"Ne mogu više da živim u laži. Rešio sam da priznam da se ne bih brukao kao moj kolega Burak Ozdžavit, koji mora da se pravda da se samo rve sa svojim ljubavnikom. Ja kada se rvem s muškarcem, mi se volimo", priznao je Kenan.

Zgodni glumac kojeg žene obožavaju, tinejdžerke vrište za njim, a svi muškarci ljubomorni nedavno je naprasno raskinuo sa turskom lepoticom Zejnep Beserler, s kojom je bio u vezi šest godina. Dugo su mudro ćutali šta je pravi razlog njihovog razlaza. Mnogi su spekulisali da glumica ima ljubavnika, međutim nisu ni slutili da u stvari ljubavnik postoji, ali da je Kenanov.
http://www.kurir-info.rs/zene-izvinte-ezel-voli-momke-clanak-437037

Kurir lol1

Last edited by hari_95 on 02.10.12 17:27; edited 1 time in total

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by mak on 02.10.12 16:21

Ma,cista izmisljotina!

mak
Junior member
Junior member

Poruka : 81

Back to top Go down

Post by Franko on 02.10.12 16:41

"Ne mogu više da živim u laži. Rešio sam da priznam da se ne bih brukao kao moj kolega Burak Ozdžavit, koji mora da se pravda da se samo rve sa svojim ljubavnikom. Ja kada se rvem s muškarcem, mi se volimo",

Alma gemea - 178/227
Las estrellas - 5/100
Novo mundo - 47/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1990
Godina : 29

Back to top Go down

Post by danijela1 on 03.10.12 22:21

evo i ja poceh da gledam ezela, ne disem, serija je odlicna,skoro nisam gledala ovako nesto dobro

danijela1
Junior member
Junior member

Poruka : 107

Back to top Go down

Post by mak on 04.10.12 18:18

Licno,prva sezona je fantasticna a druga mi nije legla,mada svi iz mog okruzenja,kazu da posle Ezela,nema dobre serije!Gledam trenutno SON/od ekipe koja je radila Ezela/i samo kazem da je zaista dobra,prosto me zakuje za fotelju,dok traje!Toplo preporucujem

mak
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.10.12 19:03

slažem se. s drugom sezonom su otišli u skroz levi pravac, sve ovo oko kenana i ujaka, ezel i ejšan trčkaraju oko njih.... zzzzz ali od svih turskih i meni je ova najbolja.

Administrator

Poruka : 6944
Godina : 28

Back to top Go down

Post by joey on 04.10.12 19:16

Pogledajte onda KRAJ. Zasigurno će vam se svideti. Donedavno je neki momak izbacivao na YT epike s Hayata, ne znam da li sad to radi.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Songul on 04.10.12 19:21

I ja se slazem sa vama,prva sezona je bila fantasticna,a u drugoj sezoni su pricu tj. radnju okrenuli u skroz drugom pravcu oko kenana i ramiza(ujaka) a ostali likovi isli su odnosno birali strane neke od ove dvojice, totalno glupo to dodato u pocetnu radnju serije al je ipak nekako i tako ispalo dobro odradjeno. Ali uprkos tome serija je jedna od najboljih.
Songul
Member
Member

Poruka : 385
Godina : 27

Back to top Go down

Post by mak on 04.10.12 20:59

Ima na Rapidserbia,sve epizode sa Hajata,postavlja jedna devojka svakodnevno.Ja na taj nacin gledam.Uzivanje,bez reklama i maltretiranja.

mak
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics